Opinie o Edes Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Edes Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Edes Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edes Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Edes Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Edes Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Abc Nowy wpis

Powiem tak-normalny człowiek w tej spółce pracować nie chce i nie będzie bo mu na to nie pozwolą.Właściciel firmy stracił nad swoimi pracownikami kontrolę.

Beata

witam czy ktoś mógłby przybliżyć warunki pracy jakich można się spodziewać na stanowisku kierownika robót elewacyjnych? Pytam, ponieważ na stronie widnieje ogłoszenie. warunki są opisane a jak praca w praktyce wygląda? i jeśli o wynagrodzenie chodzi to czy istnieje szansa na podanie potencjalnych widełek?

E.D.S. Budownictwo Nowy wpis
@Beata

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska związane z elewacjami.

Pracownik EDES Sp. z o.o.

#Fanka Karoliny Drozdz W imieniu EDES Spółki z o.o. informuję, że post oczerniający spółkę oraz panią Karolinę należy traktować jako niedopuszczalny w świetle zasad współżycia społecznego oraz jako naruszenie dobrego imienia naszego pracownika. Język nienawiści zastosowany w poście poniża jej osobę i zasługuje na potępienie oraz naszą stanowczą reakcję. Wskazujemy, iż wszelkie tego typu wypowiedzi publikowane i udostępniane dla nieograniczonego kręgu osób, noszące znamiona znieważenia, tj. przestępstwa z art. 212, § 1 oraz § 2, przekazane zostały odpowiednim organom celem ustalenia tożsamości autora postu i wystąpienia na drogę sądową.

Pracownik EDES Sp. z o.o.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Edes Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dagmara

@hugon a skąd wiesz jaka jest ta firma, byłeś tam pracownikiem?

Hugon

Akurat ta firma jest dobrym pracodawcą a takie wrzutki mogą pochodzić jedynie od konkurencji!

florek

Wiecie coś o pracy w firmie? Warto starać się, jakie zarobki wyciągacie?

Wiktor

@Gdg Mają dobre opinie ale niepokojący jest ten wpis. Skąd takie rewelacje?

Gdg

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Dariusz

Znalazłem informację, że Edes poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko Monter elewacji. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie internetowej firmy: http://www.edes.pl/kariera.php Czy ktoś z Was ma zamiar spróbować swoich sił? A może ktoś z aktualnych pracowników podpowiedziałby czy warto?

Dariusz

@Arab dziękuję za informację. Chciałbym jeszcze dopytać czy jest możliwość w Edes rozwoju kariery zawodowej i uzyskania awansu? Czy firma organizuje szkolenia? Jest to jeden z istotnych aspektów przy wyborze miejsca pracy i będzie to ciekawe dla osób poszukujących zatrudnienia.

@Dariusz

Awans raczej tak , szkolenia hmm jakby to ująć , nie za bardzo jest w czym się szkolić ;) Szkolenie jakie się przejdzie to chyba cierpliwość przez upierdliwość pracowników firm podwykonawczych i ich specyficzne zachowania. Czyli jak wszędzie...

Dariusz

@Mańka a jakie są w firmie warunki zatrudnienia? Edes oferuje umowę o pracę? Można uzyskać premie, poza standardowym wynagrodzeniem? Czy często zdarzają się nadgodziny? Takie informacje będą ważną wskazówką dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

@Dariusz

Zatrudniaja w umowie o pracę , premie się zdarzają jeśli jest dobry przerób ale najlepiej się upomieć , nadgodziny głównie w sekcji ciesielskiej się zdarzają ale to też zależy od kierownika , jeden chce kończyć o 17 a drugiemu to nie przeszkadza i wali do 20-21. Zalezy na kogo trafisz.

Arab

Ja nie wiem skad wy bierzecie te opinie , zachowujecie sie jak dzici ktorym zabrano lizaka . Podejrzewam ze Ci co sie wypowiadaja sami byli nie lepsi i nie potrafili wytrzymac psychicznie . Tu nie ma miejsca dla slabych ludzi . Uwazam ze firma dobrze wykonuje swoja prace , a tym bardziej jeszcze jak trzeba to pomaga generalnemu wykonujac prace po za zakresem umowy . Nie trzymaja sie scisle tego co jest w umowie tylko idzie sie z nimi dogadac

Edes

szkoda że nie wypowiadasz się podając swoje dane mogli byśmy się ustosunkować co do twojej osoby. Edes jest jedną z największych i najbardziej rzetelnych firm działających na terenie Warszawy co potwierdzają nasi partnerzy handlowi i dziesiątki zatrudnionych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Edes Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Edes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Edes Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Plac Jana Kilińskiego 4 lok. 7
    05-300 Mińsk Mazowiecki