Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

czytający

Wstyd, aby tak sie wysławiać i to kobiety i mężczyżni a także kierownictwo, W tym zakładzie to totalny MOBING a z tym trzeba zwrócić sie do innych Organów, aby dokłanie przyjrzały sie sytuacji jaka panuje w naszy zkładzie. Najbardziej WULGANĄ osoba tutaj na tym portaliku jest osoba pod niczkiem LIZACZEK. Czy taka jest tez w domu :( o Boże bron osoby bedące w jej towarzystwie. Ogarnijcie siebie o osoby ktore sa w waszym Towarzystwie bo Z-d traci na renomie

jozek produkcja

a coż wy macie w glowie? tyle co w gebie... jak sie wam da to i łeb do niczego, ryba gnije od głowy

hihi haha

teraz daja na święta potem daja popalic brrrr,,,, nie sterylnie,,,,

lizaczek

Jeżeli ty się z tych paru groszy nie cieszysz, to oddaj bardziej potrzebującym...

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
hihihi

Tak idą święta bo matki polki wzieły się wreszcie do szorowania zapuszczonych szranków nie sprzątanych na bieżąco z braku czasu,wcześniej miały czas na pisanie pierdół a brud sobie rósł jak grzyby po deszczu,no to teraz wiecie skąd ta cisza

@hihihi

dostali pare złotych na swieta to sie ciesza..:)

KAPUŚ LIZUS WAZELINKA
@hihihi

OOOO!!!! ktoś tu ma syf w mieszkaniu,, bo zamiast sie soba zajac i domem to woli męczyć,gnębic,zastraszac innych-- i... MIERZY swoja miarą ,,,,PAJC NIEMYŚLĄCY ,BARDZO NIEDOBRE LUDZIE,,,-- CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WROGIEM ,a to wszystko w imie najniższej krajowej.

@KAPUŚ LIZUS WAZELINKA

CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WROGIEM... nie wrogiem ale wilkiem,... cytuj dokładnie głąbiu

WROGI PIEPSZONE ,KAPUSIE
@jozek produkcja

EJJJJ!!!! TY UCZONY- DEBIL,,,,,- NAWET NIE DO WILKÓW ,,, TYLKO DO SZAKALI I HIEN ,ZA NAJJNIZSZA KRAJOWA KAPUJECIE WAZELINIARZE ,POWIEDZCIE TO ŻONA,MĘŻOM I DZIECIOM W DOMU CO ROBICIE TO SIĘ ZDZIWIĄ

józek niedaryje ci tej nocy!!!!!!
@jozek produkcja

cos te smierdzi mordy spac nie potrafia,,,,,aha brakuje wyżycia sie w pracy,,,,,bo w domciu morda w kubeł,,,,,i wszystko samemu,, trza,, zrobic mmmmm

@WROGI PIEPSZONE ,KAPUSIE

homo homini lupus est.... jak juz sie wysilasz na cytaty to dokladnie,.. i nie uzywaj słów ktorego znaczenia nie rozumiesz... tak bedzie lepiej, zmien pracę kazdemu ulzy

HOMO NIE WIADOMO
@jozek produkcja

hahaha,,,,,,,,,, profesorek homo nie wiadomo !!!!!!! nieźle masz zajarany łeb,,,,ale mnie to nie dziwi tacy tam tylko zostają ,,,,JEDEN PLUS ,ŻE SIE ZGADZASZ ,ŻE JESTEŚCIE WROGIEM DLA SIEBIE,,,,, fajna macie prace kazdy idzie ,ale żaden nie lubi brrrr walczcie o nagrdę 1 miejsce macie jak nic,,,MOJA FAJNA PRACA,,

MYSLEC

Z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA !!!!! jak by myśleli to by wiedzieli.

Gabryś

A jutro pódziemy zaś na szychta i bydzie wesoło. lachony sie podgryzajo i tak durś nic a nic nowego ino dobrze sie polachać szkoda ino że nie poczytały głupie lachony tekstu od IIIII MOŻE troszka pomyślały a tak ogólnie to kaj jest ten wpis odIIIII

pustaki

wszystkie żegnacie i pożegnać sie nie umiecie Lizaczki wredne pustaki

LIZACZKI

Ale Ty jesteś pusta usłyszysz coś i pleciesz dalej .To my się tobą brzydzimy że jesteś aż tak wredna żmija i dalej siejesz te twoje glupie i zmyślone plotki.Nie masz pojęcia o nas więc nie pisz mi tu bzdur kto co kazał zrobią i napisać .Jesteś tak tępa że wszyscy mają ciebie i twoją durną koleżankę dosyć ,co ci mamy napisać czy powiedzieć w pracy żebyś skączyła rozsiewać te twoje głupie ploty wyssane z palca.Dziennie siedzisz z nami usmiechasz sie i udajesz że wszystko jest w porządku a po pracy piszesz jestes ŻAŁOSNA TO MY SIĘ TOBĄ BRZYDZIMY ZE JESTES AŻ TAK PUSTA I TY SIĘ KŁANIASZ I PODLIZUJESZ I BARDZIEJ WULGARNEJ OSOBY OD CIEBIE NIE ZNAMY I BARDZIEJ HAMSKIEJ JESTEŚ ZEREM -ŻEGNAM

pusta zero żałosnalizus kapus,hamska nie mysląca,
@LIZACZKI

kobieto ogarnij sie!!!!! pusta i pusta i zero i zero ,,jedno i to sama zmien płyte,,albo po prostu bądz w porządku moze zaczna cie lubiec i bedzie spokój nic i nikt złego by nie napisał ,,,,,,BEZ POWODU TAK SĄDZĘ.ŻEGNAM

panie etyk!!!!

