eko holding

Wrocław

Opinie o eko holding

dobra

Tak to prawda,szkoda ze rozwiazali ksiegowosc we wroclawiu a zostawili tylko kadry,ale tak jest jak sie jest lizusem i daje [usunięte przez moderatora] zeby sie doprosic czegos np wystawienie zaswiadczenia o zarobkach to wielkie oburzenie i dostanie zjebek ze one nie maja czasu wielce zapracowane hahahaha!!!!!!

dobrze ludzie piszecie tylko o gl ksiegowej jaka to ona jest,a szkoda ze nikt nie napisze o kadrach o [usunięte przez moderatora] to dopiero sa lizusy,tylko dlatego zostaly w kadrach bo dobrze sie podlizuja i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] daja!!!daczego innych pozwalniali ktorzy pracowlai po 4,5 lat a tu przychodzi taka [usunięte przez moderatora] ktora dopiero konczy srednia szkole i pracuje???gdzie krytycyzm?po co sie uczyc skoro po znajomosci i podlizywaniu sie tak jak to robi wielka [usunięte przez moderatora] mozna znalezsc prace w kadrach w Drogeri i Market grupa Eko przy ul.Komandorskiej!!!!!

Zostaw opinię o eko holding - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eko holding