Bertani Poland

Bieruń

Opinie o Bertani Poland

Morszczuk

Siema Mirki i Grażyny chce się przyjąć do pracy na placu Kierowca b Jak wyglądają kwestie z wynagrodzeniem- dajcie znać

Majster
@Morszczuk 05.04.2018 10:03

Jak chcesz znać warunki to wyślij CV i idź na rozmowę to się dowiesz.... bo z forum nic sensownego się nie dowiesz....

Asd

Dobrze ze już nie ma tej kadrowej..... firma wychodzi na prosta

Drago

Robert S. to pseudo dyrektor. Co to za dyrektor, co nic nie może . To jest taki dyrektor jak wibrator bez baterii .

Paulina

@Ricardo czyli z wynagrodzenia w firmie Bertani Poland jesteś zadowolony? A czy masz propozycję co mogłoby się w firmie zmienić i co mogłaby zrobić dla swoich pracowników, żeby byli zadowoleni?

Masakra
@Paulina 19.03.2018 13:42

Paulina widzę ze nic na forum się nie dzieje to od razu podpuszczasz ludzi do pisania, brawo ty !!!

Ricardo

Nie polecam tej firmy. Zarobić może nawet idzie sporo,ale oddział Bertani Poland w ogóle nie dba o swoich pracowników. To wszystko jest wina nieudolnego dyrektora, który o pomoc w zarządzaniu musi prosić swego młodszego brata. Sam nie potrafi wymyślić nic mądrego. Oni chyba są przyrodnim rodzeństwem, bo znacznie się różnią pod względem inteligencji, urody , kultury osobistej . Nawet kolor włosów daje nam dużo do myślenia czy to są faktycznie bracia ??? Stary jest bardzo chamski. Oddziałem i tak zarządza Pani wicedyrektor, Pani Gabriela. Jeśli Jej zabraknie w firmie , to wówczas nie będzie dobrze.Rozkradną cały ten oddział. Jak na razie dyrektor nie ma pełnej władzy. Ostateczną decyzję podejmuje Pani wicedyrektor. Jeśli chcecie mieć zero życia prywatnego i dwa dni wolnego raz na 3 lub nawet 4 tygodnie , to podpisujcie umowę o pracę z Bertani Poland. Już nawet Ukraińscy kierowcy odchodzą z tej firmy. Wybór należy do Was. Czy warto jest poświęcać zycie, aby zarobić zaledwie 1000 zł. więcej niż w innych firmach??? Te 1000 zł . więcej jest za 3 weekendy w trasie.Prawie wystarczy na wydatki w weekendy w obcych krajach .

Paulina

@Bzibzigini Colorado czyli wcześniejsza kadrowa popełniała za każdym razem pomyłki? Czy potem udawało się wszystko wyjaśnić? Czy teraz też dostałeś podwyżkę, że po 6 latach dopiero jesteś usatysfakcjonowany z płacy od firmy Bertani Poland?

Bzibzigini Colorado

W końcu od 6 lat, po raz pierwszy jestem zadowolony z wypłaty.Wszystko się zgadza i nie muszę iść do działu kadr pytać o swoje pieniądze. Gdy szedłem do Pani Alicji , to odpowiedz brzmiała zawsze tak samo: "to nie ja,to system się pomylił" lub "to nie ja ,to Remik,idź do niego". Wygląda na to,że przestarzały (40 letni) system, odszedł z firmy wraz z panią Alą K. i już od teraz nie będzie więcej pomyłek.

Magneto
@Bzibzigini Colorado 21.02.2018 07:35

Kochany, chyba żyjesz w równoległym świecie bo Alicja 6 lat temu nie pracowała w firmie. Pisząc opinie trzymaj się faktów. Druga rzecz: przez 6 lat nie byłeś zadowolony z wypłaty, rozumiem że przez ten czas pracowałeś głównie dla idei?

Paulina

@Wild czyli jesteś zadowolony ze współpracy z tym działem firmy Bertani Poland. Często kierowcy potrzebują pomocy od działu kadr? Jesteście ich częstymi gośćmi? Myślisz, ze istnieje szansa na zmianę kierownika, skoro jego obecność powoduje, że jest mniejsza kadra?

Wild

W końcu w firmie jest odpowiedni personel w dziale kadr. Dziewczyny witają nas kierowców z uśmiechem na twarzy i chętnie służą nam pomocą.Są bardzo pomocne i komunikatywne,odpowiedzą na każde zadane pytanie i zawsze znajdą dla nas czas.Wszystko jest w idealnym porządku.W dodatku jeśli coś się nie zgadza,to potrafią przyznać się do błędu i przeprosić. (usunięte przez administratora)W dodatku bardzo ważne jest miłe podejście do pracowników.W końcu mamy takie osoby, które widać że są oddane swojej pracy. Brawo dla Pani wicedyrektor za przyjęcie kompetentnych dziewczyn.(usunięte przez administratora)O swe posady powinni dbać,bo tak naprawdę to w tej firmie mają raj na ziemi.

Paulina

@Mało ważne myślę, że sam fakt poruszania takich tematów jest prywatny, a druga sprawa, że nie powinno się w ogóle opisywać pracowników na forum.

Sławomir Zapała

Nowice

I co? Niema mozliwoszczi tam pracowacz? Zbieram sie do tej firmy.

Paulina

@Mało ważne tak to nie jest miejsce do oceniania innych, ale również pisania o nich, obrażania i opisywania ich życia prywatnego. To jest przyjęte za naruszenie regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin Nie powinno nikogo obchodzić życie prywatne Waszego przełożonego. Zajmijcie się opisywaniem pracy w firmie Bertani Poland, bo takie komentarze są tutaj najważniejsze.

Paulina

@Kazek nie mam żadnych korzyści z pisania tutaj od firmy Bertani Poland. A, dlaczego uważasz, że bronię firmy? W żadnym swoim wpisie tego nie robiłam. Staram się być neutralna dla obu stron. I dyrektor nie może usuwać wpisów. Wpisy usuwa admin, ale tylko te naruszające regulamin.

Heros

Zgadzam się z Magneto, wypisywanie takich rzeczy tutaj na forum świadczy tylko o twoim braku kultury osobistej. Pokazuje to jakim jesteś zakompleksionym człowiekiem..... słoma z butów ci wystaje.......

Magneto

Opinie o firmie mogą być pozytywne lub nie, ale te gorzkie żale na temat jakiegoś ksero z demobilu rozłożyły mnie na łopatki. Reszty nie będę komentował , bo to żenada. Takimi wpisami wystawiasz sobie jak najgorsze świadectwo i nikt normalny szukający pracy nie będzie brał takich opinii na poważnie

Nieznany

Ludzie macie jakiś problem to idziecie i powiecie wszystko co was boli dyrektorowi..... przyglądam się temu forum i śmieszą mnie te opinie..... nie pracuje już tam ale jestem zdania ze jak jest problem to trzeba sobie to w oczy powiedzieć. Pozdrawiam maruderów.

Biurowy

Brawo za odwagę. W końcu ktoś napisał prawdę. Trzeba jeszcze wysłać te wiadomości do Italii.

Kazek

Paulina, pamiętaj o tym, że ryba psuje się od głowy. Gdyby Włosi wiedzieli co wyprawia dyrektor, to z dnia na dzień straciłby posadę. Jeśli dyrektor oszukuje swego pracodawcę, to w takiej firmie nigdy nie będzie dobrze. Kierowcy też są okradani. Jedynie lizidupy mają dobrze w tej firmie. Wówczas mają pełne diety i nawet samochody służbowe do dyspozycji pod dom na pełen weekend.

Paulina

@Kazek forum służy opisywaniu pracy w firmie Bertani Poland, a nie jej pracowników, w tym szefa. Zaakceptowałeś regulamin, w którym jest mowa o tym, że nie można pisać w sposób obraźliwy o innych osobach. Dlatego Twój wpis łamie regulamin i najprawdopodobniej zostanie usunięty przez admina forum.