Ciu.e -robią co chca z pracownika,,nie wazne co byle było głosno,byle sobie nastrój poprawic i ego im wiecej ryku tym lepiej i dopóki tak będzie będą,uczestniczyc pisac ,,[,bzdury,],aaa nie prawdę AMEN

SZCZOTKO SZCZOTKO HEJ SZCZOTECZKO,,,,

NA RABEN Z NIMI DO PAKOWANIA ZOBACZYMY CZY DAJA RADE NA NOWYM MIEJSCU OD RAZY WSZYSTKO ZAŁAPAC-, ILE ,-JAK ,GDZIE,-SZYBKO SZYBKO SZYBKO I 6 LUDZI NAD NIMI!!!!!!!!!!!CAŁE 8 GODZIN ZOBACZYŁO BY SIE OJ OJ,,,,,,,TO BY DOPIERO ZAPASZKI BYŁY!!!!!!!!!!!!

odwaga odwaga,,

jeszcze nie widziało sie i nie słyszało komu (usunięte przez administratora) uratowała,zostaja tylko te osobo co jej pasują i tyle reszta leci!!!! solidarnosci nie było i nie bedzie jedyna solidarnosc to kapusie z brygadzistko PS,A TE TEKSTY WASZE ŻALI MI WAS,,,SPÓJRZ W LUSTRO,DAJCIE JUZ SPOKÓJ SA juz nudne!!!!!!zmięcie płyte takie twórcze jesteście,,,,,podobno zreszta,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,uff

danka

Ja w porównaniu do ciebie umie się podpisać i nie muszę być na kacu ,żeby powiedzieć komuś co o nim sądzę. Gdyby nie było ciebie to może byłaby solidarność. Spójrz w lustro i zobacz , że widzisz w nim wredna zmije. Odpuść sobie, bo naprawę nic ci to nie da.Danka.

,.,.,.,.,.,.,.,.

oj dziewczyno, dobrze wiesz jak jest, teraz dostaliscie polecenie jasnie Pani Brygadzistki Bożeny aby dobrze o niej pisac i co - kleicie sie do niej jak muchy na lep. Jestescie smutne i oblesne wszystkie be wyjatku - Brzydze sie wami i dlatego wole stac winnym miejscu. Zaden przelozyny/ona nie jest tak wulgarna w innym zakladize jak tutaj w naszym a pracowalam juz w innych zakladach. Klaniajcie sie Pani a bedzie dobrze

Lizaczek

WAZONIK- Jesteś nudna i za bramę z tobą

Produkcja

ODPIEPSZ SIĘ W KOŃCU ŻMIJO FAŁSZYWA :)ROZUMIESZ TY NAPEWNO MASZ KULTURĘ ŻE PISZESZ Z ANONIMA MAMY CIĘ JUŻ SERDECZNIE DOSYC DZIEWCZYNY UMIEJĄCE POWIEDZIEĆ PRAWDFE

Aneta

Tak trzymać dziewczyny- popieram. Aneta.Z

Podzielam zdanie Danusi, Oli, Anety i Beaty w 100 % bo to juz jest nudne i żenujące. Milego popoludnia życzę

moniczkoooo
@Monika

nie komentuje nawet wszystkie niedouczone na forum sie odezwały brrrrr nic tylko sie bac,ps obserwator największy chodzii kapuje,,,,,,,

Aneta

Ja również podzielam zdanie Oli,Danki i Beaty,że jest spokój i miła atmosfera,a praca normalna.Wszystko mamy podane na tacy i wiecznie zle,z jakimkolwiek problemem przychodzimy do Bożeny od razu jest załatwiane na naszą korzyść,nigdy nie zrobiła problemu.Liczę głęboko w to,że skończy się ta żenada,opisywanie i wchodzenie komuś obuwiami w życie prywatne,bo to jest wredne.Szanujmy się nawzajem.Pozdrawiam Aneta.

obserwator
@Aneta

Daj sobie spokój sama nie wiesz co mówisz i piszesz. Nieraz mówiłaś cos innego, a teraz chyba chcesz się przypodobać brygadzistce. Jesteś dwulicowa tak jak i inne piszace w tym miejscu. ŻAL MI CIEBIE

szybcy i wściekli,reszta to nieudaczniki powolne n
@obserwator

żal mi was!!!! bo nikt Was nie lubi muszą sie uśmiechać bo chca zwyczajnie pracować,,,,a wy jak macie humorek to mmmmmmmmmmm ,ale jak nie macie bo cos nie wyszło po waszemu to nie podchodz,,,,żal mi was naprawdę,

brrrrrrrr

szkoda że muszą być na kacu żeby powiedzieć prawdę i to oznacza wasz cholerny fałsz ,po trzeżwemu ani rusz a solidarność jajników trwała przez chwile wy wredne pindy...(Beata,Aneta,ola,Danka)

wazonik
@brrrrrrrr

a na co liczyłeś/aś ta pier....na solidarność jajników to przykrywka na kolejne dni przetrwania ha,ha PRZECIEŻ NIKT NIE ZMIENIA SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ TO POPROSTU MA SIĘ W GENACH ALBO MASZ KULTURĘ ALBO NIE PRAWDA BRYGADZISTKO................

Zenek produkcjas

Jak się bydło rozpisalo, no wstrzasajace .. pokłosie czy coś, produkcja idzie i gra :)

mumumu
@Zenek produkcjas

a co robi bydło takie jak ty wśród ludzi? to jest ciekawe??????? Firma zmieniła produkcję??? a może Boże Narodzenie bo bydło przemówiło.........

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów