Rat-Bud Piotr Ratyński

NIP: 8221364822 REGON: 142494213

Rat-Bud Piotr Ratyński

Opinie o Rat-Bud Piotr Ratyński

Z

Nie poleca tej firmy (usunięte przez administratora) to oszust nie płaci zalega z wynagrodzeniem kretacz(usunięte przez administratora) ciągnie mu druta.do dzi nie mam pieniedzy ,nie polecam jego Dekartech Dekador to ta sama spółka .

Zostaw opinię o Rat-Bud Piotr Ratyński - Mińsk Mazowiecki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rat-Bud Piotr Ratyński