Poczta Polska.

Jędrzejów

Opinie o Poczta Polska.

matrix

miałem możliwość pracy na UP Jędrzejów 1 kilka lat. Ogólnie jak w matrixie, ale pocieszenie jest jedno że to w całej Poczcie tak jest. W Jędrzejowie pracowałoby się dobrze jeśli byłby manager (naczelnik) z prawdziwego zdarzenia a niestety p. [usunięte przez moderatora] nie nadaje się na tą funkcję. Za te pieniądze nie warto przechodzić upokorzenia jakie zafunduje Wam Poczta. Stres i upokorzenie nie warte nawet najlepszych pieniędzy.

Zostaw opinię o Poczta Polska. - Jędrzejów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska.