Bar Vega

Bar Vega

Opinie o Bar Vega

Rafał

@kotka wypowiedzi zawierające wulgaryzmy są niezgodne z regulaminem i administrator ma prawo skasować taki wpis. Czy mogłabyś napisać, od jakiego stanowiska zaczynałaś pracę w Bar Vega? Może posiadacie informacje na temat aktualnych rekrutacji?

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Bar Vega? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

mojka

kotka, chyba warto jednak poznać własną wartość i nie dać się tak traktować. Jeżeli tak dalej będzie to ludzie tam codziennie się będą zmieniali a nikt ine utrzyma dłużej stanowiska - sytuacja raczej nienormalna.

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie Bar Vega? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw opinię o Bar Vega - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar Vega