Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Zniesmaczony

Jak tam panowie prezesi,dyrektorzy i majstrowie. Dobrze się bawiliście na imprezie wigilijnej w operze za część zabranych pieniędzy z premi pracownikom !!! Oto właśnie pokaz prawdziwego katolika w Polsce !

PiotrusPan
@Zniesmaczony

Tak było bardzo dobrze

K

Czy dostaliście karpiowe

Od dziś

Na dziale p1 moga robic nadgodziny ale tylko ukraincy ! Co za upodlenie wlasnych pracownikow w tej firmie... Po prostu gardzenie polakami i plucie im w twarz. Obłuda ! Ukrainiec ma wyzsza stawke i wiele przywilejow. To sie nadaje do inspekcji pracy !

@Od dziś

Ty nie masz robić nadgodzin Ty masz w normalnych godzinach godziwie zarobić,

@Od dziś

Bo oni potrafią walczyć o swoje i mają dobre stawki, a wy nie. Dajecie sobą pomiatać i jeszcze prosicie się o nadgodziny na które dostajecie pozwolenie za dobre zachowanie.

@Od dziś

Ukrainki i robienie hartingów : są słabo przeszkolone albo wcale, mają kiepskie narzędzia. Współczuję klientom za buble pociągowe wychodzące z pesy.

K
@Bolesław

Ich zatrudnienie to jakaś kpina.

@Bolesław

Nie ma co się dziwić jak firma ich zatrudnia jak leci kucharki ,sprzątaczki nawet po szkole muzycznej, w tej firmie sztuka się liczy a nie wiedza i doświadczenie , im więcej Ukrainek tym więcej pieniędzy dla dyrekcji ! Więc dużo pracowników się zwalnia bo ma dość tej patologi i marnych pieniędzy w Pesie!

Sfąt
@Stary

od zawsze narzekasz na wszystko na stołówkach na przerwach czy jak kładziesz te wykładziny kolego z p3 mnóstwo się zwolniło bo byli mądrzejsi od ciebie a ty wciąż siedzisz i narzekasz bardzo dobrze ze tak masz skoro nie umiesz podjąć męskiej decyzji i sie zwolnić aby gdzie indziej zarobić wiecej to zapierniczaj za najniższa stary zgredzie oby więcej takich mniej konkurencji na rynku pracy siedź tam

@Sfąt

Nie pracuję ani na P1 ,ani na P3 ani nie robię wykładzin. Więc kolego pudło, widocznie z kimś mnie mylisz! Postaraj się bardziej może kiedyś uda Ci się zgadnąć! Życzę powodzenia!

@Sfąt

A poza tym już wcześniej jednemu koledze odpisałem dlaczego jeszcze pracuje w tej firmie widocznie nie czytasz wszystkiego ale to Twój problem! Właśnie kupiłem nową Toyotę hybrid koszt to 130 tysi ! I to na pewno nie z pracy w pesie! Jak zgadniesz na jakim dziale pracuje i co robię, to może Cię przewiozę! Życzę powodzenia

@Stary

Dzisiaj obserwowałem dwie ukrainki, jedna pracowała i co chwile coś robiła w komórce, gadały bez przerwy, narzekały że nie ma podwyżek, pewnie za mało zarabiają

Asdf
@Bolesław

To na którym dziale pozwalają tak telefony?

@Bolesław

Zazdrościsz multitaskingu. Chłopy to nawet jednej rzeczy nie potrafią ogarnąć.

Pixel
@Bolesław

Ukrainki siedzą na drabinach, robia hartingi narzedziami no name, bez kalibracji , nikt tego nie weryfikuje, bo po co. Dewiza pesy : wcisnąć klientowi, skasowac i do przodu. Nic dziwnego, że Siemens sprzedał 100 lokomotyw w Polsce a pesa 50 szt.

@Pixel

To tylko świadczy o tym, że kobiety powinny rządzić, a chłopy robić za porobków.

