Opinie o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korporacja Prawno Finansowa FENIKS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

Joanna

@Leszek wiem, że to dużo kilometrów, ale może warto jednak pojechać i porozmawiać? Wtedy masz pewność, że odbędzie się spotkanie, a nie jak mówisz, nie możesz się dodzwonić. Będziesz jednak próbował?

Joanna

@Jola Jolanta a w jaki sposób próbowałaś się skontaktować z Korporacją Prawno Finansową FENIKS?Mailowo czy telefonicznie? Zawsze jeżeli nie dostajesz odpowiedzi, warto przejść się osobiście. Czy próbowałaś takiej formy, że stwierdziłaś, że brak kontaktu z firmą?

Leszek
@Joanna

Nie odbierają telefonów oraz nie odpisują a jechać kilkaset kilometrów? Po co?Przecież wiadomo jak to działa a pozytywne opinie to są pisane przez nich lu podstawione osoby.

janka

co za bzdety wypisujesz - mi na kazdego maila ktos zaraz odpisuje lub oddzwania z Panią Adwokat mam teraz bezposredni kontakt i znam kazde pismo w sprawie - wyslij maila do biura to sie przekonasz

Jola Jolanta

Nie polecam firmy feniks. Uważajcie. Nie podpisujcie z nimi żadnych umów! Zero kontaktu z firmą. Cały czas zmieniają siedzibę biura,które i tak jest zamknięte.

Doradca Klienta

ok milo - odpowiadaja na kazde pytanie nawet niewygodne dla nich

podstawowe pytanie o niekaralnosci

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wrrr

Czyli rzeczoznawca z feniksa policzył prawidłowo 19 tys za służebność 14 za bezumowne razem 32 tys tak samo policzył rzeczoznawca biegły sadowy bo przecież nie biegły energetyki.Nie sadzę ze sąd jest w zmowie z feniksem i każe płacić za biegłego geodetę którego podobno nie było bo na sprawie na pewno zaistniała opinia biegłego geodety.Terminów w sądach żaden niestety adwokat nie przyspieszy. Orzeczenia sądów też mogą być różne w bardzo podobnych sprawach.Raczej ciężko to widzę w apelacji bo apelacja od czego od wygranej ??? a apelować samą kwotę może być trudno bo przecież z czegoś się wzięła zapewne z opinii biegłych sądowych, Nie rozumiem tez kwot skoro biegły potwierdził wyliczenia feniksa za służebność na 19 tys to skąd wyrok na 3950 zł - czy ktoś z Was nie podpisał kiedyś jakiejś zgody na budowę tej sieci ??? Oddzielną rzeczą jest to ze po takim mailu adwokat czy adwokatka która to prowadziła zapewne by się z wami w sadzie spotkała ale z jego czy jej oskarżenia

K23

Dzisiaj wreszcie był wyrok odnośbie mojej sprawy :) Ludzie to są kpiny !!! Fenix najpierw przysłał rzeczoznawcę i wycenił na 32000zł. Kasa zapłacona za rozpoczęcie i nagle przekierowanie sprawy do prawnika ,który najwyraźniej z nimi współpracuje i oszukuje ludzi. Sprawa rozpoczęta i rzeczoznawca z energetyki wycenia na 19000zł.Jaja z ludzi sobi robią. Zaznaczę że na działce mamy 4ro ramienny słup z transformatorem i kolejny 2ramienny. "Pełnomocnik" nie informuje o postępowaniu i bez konsultacji z nami zatwierdza wszystko co proponuje enegetyka. Nie odbiera telefonów ,nie odp. na listy itp Tydzień temu na rozprawie zasądzili 3950zł na naszą korzyść :) :) Kpina z ludzi Dzisiaj doszedł jeszcze geodeta do kosztów ,który nawet nie był na miejscu u nas i na kpniec wychodzi jeszcze,że mamy do zapłcenia 50zł. Sprawa toczyła się od marca 2014 roku. Od wyroku się odwołujemy,spr przekazujemy innemu kompetentnemu prawnikowi a z naszym byłym "pełnomocnikiem" spotkamy się w sądzie.Nie odpuszę tej mendzie. A o firmie fenix nawet nie wspomnę. Zero kontaktu nie polecam

Prawda

Powiem tak jeśli Feniks wam prowadzi jakas sprawę i jak sąd przyzna wam odszkodowanie to od razu podajcie w sądzie swój numer kąta bankowego, bo nie dostaniecie tych pieniędzy.