Kazek
@Paulina 12.01.2018 10:33

Paulina, Ty ciągle bronisz tej firmy, więc pewnie masz z tego jakieś korzyści. Niestety to jest ważne. Gdy dyrektor robi z siedziby firmy (usunięte przez administratora) to niestety nie jest zbyt inteligentny. Tak poważą firmą nie powinny kierować takie osoby, które rozstwaniają pieniądze firmy na swoje przyjemności. Kierownik tak imprezował,że sobie nóżkę biegacze złamał. Wpisy są usuwane przez samego dyrektora i kierownika. Wstydzą się prawdy.

Paulina

@alsksad niby w jaki sposób podpuszczam ludzi? Zadaje pytania, by na forum znalazło się jak najwięcej opinii i informacji o pracodawcy. Zaglądają tu osoby, które dopiero szukają pracy i dobrze byłoby, gdyby wiedzieli jak najwięcej o potencjalnym pracodawcy. Jestem moderatorem forum Gowork.pl i takie jest moje zadanie. Nie zabraniam Wam pisać negatywnych opinii, jeżeli są one prawdziwe.

Александр

Не вздумайте туда идти работать или учится ,тебе мозги так парят ,кормят обещаниями и вешают на вас пережог горючку и в конце вы недосчитаетесь свой зарплаты Привет Рэмику и Кондрату это два пид.ра

cds

Obecny dyrektor i kierownik stosują mobbing wobec pracowników. Straszą zwolnieniami, obciążają niesłusznie kierowców, zabierają diety. Traktują nierówno pracowników. Dokąd nie zmieni się dyrekcja, to nie ma co liczyć na dobre warunki pracy w tej firmie.

zzbyszekk

Ręce opadają przeczytałem wszystkie wpisy i nie wiem nic więcej niż z ogłoszenia . W sumie obojętnie jaka firma ten sam format . Wszyscy okładają się mięsem mnie interesuje jedno Jaka jest podstawa jak średnio to wychodzi miesięcznie za uczciwą pracę Pozdrawiam

zzbyszekk
@czarny ciągnik 27.10.2017 22:27

Dzięki za odpowiedź jak już wszyscy mi zabiorą to ile z miesiąca mi zostanie 5,6,7,8 czy 2 .Walkami w biurze o wpływy nie jestem zainteresowany , kto co kradnie itd chociaż to wpływa na atmosferę .To że czasem nie zjadę akurat mi nie przeszkadza .

actros

W końcu otrzymałem świadectwo pracy. Wszystko byłoby ok, gdyby nie znaczący błąd. Według Pani Alicji, rozpocząłem pracę o ponad pół roku później. W świadectwie pracy nie ujęto moim okresów próbnych. W sumie na paskach z wypłaty mam podaną jeszcze inną datę rozpoczęcia pracy. Jak można mieć taki bałagan??? Przecież to wszystko wystarczy wyciągnąć z systemu !!!

Wega

Może poprostu te zaświadczenia zostały skradzione??? W biurze mieszka sam dyrektor i sprowadza tam różne osoby. Dziwne jest to jak można pracować, imprezować, flirtować i sypiać z innymi kobietami w miejscu pracy??? Dyrektora nie stać już na hotel lub na wynajęcie mieszkania ??? Udaje biednego przed włoskim właścicielem. Trzeba umieć grać, to im bardzo dobrze wychodzi. Szkoda tylko, że włosi są tak naiwni i jeszcze przyznają im premie po kilkadziesiąt tysięcy złotych.

alsksad

Do Paulina ! Obserwuje to forum i zaobserwowałem że lubisz podpuszczać ludzi.... płaca ci za to z goworku jesteś pewnie..... Brawo dla ciebie :)

Paulina

@actros a czy pracownicy próbowali powiedzieć, że różne rzeczy dzieją się na drodze? Może spróbuj jeszcze raz pójść do tej Pani i powiedzieć, że firma Bertani Poland powinna mieć w posiadaniu te dokumenty. Czy ktoś miał podobna sytuację z dokumentami jak ten użytkownik?

Paulina

@actros dzięki za opisanie Twoich doświadczeń z firmą Bertani Poland. Na wypowiedzeniu umowy o pracę jaki miałeś podany powód? Czy ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia z firmą Bertani Poland? Jak tak to proszę niech się nimi podzieli z użytkownikami forum.

Nick

Święta prawda!

Zostaw opinię o Bertani Poland - Bieruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bertani Poland