Konkurent
@Pixel

pracowałem w pesa 7 lat zwolniłem się 3 lata temu.. i nie żałuje taka (usunięte przez administratora) jak w Pesie nie ma nigdzie brak narzędzi brak procesu technologicznego kierownictwo i nadzór nie robią nic aby ulepszyć czy poprawić to (usunięte przez administratora) co tam jest produkowane bardzo dobrze ze w kraju jest coraz większa konkurencja życzę każdemu dobremu pracownikowi pesy aby zmienił firmę i nie marnował swoich umiejętności i życia na to (usunięte przez administratora)

@Konkurent

Pozdrawiam kolegów którzy narzekają na niskie pensje a jednocześnie są w związkach i płacą składki. Związki przygotowały dla was coś świetnego. Nie to nie będzie podwyżka. Zawody w kręgle. A więc nie zapomnijcie na czas opłacić składek i miłego grania. Pozdrawiam

@Elektryk

Cały ten krzysiu ze zwiazkow.. a dajcie juz spokoj szkoda slow ! W tej firmie kazdy tylko patrzy żeby mu się kasa na koncie zgadzała. Reszte ludzi ma się w (usunięte przez administratora)

Iza

Sugerujesz, że kobiety takich rzeczy by nie robiły? Budujące stwierdzenie ale raczej wątpliwe, żeby mogło być regułą. Tutaj o jakąkolwiek podmiankę raczej będzie trudno?

@Iza

@On I tak wiadomo że to Ty się podszywasz. Nie wspominając o kasowaniu moich komentarzy. Zbyt filozoficzny tekst. Prosto i konkternie jak już. A nie pitupitu

No jak chłop jest niepełnosprytny to trzeba ciągle mu powtarzać jedno i to samo. Poza tym łżesz jak pies jak typowy samiec.

@Od dziś

Plują Ci w twarz a ty nie masz odwagi się odezwać tylko wylewasz swoje żale na tym forum.

Jacek
@Bolesław

Tak dużo ukraińców może pracować w pesie bo nie ma kontroli jakości. Sprawdzane są laki, ucięte opaski i wygląd zewnętrzny. Liczy sie prędkość wykonania pracy, godziny a jakość- jakoś to będzie. O takich sprawach jak kalibracja prasek, praktyczne sprawdzanie umiejętności zaciskania przez ukraińców czy rentgenowska tomografia komputerowa crimpowania elektrycznego nikt nie słyszał w pesie.

@Stary

Prowadzenie biznesu na początku powstania pesy było łatwe bo nie było konkurencji. Takie firmy jak Newag, zagraniczne firmy obecne w Polsce: Alstom, Stadler, Siemens, Huyndai popsuły szyki. Zaboklicki nie zauważył tego i firma prawie nie zbankrutowała. Ostatnio było mniej zamówień, mniej pracy- zarząd nie zareagował właściwie. Biznes to jest zarabianie pieniedzy. Nie ma przychodów to tnie się koszty np. zatrudnienia, nie ma sentymentów. Najpierw rezygnuje się z usług firm zewnętrznych, bo to mało kosztuje. Po to jest outsorsing. Zwalnianie stałych pracowników wymaga wypłacania odpraw i to robi się w ostateczności. Prezesie pesy obudź się.

@Bolesław

A jak wytłumaczysz fakt ze Pesa zwalnia swoich pracowników a trzyma firmy zewnętrzne?

@Elektryk

Odpowiedź jest prosta ! Jeżeli rodziny prezesów i dyrektorów zakładają firmy zewnętrzne to ma się czysty zyzk ! Wiesz kto miał udziały w krys& mar były pan dyrektor Jędryczka !

Bolesaław
@Stary

Trudno to wytłumaczyć, ale może to prawda, zakładając że koszt pracy ukraińca jest niższy niz Polaka

Tak...
@Elektryk

Zgadza się, ale zapomniałeś w tym wszystkim dodać, że te kręgle to tylko dla wybranych związkowców...

Olga
@Elektryk

O co chodzi z tymi składkami na związki? Coś potem fajnego można otrzymać?

Prezes

Zapraszamy do Pesy oferujemy atrakcyjne zabieranie premi nawet na święta, nie mamy żadnych skrupułów, a robole i tak nie myślą to przyjdą na nadgodziny i odrobią to co im zabraliśmy!

Leszno
Hydraulik

Mam pytanko. Czy na P-2 pracuje jeszcze szwagier dyrektora.????

@Hydraulik

Pracuje ale on jest ok podobno nie przyznaje się do pana dyrektora ale pan dyrektor ma objąć także PML.