Badyl
@Prawda

A skąd wiesz?! Ja dostałem zgodnie z tym co sąd zasądził i dla mnie to normalnie bredzisz.

Tomasz

Nasza sprawa trwa od 2012 roku. Zmieniają się prowadzący sprawę. W końcu mamy sprawę w sądzie, aż tu nagle dzwonią z biura i proponują aby iść na ugodę z kwotą 3500 pln. Od tej kwoty jeszcze oczywiście prowizja dla Feniksa ? Głowa mała. Będę informował na bierząco jak sprawa wygląda. Jesteśmy bardzo zmęczeni ale jeszcze walczymy. Na pewno nie odpuścimy.

j

sad Pabianice I NS 212/15 wygrana 24 tys 3 lata w sadzie ale mam teraz ze 20 moich sasiadów podpisuje z nimi umowy :)

to ja

U mnie tez ok w trybie administracyjnym decyzja Starosty Sredzkiego G.N.6821.4.1.2013 trwalo ponad 3 lata ale mam teraz ponad 25 tys.

Joanna

Zastanawiasz się nad nawiązaniem współpracy z firmą Korporacja Prawno Finansowa FENIKS? Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie internetowej firmy: http://www.korporacja-feniks.com/dolacz-do-nas-t5 Jeśli masz jakieś pytania do osób już współpracujących z firmą-zostaw komentarz. Postaramy się znaleźć odpowiedź.

tomas

A piszczie co chcecie :) dla mnie wlasnie wygrali - sprawdzajcie :) Sad rejonowy w Szczytnie akta I Ns 324/14 ponad 25 tys zl a to przeciez nie konec i co

gumiś

Z tego co wiem to Policja z Prokuraturą prowadzą postępowanie przeciwko Feniksowi, więc nie radzę aby korzystać z ich usług. Sprawa bardzo poważna bo kilkunastu już ludzi przesłuchują od strony klientów

miśka
@gumiś

a wie ktoś coś konkretnego? bo mnie akurat policja słuchała na okoliczność doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem czy majątkiem (coś takiego) i mocno pytali o agenta, który też ze mną spisywał umowę, o samego feniksa to akurat niewiele pytali tylko o to jak działali z umowy tzn. co konkretnie robili i czy kierują sprawy do sadu (podobno ktoś przegrał w sadzie i sie poskarżył policjantom)

sc

Moja to dopiero trwała od 2012 roku tak się bronili ale macie dowód na dobre działanie tej firmy Sad Olsztyn Rejonowy X Ns 117/12 sprawdzcie prawie 600 tys zl i co wy na to niedowiarki

jar

Moja sprawa tez trwala ale macie dowód Sąd Nowy Tomysl Sygn.akt 198/15 ponad 20 tys

ff

Dla mnie wszystko ok - sprawdzcie sobie to postanowienie SR Mikołów z dnia 11.07.2016r. I Ns 717/13 reszta w trakcie dziękuję

Czy posiada ktoś aktualny adres Korporacji Feniks?

wasyl
@Michał

Mełgiewska 74 studio 200 ,Lublin byłem wczoraj robi wrażenie akt segregatorów jak w dużej biblotece

dn jest be...

Fakt Panie DN przeginasz -

Mizia

A jak trzeba być poszkodowanym żeby Skup-windykacja.pl zajął sie sprawa? Co trzeba przedstawić ?Czy jest jakiś konkret ? Nie chciałabym się wygłupić.

Amonek
@Mizia

Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie od wielkości roszczenia oraz z posiadanej dokumentacji. Najlepiej skontaktować się z Firmą skup-windykacja.pl i tam wszystko przedstawią. Ja miałem podobną sprawę która zakończyła się sukcesem, co prawda nie miałem roszczenia przeciwko KPF FENIKS ale polecam poradzić się przedstawiciela który jest ok i przede wszystkim szczery i nie obiecuje złote góry jak inni a potem jest echo....

@Amonek

Pytanie zadałam 23 września a odpowiedź dostałam po tygodniu, skoro takie jest tempo pracy firmy skup-windykacja.pl i jej przedstawicieli to ja dziękuję, szukałam firmy rzetelnej i szybkiej , która ma przedstawicieli również rzetelnych i szybkich, żółwie tempo mnie nie interesuje. Już na poczatku przedstawiciel firmy skup-windykacja.pl ją spalił. Jedna z firm z Wrocławia ( wyguglałam) już na drugi dzień udzieliła mi wyczerpującej odpowiedzi. Co prawda odpowiedź wcale nie była po mojej myśli ale przynajmniej mi wytłumaczono (skany dok. musiałam wysłać mailem) że Feniks wcale mnie nie oszukał i tylko ja nie zrozumiałam swojej sytuacji . Pewnie gdybym nie "nasiadła" przez telefon na pracownika biura w Feniksie niejakiego Pana Piotra, to pewnie wcześniej wszystko byłoby dla mnie jasne. Co prawda mnie to wcale nie pociesza ale przynamniej dotarło do mnie, że najpierw trzeba pytać i słuchać a potem dopiero się wydzierać (jak jest oczywiście po co). Jeżeli takich poszkodowanych przez Feniksa jak ja szukacie , to prawdopodobnie tylko chcecie naciągnąć ludzi żeby zarobić na poradach bo po moim doświadczeniu z wrocławską frmą wiem, że prawdopodobnie żadnych poszkodowanych nie znajdziecie. Tak do wiadomosci, to w moim wypadku chodziło o służebność.

negooor
@Mizia

Trzeba zrozumieć że w każdej firmie są pracownicy którzy jeszcze mają urlopy we wrześniu. Też w tym okresie wysyłałem wiadomość i dostałem automatyczną zwrotkę że Przedstawiciel jest na urlopie i że skontaktuje się ze mną po powrocie i tak było. Ja nie narzekam, kontakt jest ok.

@negooor

Eeeeeee tam, nie chce mi się z wami gadać. A jak znam życie to w czasie urlopu wyznaczane sa zastępstwa (przynajmniej w normalych firmach) żeby zachować ciągłość czynności. Ale chyba nie u was.

Leszek
@Mizia

Obawiam się że dużo ludzi przejrzało na oczy i nie dadzą się nabrać na te wszystkie wyliczenia ile to nam się należy od Energetyki i Gminy i jest posucha a teraz cwaniacy chcą zarobić jeszcze raz na tych co ich zrobili na szaro. Tego się obawiam.

@Leszek

Moje wyliczenia były ok i kasa nawet spora tylko tyle, że przy zakładaniu słupów mój ojciec dostał jakąś wywłaszczeniówkę i wziłął kasę a ja o tym nie wiedziałam więc po temacie, we Wrocławiu mówili mi, że gdyby tatko kasy nie dostał to pewnie dostałabym ją ja w jakimś tam postępowaniu czy drodze administracyjnej ale że wziłął to dwa razy za to samo nie płacą. Tę wywłaszczeniówkę to feniks dostał od tauronu po wyroku sądu administracyjnego, co kazał tauronowi dać wszystkie dokumenty z budowy tych słupów. Najbardziej wkurzyło mnie jednak, że moja ciotka ( był u niej ten sam agent co u mnie) kasę dostała i to nie mało ( w dodatku coś jeszcze ma dostać bo podobno to sa jakieś dwa postepowania za czas 10 lat do tyłu i za to co ma być) a ja nie.....

semig
@Mizia

Witam. Zainteresował mnie temat tej sprawy z wywłaszczeniem. Proszę o kontakt na mail semigroup@poczta.fm. Są pewne rozwiązania aby uzyskać roszczenia w takiej sytuacji gdzie przed laty wydano taką decyzję.

marsałek stan

stasiu dzalasz dalej gratulacje sjemi grupa sie sjemuje dlaczego jako pelnomocnik szukaja kasy ??? komornicy sa niedobrzy

Zostaw merytoryczną opinię o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS - Lublin

• Jak się pracuje w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Zobacz opinie na temat firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Kandydaci do pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Korporacja Prawno Finansowa FENIKS