Bar Vega

Opinie o Bar Vega

mojka

kotka, chyba warto jednak poznać własną wartość i nie dać się tak traktować. Jeżeli tak dalej będzie to ludzie tam codziennie się będą zmieniali a nikt ine utrzyma dłużej stanowiska - sytuacja raczej nienormalna.

kotka

zapierdziel za małe pieniądze. Właścicielka niezrównoważona - w jeden dzień cię chwali, a na drugi wyciera tobą podłogę. Nie polecam.

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie Bar Vega? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw opinię o Bar Vega - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar Vega