Jaaa

Praca w Pesie to zgroza zwłaszcza na P3 doszli do tego że o o 5.50 dodaje się przepustki brygadzista i o 14 je oddaje nie nie wie co się przez 8 H z nimi dzieje ja do swojej włożyłem 2 PLN I już o 14 ich nie było strata nie wielka a wypaść nie mogła Co to mobilny na przepustkach są zdjeci nr o....O.. I imię i nazwisko nie spotkałem się z taką praktyką jeszcze to o prokuraturę się zachęca za takie praktyki

tyr
@Jaaa

oddawanie przepustek to widzi mi sie przełożonych nie jesteś do tego zobligowany ani nie ma takiego przepisu w układzie zbiorowym czyt. regulaminie pracy przerabiałem to na P4 jakieś 2 lata temu odmówiłem wykonania tego polecenie i mogą mnie pocałować poprosiłem to na piśmie i przepis i jak zawsze nic z tego nie uzyskałem dlatego nie oddaje i jakoś już nikt mi problemu z tym nie robi róbcie tak dalej pieski wychowali was jak kurczaki w kurniczku

@Jaaa

Kontrola jakości w pesie słabo działa- po czym to można poznać ? Szafy : śruby połączeń elektrycznych są słabo dokręcone (ukrainki w Belmie nie mają siły(?)) Pojazdy: śruby słabo dokręcone, przewody za krótko odizolowane Rynkowo to widzi i co ? cisza

BOSS

A CO Z WYPADKIEM KTÓRY MIAŁ MIEJSCE 19.10.2022 NA P8.PONOĆ SZEF ZWOLNIŁ UKRAIŃSKIEGO PRACOWNIKA DZIEŃ WCZEŚNIEJ TYLKO CIEKAWE JAK TEN PRACOWNIK WSZEDŁ NA TEREN ZAKŁADU.CZEMU PESA O TYM NIE WIEDZIAŁA I CZEMU NIKT MU NIE ZABRAŁ PRZEPUSTKI.NIESTETY JAK SIĘ NIE CHCE PŁACIĆ ODSZKODOWANIA ALBO CO GORSZE MOŻE NIE MIAŁ ŻADNEJ UMOWY NAWET ŚMIECIOWEJ TO KAŻDE TŁUMACZENIE JEST DOBRE.Z DRUGIEJ STRONY PÓKI WŁADZA W PESIE MA PROFITY Z FIRM ZEWNĘTRZNYCH TO SIĘ TAK DZIAĆ BĘDZIE.TYLKO CIEKAW JAK SIĘ SKOŃCZĄ PIENIĄDZE Z FUNDUSZU CZY DYREKTORZY I KIEROWNICY ZOSTANĄ NA SWOICH STANOWISKACH CZY BĘDĄ UCIEKAĆ PIERWSI PRZED ZWYKŁYMI PRACOWNIKAMI. GDZIEŚ TAM W KOMENTARZU WYCZYTAŁEM O DYREKTORZE Z P2 KTÓRY POZABIERAŁ CHŁOPAKOM PREMIĘ ZA CHOROBOWE I OPIEKĘ. NIESTETY CHOROBA NIE WYBIERA I JAK SIĘ MA DZIECI TO CZASAMI I OPIEKĘ TRZEBA WYBRAĆ.WOLĘ BYĆ NA CHOROBOWYM NIŻ ROBIĆ ZA BIEDAKA I FIRMIE (usunięte przez administratora) PODRZUCAĆ ( MYŚLĘ ŻE KIEDYŚ TE ZDJĘCIA DO SIECI TRAFIĄ JAK PAN NA STANOWISKU NIE MA ZA CO ZAPŁACIĆ ZA (usunięte przez administratora) ) KOLEJNA RZECZ TO TAKA ŻE CO NIEKTÓRZY SIĘ CIESZĄ ŻE DOSTALI PODWYŻKI 3ZŁ (P3) TYLKO PRAWDA JEST TAKA ŻE OD STYCZNIA KAŻDY BĘDZIE MIEĆ TAKĄ SAMO PENSJE JAK ONI I SIĘ ZDZIWIĄ ŻE JAK TO TAK A NO TAK POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH ps.Później napiszę o tym jak się sprzedaje na Chmiku

Brat
@BOSS

A czy jest taki dział jak p8? Mocno mijasz się z prawda, nie jesteś wiarygodny.

Szef
@BOSS

Masz na to jakieś dowody? Czy tylko pomawiasz porządnych ludzi? Nie jesteś anonimowy twoje IP można ustalić.

@Brat

P.4 hala nr 8 to jest a kto się dziwi jak się znalazł na terenie zakładu w tym (usunięte przez administratora) jakim jest Pesa jest wszystko możliwe przecież obcokrajowcy mogą chodzić jak chcą i gdzie chcą taka tam sobie bałałajka.

@Modełko

Dlaczego tego nie zgłaszasz przełożonemu? Nie zgłaszając tego przyczyniasz się do nie prawidłowości w tym zakładzie. A może celowo im w tym pomagasz narażają firmę na straty?

@Elektryk

Szkoda fatygi i nerwów tak z tego nic nie wyniknie są bogami zobaczymy od nowego roku jak u nas będzie bieda w całej Polsce czy Kaczyński i cała banda będą chronić Ukraińców wtedy dopiero mnie szlak trafi.

Zenek
@Modełko

Pesa lepiej traktuje ukraińców niż Polaków. Zero przyzwoitości.

hindus

Zero honoru macie polacy pracowc za takie grosze gdy stawki rynkowe to minimum 50 zl a nasi bracia maja utrzymanie za darmo zapomogi i wysokie zarobki

@hindus

Na jakiej podstawie twierdzisz, że stawka rynkowa to 50zl? Masz jakieś źródło tych rewelacji czy tylko to takie twoje teorie?

hindus
@Karolina

Uboga polko samych zapomóg od państwa mam 5 tysia ,na takiej podstawie ze na olx takie sa stawki godz

@hindus

A ile szanowny Pan bierze od państwa pieniążków z tytułu świadczeń socjalnych?

hindi

@hindi

Technik Utrzymania Ruchu Tesla Gigafactory Berlin-Brandenburg Wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu, mile widziane w branży motoryzacyjnej, elektromobilności Dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego Wykształcenie min. zawodowe z jednego z obszarów: elektronika, mechanika, elektryka, mechatronika, automatyka przemysłowa, elektrotechnika Gotowość do pracy zmianowej Oferujemy: Pracę u naszego klienta – najbardziej zaawansowanym na świecie zakładem produkującym pojazdy elektryczne na dużą skalę Tesla Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 21,46 € - 27,89 € brutto za godzinę (w zależności od zaszeregowania Klienta) Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50% oraz święta 100% Organizację zakwaterowania w pracowniczych apartamentach w 1-osobowych pokojach (koszt pracownika 300€ miesięcznie) Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora) BERGMAN ENGINEERING – rekrutacja inżynierów ul. L. Petrażyckiego 57 52-434 Wrocław https://bergman-engineering.pl/oferty/technik-utrzymania-ruchu-4/

Tocha

Pomocnik technika klejenia- czy na tym stanowisku mogą pracować kobiety? Jeśli nie, proszę o informację na jakich stanowiskach pracują kobiety, i na ile zmian pracuje zakład? Dziękuję

Szrek
@Tocha

Pracują polki i ukrainki system 2 zmianowy

Uwe
@Szrek

A na jakich stanowiskach?

@Szrek

A nadgodziny można sobie dobierać spokojnie?

>..
@Marek

Jesteś taki odważny? :-D

Iza
@>..

Co odwaga tutaj ma do odbioru nadgodzin niby? Chyba bierzesz co Twoje co nie

były

pesa przedłużyła kontrakt z agencja, pracownicy agencji dostali podwyżki i to spore ślusarze, spawacze, monterzy z 20 nawet do 28 zł ciekawe ile agencja za nich kroi a wsiury z pesy cieszą się ze wyrównali im do najniższej ahh cieszę się ze zwolniłem się z tego (usunięte przez administratora) 2 miesiące temu teraz spijam piwko z ukraincami którzy robią wciąż w pesa bo kasa się zgadza

PTS
@były

Zapraszamy wszystkich pracowników Pesy. Doceniamy ludzi z doświadczeniem i samo wystarczalnych. Popytajcie byłych współpracowników myśle ze nikt nie narzeka. Czekamy na was. Chodź już nie wielu potrzebujemy.

slownik
@PTS

Jeśli organizacja pracy u Was jest taka sama jak poprawność gramatyczna i ortograficzna tego posta to musi być ciekawie :)

Jak tam po targach w Niemczech ??? Podobno niektórzy niewyspani, bo wracali wesołym autobusem.

