Norco

Sońsk

Opinie o Norco

Iwona

Na stronie firmy można znaleźć aktualne oferty pracy. Obecnie poszukiwani są m.in. Spawacze, Szlifierzy, Montażyści meblowi, Operatorzy maszyn oraz Magazynierzy. W treści oferty pracodawca oferuje wsparcie w procesie adaptacji oraz możliwość rozwoju poprzez wewnętrzny system szkoleń i szkolenia specjalistyczne. Jak wyglądają pierwsze dni nowego pracownika? Czy długo trwa ten wspominany proces adaptacji? A może ktoś z Was miał możliwość uczestniczenia, w którymś ze szkoleń? Dodatkowe informacje mogą pomóc osobom biorących Norco pod uwagę jako potencjalne miejsce pracy.

Iwona

Pracujesz w Norco? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

beco

Oczywiście, że są oferowane benefity @Igor. Pracownik ma zapewnione ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, kartę multisport i do tego, choć to nie taki benefit, bardzo fają atmosferę.

warnor

Kwestią czasu pozostaje poszukiwanie przez Norco nowych kadr. Będą jednak potrzebować profesjonalistów, z doświadczeniem i odpowiednimi i użytecznymi umiejętnościami. Tylko tacy tama pracują.

pewnie nowy.

Byly pracownik norco
@pewnie nowy. 26.02.2012 22:57
Witam chciałbym się dowiedzieć od pracowników firmy Norco w Sońsku,jak się tam pracuje i jakie są zarobki?pozdrawiam....

Kiedys norco byl dobra firma tzn placowa. W maju 2016 weszli w wspolprace z randstad i zaczelo sie...dziadowstwo. Poczatkowa Umowa na miesiac i 1700zl brutto plus 25% premii. Slabe zarobki, kiedys dobrze placili i byli porzadna firma. Pracowalem 2 lata na magazynie praca nie byla ciezka a nawet przyjemna. Zwolnilem sie dlatego ze coraz slabsze zarobki gdyby nie to to bym dalej pracowal.szkoda ze tak dobra firma zaczyna mocno oszczedzac na pracownikach

Zostaw opinię o Norco - Sońsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norco