PHU "hydrobud"

Poznań

Opinie o PHU "hydrobud"

rdno

W przypadku pracowników fizycznych takich jak np tynkarz @anonim, dostaje się umowę o pracę, chyba ogólnie taką dają

gość

bartek, jeśli chcesz tam iść to tylko na przeczekanie, gorzej jest chyba tylko gdy musisz jeść kit z okien, lepiej będzie Ci na kasie w Auchan

gość

Żenada. Marne zarobki a wielkie wymagania. Punktualne wyjście z pracy nie jest mile widziane (masz pracować dłużej). [usunięte przez moderatora] obiecują "złote góry", a potem są tylko wielkie wymagania i zero doceniania. N I E P O L E C A M ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

gość

potwierdzam w 9999999999% to co napisane powyżej i ostrzegam każdego przed tą firmą

xx

po prostu żenada, wycykać pracownika [usunięte przez moderatora]

Podczas rozmów przed podjęciem pracy podawane są możliwości zarobków dużo większe, niż potem się okazuje. Nowi handlowcy nie zagrzewają długo miejsca i uciekają.

Zostaw opinię o PHU "hydrobud" - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU "hydrobud"