żigolo

zwolnilem sie teraz wszystkie sa wasze bede czasem podjezdzal na jakies pitu pitu bo w tym sa dobre a i czasami kase pozyczo bedze mi najbardziej brakowac moich ukrainek a i czasem rowka myka aby liznac teraz bede musial robic nie to co w pesa

@żigolo

Biorę wszystkie, u mnie będą miały lepiej.

Irmina
@Piku Piku

Pytanie czy będą wolały Ciebie czy Aisze. On lepszy , docenia wszystkie

@Irmina

Podszywanie pod kobitę Ci nie wyszło, łajzo jedna chłopska. W życiu żadna by tak nie powiedziała.

Wiejski dyrektor z P2 zaczął zabierać premie pracownikom.Osoby które były na opiece lub na zwolnieniu lekarskim otrzymują 80% pensji oraz za każdy dzień nieobecności zabrana jest też premia.Teraz pseudo dyrektor zabrał premie chłopakom którzy w lipcu byli na chorobowym i opiekach.Kto tobie na to pozwolił?Co się stało z pieniędzmi które zabrałeś?Dołożyłeś sobie czy swojej rodzinie.Sprawdzimy to.Jesteś zbędnym balastem dla tej firmy damy sobie radę bez ciebie.Zrobimy wszystko żebyś wrócił do swoje poprzedniej pracy czyli do wideł i do gnoju.CAŁE P2 DAJE LAJKI.

Mario

Czy Peaa zatrudnia bezpośrednio u siebie czy przez agencje pracy? Bo wisi ogłoszenie na montera wnętrz.Co powiecie o pracy? Na jakie zarobki można liczyć? Bo w ogłoszeniu nie ma widełek.

@Mario

Nie proponuję pracy w Pesie, wszędzie gdzie pójdziesz dostaniesz więcej niż w tej firmie, chyba że jesteś bez ambicji i 2900 zł netto co miesiąc Ci wystarczy!

@Stary

Aż nie chce mi się wierzyć, że w 2022 roku zarabiacie tam takie grosze.W końcu to PESA

@Mario

Wiem że trudno w to uwierzyć ale taka jest prawda! Zresztą poczytaj sobie wcześniejsze opinie to się przekonasz ! Z resztą jak sam zdecydujesz się przyjść to się przekonasz na własnej skórze!

@Stary

Czytałem te opinie aż do roku 2019 i z tego co widzę to rzeczywiście dużo osób narzeka

@Mario

Bo chłopy zawsze marudzą. Mają za dużo wolnego czasu w robocie i nie wiedzą co ze sobą zrobić.

@Mario

Teraz do Pesy nawet bezdomny nie przyjdzie pracować bo na zbieraniu puszek więcej zarobi niż w tej firmie!

Ten
@Stary

Fachowiec specjalista dostanie spokojnie 4tys. na rękę.

Na ile zmian pracujecie?

Seba
@Ten

Jacek R. przestań tu głupoty pisać.

@Ten

Nie wiem co Ty bierzesz ale proponowałbym odstawić ! Z Ciebie fachowiec i specjalista jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba ! I przestań ludzi w błąd wprowadzić!

Ten
@Mario

Jedną lub dwie, elastycznie.

bros

najniższa krajowa + 300 zł Pozdrawiam i powodzenia

Tak
@Mario

Na dwie, ale płatne za jedną....

Zenek
@Tak

Alpha Consult KG - AlphaConsult KG Aplikuj do 2 września, 2022 Rodzaj zatrudnienia Pełen etat Stawka godzinowa 17€ - 18€ Opis oferty Dla naszego wieloletniego klienta w Monachium oraz Lenggriess poszukuje doświadczonych Ślusarzy Taboru Szynowego pojazdów szynowych na długoterminowe zlecenie. Twoje zadania: · przeglądy i naprawy taboru kolejowego · przeprowadzanie przeglądów i diagnoz pojazdów pod względem sprawności mechanicznej, · prace demontażowo-montażowe, · wiercenie otworów, szlifowanie, gwintowanie, nitowanie, gięcie, prostowanie, · czyszczenie podwozia oraz elementów pociągu Nasze wymagania: · Wyksztaƚcenie w zawodzie ślusarz (ślusarz, mechanik przemysłowy, mechanik budowlany, ślusarz itp.) · Doświadczenie w dziedzinie pojazdów szynowych jest dodatkowym atutem Oferujemy : • pomoc w znalezieniu mieszkania • stałą umowę z niemieckim pracodawcą, • dietę, dodatki branżowe urlopowe i świateczne praca.dojczland.info/oferta/alpha-consult-kg

@Stary

Ja mam 3600 na rękę i jestem zadowolony.

Biurowy
@Stary

To się zwolnij kolego z P3 z tramwajów. Narzekasz tu na te pensje i narzekasz a wciąż pracujesz. Jesteś gorszy od tych bezdomnych bo oni chociaż nie narzekają na swój los bo sami na to zapracowali jak ty, nieudaczniku. Cieszę się ze nie musze robić z wami na produkcji tylko mogę się z was pośmiać. Zwolnij się znajdź lepiej płatna prace i zmień coś w swoim życiu ale zapomiałem ze nieudacznik jesteś z Bydgoszczy i do niczego innego się nie nadajesz. Pesa takich potrzebuje i kolego za rok po podniesieniu najniższej krajowej będzie w końcu zarabiał tyle ile jest wart czy samo dno. Pozdrawiam i na kolana robić. A Ja jak przejdę po hali i Ciebie zobaczę jak robisz za te grosze to zaparze Sobie kawkę i będę zadowolony z Ciebie bo takich ludzi Nam trzeba bez wartości.

@Biurowy

Nie trafiłeś kolego, nie pracuje na tramwajach a od kolegów wiem że tramwaje to Dział P-1 Proponuję się jeszcze douczyć. Tylko z jednym trafiłeś jestem z Bydgoszczy i z tego się bardzo się cieszę bo mam duże możliwości zarabiania normalnych pieniędzy, na przykład u takich idiotów jak Ty co niepotrafi nic w domu zrobić !!! ,a nie w pesie na nadgodziny za grosze. A w Pesie pracuje tylko do ubezpieczenia. Kombinuj dalej może zgadniesz na jakim dziale pracuje, bo narazie to pudło!!!

@Stary

Pracujesz na P-2. Na wózkach. Takich cwaniaków tam jest dużo.

@Mario

Tak pesa zatrudnia bezpośrednio jak i też przez agencje , praca ogólnie nie jest zla , rękawa sb tu nie wyrwiesz a co do zarobków to są słabe najczęściej jest to kilka stówek tylko więcej od najniższej krajowej , w firmie ogólnie panuje (usunięte przez administratora) i chaos aż ciężko to opisac/wytłumaczyć osobie z zewnątrz ponieważ ciężko to zrozumieć jak firma państwowa może tak funkcjonować

Brat

Zgadzam sie

@pracownik

Chaos i marnotrawstwo czasu, materiałów : wielkie śruby na złomie, kilometry przewodów w kontenerze do wyrzucenia

@Bolesław

No przecież wiadomo, że chłop czego się nie dotknie to wszystko zmarnuje. Co z resztą widać po naszej gospodarce.

Tak tak
@Bolesław

Albo seryjnie zamawiany materiał który nie pasuje od pierwszego pojazdu i wszystko w śmietnik. Albo ciągle zmiany i przerobki. Strata czasu i materiału. Ale kogo tk obchodzi. W tej firmie nikogo. Każdy kierownik dyrektor tylko patrzy żeby się utrzymać przy stołku. Wysysają tą firmę z kasy do reszty.

doinformuj sie
@pracownik

to nie jest firma państwowa, taka tępota tu pracuje to czemu się dziwić ze tyle zarabiamy ja tu 80% ludzi ze wsi w której wciąż PGR

Drapichrust

Wiec co się dziej z decha chował się ale gdzie

Elektorat

Na nasze związki ta zawsze można liczyć. Zamiast załatwić podwyżki załatwili zawody wędkarskie. I to mi się podoba.

Rafał
@Elektorat

No jeszcze masz turniej w piłkę, terenową masakrę i kręgle.... jest co robić. Kochajmy związki, nie ma podwyżek, ale nie ma nudy dla wybranych

Elektorat
@Rafał

Jak wygrasz terenową masakrę to bank zwalnia Cię z płacenia kredytu mieszkaniowego na rok, więc warto wystartować

Pioter
@Elektorat

A dodatkowo Morgan odstąpi na trzy popołudnia swoją Ukrainkę!

@Pioter

Jak to upodlony chłop pańszczyzniany musi wymyślać niestworzone rzeczy.

Sama śmietanka w Pesie z Orlenu.

Italiano

My to pijemy wódkę bo siedzimy w domu bo nie można teraz wychodzić więc mamy wolne w Barii haa a inni niech tyrają na nasze pęsje zalecenia od Morgana

Coś trzeba robić z tych nudów. Za mało mam wrażeń w życiu. W mnie w audycie finansowym nudą zawiewa. Nie to co w prawie. Wyżyć się można...

Jony deep
@Italiano

Bo tak robią pija co dziennie i na drudi dzień samochodem do roboty a po tem samochody są po obijane z każdej strony jak tranzyt z Pizy a remonty rozbitych fordów są robione z diety a człowiek który spowodował wypadek czy rozwalił silnik w samochodzie ma zero konsekwencji ze strony Morgana on tylko maskuje to co robią a w pesie o tym nie wiedzą w białym domku

Dreher
@Jony deep

Szczerą prawdą tak jest piją co dziennie sami alkoholicy i kapusie

On

Skoro żaden chłop nie odpowiada, może jest to jakieś wyjście...

žigolo
@On

ja bym ci zrobil tak ze byš juž nie miala sily pisač tu

@On

Bohaterze na odległość, źle skończysz.

On
@ja

Jak się spotkamy to Ty wymiękniesz xd....

Sam jesteś mięczak.

Rudzielec
@Italiano

Ty alkoholików nadal Morgan trzyma aszczegolnosci tego rysia spawacza rozpija ludzi i pijany chodzi do pracy adeskiewicz (usunięte przez administratora) i chleje tak samo

Kamil
@Rudzielec

Tym co się dzieje na serwisie i co wyprawia Pan Mor... to powinien się zająć zarząd i bhp, na pewno byłby spore oszczędności, a co niektórzy to już by nawet do słonecznej Italii nie wrócili, bo z wysoką upadek boli najbardziej.

Decha
@Kamil

Dokładnie! Niech zarząd się tym zajmie bo przez Morgana wszyscy musza więcej pracować poza nawalonymi Włochami! My we Włoszech leżymy sobie na plaży a kasa na P4 wpada sama do Pesy! Świetny układ! Wilk syty i owca cała! Polecam wszystkim!

Tak dużo wolnego czasu macie w pracy że wiecie kto z kim romansuje? Nie lepiej się skupić na sobie?

To z niego zigolo niczym z P2, bo ponoć do innej jeździ w czasie pracy.

Majster jestem z pe trzy

Powiedzcie mi szanowni jak długo jeszcze wynik odbióru etapu produkcyjnego zależny będzie od tego czy wezmę tabakę z SOTowcem z Dartem na ramieniu czy tez nie... ? Pan Łukasz to już chyba trochę z tym przesadza? A podobno zakaz w firmie spożywania tabaki !!! Czy jest ktoś w tej firmie kto może zrobić z tym porządek??????????

Arek
@Majster jestem z pe trzy

Arkadiuszu chyba ta tabaka nie jest najgorsza

Majster jestem z pe trzy
@Arek

Ale dlaczego ja muszę z nim tyle tego wciągać. Zresztą nie tylko ja. Pan z Dartem na ramieniu na wszystkich wymusza wciąganie. On jakiś obsesyjny z tym jest !

Adaś
@Majster jestem z pe trzy

W tym SOT to widać za dużo maja czasu wolnego, że tylko tabakę(usunięte przez administratora), Pan z pociągiem to nie wyjatek

@Adaś

Z tym się zgodzę, ogólnie temat tabaki to u niektórych już chyba temat (usunięte przez administratora). Jeden mistrz, a teraz już brygadzista tabakuje na p3 nagminnie, Pan z pociągiem to już nie wspomnę. W SOT już tak maja, nawet z miarą idziesz do zbadania to musisz być przygotowany. Bhp powinno za to ścigać jak za fajki, bo nie raz już te brudne gęby, chusteczki walające się wszędzie są niesmaczne.

@Marcin

Myślałam że teraz w modzie jest elektroniczny papieros. Z tą tabaką to się co niektórzy cofnęli do XVIII wieku.

Kik
@ja

Myślałaś, ale w wielu kwestiach się mylisz. Wystarczy poczytać twoje teksty - totalne dno zakompleksionej brzyduli.

Jarek
@Marcin

No tam jak pójdziesz do zbadania to zawsze jakaś posiadowka, kawka, tabaka i ploteczki.

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 323.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 44 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz