Bertani Poland

Bieruń

Opinie o Bertani Poland

actros

I znowu usunięto 20 opini.Akurat wszystkie te,które dotyczyły pracy braci S.Jednak prawda bardzo boli.Gdyby te informacje nie były prawdziwe, to nie usuneliby ich.Podobnie było gdy wprost powiedziałem do kierownika prawdę o tym ile ma dodatkowo "prowizji"od podwykonawców. Gdyby nie miał nic na sumieniu, to nie zareagowałby w ten sposób. Poprostu wyśmiałby się z tego. Jednak on bardzo się zdenerwował, zrobił się czerwony, zaczęły drżeć mu dłonie, nerwowo szukał papierosów, a gdy znalazł już je,to od razu wyszedł sobie zapalić.

actros

W końcu otrzymałem świadectwo pracy. Wszystko byłoby ok, gdyby nie znaczący błąd. Według Pani Alicji, rozpocząłem pracę o ponad pół roku później. W świadectwie pracy nie ujęto moim okresów próbnych. W sumie na paskach z wypłaty mam podaną jeszcze inną datę rozpoczęcia pracy. Jak można mieć taki bałagan??? Przecież to wszystko wystarczy wyciągnąć z systemu !!!

Wega

Może poprostu te zaświadczenia zostały skradzione??? W biurze mieszka sam dyrektor i sprowadza tam różne osoby. Dziwne jest to jak można pracować, imprezować, flirtować i sypiać z innymi kobietami w miejscu pracy??? Dyrektora nie stać już na hotel lub na wynajęcie mieszkania ??? Udaje biednego przed włoskim właścicielem. Trzeba umieć grać, to im bardzo dobrze wychodzi. Szkoda tylko, że włosi są tak naiwni i jeszcze przyznają im premie po kilkadziesiąt tysięcy złotych.

kosa
@Wega 2 tygodnie temu

Na hotel pewnie jest go stać, ale wygodniej jest dostać się do pracy. Ciężko byłoby dojeżdżać codziennie do biura na podwójnym gazie.Zbyt ryzykowne byłoby to. Musiałby zrezygnować z picia. Trudno jest odmówić sobie takiej przyjemności.

alsksad

Do Paulina ! Obserwuje to forum i zaobserwowałem że lubisz podpuszczać ludzi.... płaca ci za to z goworku jesteś pewnie..... Brawo dla ciebie :)

użytkownik zarejestrowany

@actros a czy pracownicy próbowali powiedzieć, że różne rzeczy dzieją się na drodze? Może spróbuj jeszcze raz pójść do tej Pani i powiedzieć, że firma Bertani Poland powinna mieć w posiadaniu te dokumenty. Czy ktoś miał podobna sytuację z dokumentami jak ten użytkownik?

użytkownik zarejestrowany

@actros dzięki za opisanie Twoich doświadczeń z firmą Bertani Poland. Na wypowiedzeniu umowy o pracę jaki miałeś podany powód? Czy ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia z firmą Bertani Poland? Jak tak to proszę niech się nimi podzieli z użytkownikami forum.

Nick

Święta prawda!

użytkownik zarejestrowany

@kierowca? słuszna uwaga, bo na forum powinna panować przejrzystość, by osoby zainteresowane szybko mogły zaleźć tego czego szukają. Dlatego proszę użytkowników o rzetelne i prawdziwe opinie o Bertani Poland, by tacy użytkownicy jak @kierowca? dowiedział się odpowiedzi na swoje pytania. W razie zainteresowania ciągle są poszukiwani kierowcy do firmy (http://www.bertanipoland.com.pl/kariera/).

kierowca?

Jest tu taki chaos ze nic już nie wiadomo. Co w końcu polecacie tą firme? Jest tu jakiś kierowca który tam pracuje bądź pracował i się wypowie!? Czy wszyscy wujkowie, kuzyni i cała reszta osób która zna opinie ze słyszenia..

użytkownik zarejestrowany

@Tafirmatodno, a jakie pozytywne aspekty znalazłeś pracując w Bertani Poland?

użytkownik zarejestrowany

@Jeździec, a jakie benefity oferuje Bertani Poland?

Jeździec

Pracuje w firmie Bertani jako kierowca i nie narzekam, pieniądze zawsze na czas nawet i 2 dni wcześniej, nie wiem skąd takie opinie co nie których może dlatego że nie chce wam się pracować a kaska przyjdzie sama. Dla mnie firma godna polecenia.

użytkownik zarejestrowany

@Mały, proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w Bertani Poland, nie poszczególnych osób.

użytkownik zarejestrowany

Chcecie poznać więcej informacji na temat Bertani Poland? Zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową firmy - http://www.bertanipoland.com.pl/strona-glowna/o-nas/

Praca dodatkowa dla kierowców kat. B

Poszukujemy kierowców kat.B do prac dorywczych w oparciu o umowę zlecenie. Praca dotyczy prac wykonywanych na placu transportowym Osoby zainteresowane ofertą proszone sa o kontakt pod nr tel 508 464 716 Miejsce pracy Tychy

użytkownik zarejestrowany

Firma obecnie zamieściła kilka ofert pracy m.in. na stanowisko Kierowca kat. C+E. Co sądzicie?

Adam Ochmański

Ale wy głupoty piszecie !! Najlepiej wymyślić sobie dziwny nick i pisać w necie na temat firmy i ludzi !! Macie jakieś problemy idźcie i wyjaśniajcie sobie !! Mój kuzyn tam pracuje i nie narzeka !! Wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma :) Nie macie ludzie szacunku dla innych pisząc tutaj bzdury !!

browarek:)

komu nie płacą? podwykonawcą.. kierowcy mają kasę dwa dni wcześniej. Ciekawi mnie czy ty płacisz swoim kierowcą w terminie? Pewnie na raty. :):):):)

polonez

pracuję tutaj rok i nie narzekam kasa na czas w domu co dwa tygodnie . Mógł bym iść pracować gdzieś indziej ale gdzie zarobię 8tyśaków.............. a ci co narzekają to pracować im się nie chce.

wiktor

Firma dno, nowy zarząd robi wszystko aby nie wypłacać pracownikom wynagrodzeń.

wiktor
użytkownik zarejestrowany

A podstawa ile wynosi? Jak liczone są godziny takiego kierowcy? Nie interesuje ich ile faktycznie pracowałeś czy od całości po prostu tyle płaca czy może montują jakieś gipsy w samochodach i na ich podstawie wyliczany jest czas??

znam firmę

firma która nie wypłaca wynagrodzenia. To wszystko . A wpisy są wpisami braci S. Sami tu piszą- niby pytają o warunki pracy. Kto zna firmę wie o co chodzi

Może Ty?

Firma kupuje 20 zestawów... drzwi otwarte... ale dla profesjonalistów.

Milczący

To Zdzisek składaj papiery idz na rozmowę może cie przyjmą przekonasz się jak naprawde jest. Jak sie nie przkonasz to sie nie dowiesz a słuchając osób 3 to w zimie będzie chodził w sandałach :)

Milczący

Do Karol. Zgadzam sie z tobą w 100% niech każdy przekona się sam a nie wypisuje nie raz głupoty jak czegoś nie wie albo jak jedna osoba wymyśli jakąś bajeczkę. Jak ktoś ma problem niech przyjdzie do Dyrektora i powie jaki ma problem. Ja pracuje w firmie i jestem bardzo zadowolony.

Master

Witam serdecznie wszystkich, widzę że anonimowo mogą pisać wszyscy o wszystkim i najlepiej oczerniać dlaczego nikt nie podpisze się z imienia i nazwiska ??

Wojtek

Jesteście tacy mądrzy w internecie każdy może pisać o każdym wszystko !! Tylko nikt nie zdaje sobie sprawy że każdego można namierzyć ! Masz jakiś problem do kogoś podpisz się imieniem i nazwiskiem !! Pozdrawiam normalnych. Wojtek S.

Mała
@Wojtek 22.07.2016, 11:56

No Pan to się wyczerpująco podpisał z imienia i nazwiska. Czyli z założenia do normalnych nie należy ?

Mała
@Wojtek 22.07.2016, 11:56

kalafior zielony

system

czerwone iveco

Zdzisiek Ty to chyba prace w transporcie znasz tylko z opowiadan. Rece opadaja jak sie takie rzeczy czyta

czerwone iveco

Dzieki abba za cynk nie wpadlem na to. Iveco i Mercedes takie sa auta, info dla tych co nie sa w temacie autotransporterow. Ciekawe czy bedziesz miala casting w WLKP czy bedziesz jechala do Bierunia na rozmowe. Po drugie: ciekawe czemu nagle tyle kobiet chce do Bertanca? Ktos z biura moze lipne posty pisze?

czerwone iveco

Zazwyczaj auta sa czerwone, zostalo kilka w kolorze bialym. I skoncz pisac o niezlych warunkach, nie pracowalas to nie masz pojecia jak w tej firmie jest, zwlaszcza jezeli pytasz jakie auta sie dostaje

ExMarioantoniorenato

każdy ma wypracowaną opinie widze i dobrze po to to forum chyba aby sie dowiedzieć czy warto było, czy warto będzie. Jak w każdej firmie są dwie kategorie ludzi . Pierwsza to ci z za biurka druga to kierowcy. Pytam się tylko dlaczego jak jest tak dobrze to dlaczego jako kierowcy pracują w wiekszości rumuni ? czy polacy by nie pracowali jakby było dobrze? No chyba że chodzi o rozumienie polskiego. że nie rze itp. Licia keys wie o co biega . Ogólnie Kocham te firme za piekne różowe kombinezony.:)

Romek

ilu polaków pracuje w bertani Poland jako kierowcy?

użytkownik zarejestrowany

Panie (usunięte przez administratora) Piłeś - nie pisz a co robią wciąż ogłoszenia o pracę na stronie Bertani.

łokoło

Oferuje zjazdy co 2 , 3 tygodnie na weekend potem dalej jedziesz nie ma zmiłuj . Dalej radosny ?

bertbert

Nikt i tak tu do pracy nie przyjdzie, albo przyjdzie na tydzień. haha, więc po co tu coś pisać

kaczucha

a czy jezdzić w bertanim to trzeba zaraz dawać i dlaczego

kaczucha

jestem za tym że bardzo

ZARAZA

Powiem krótko to po co dajecie a potem piszecie.

sierżant

witam ziomale ja niemat żadnych problemów z starym i mlodym a jeżdze przez nich od 5 lat sa wpozadku a już wiele razy słyszalem że na fiacie wszyscy biorą od adampola po bertani

firma

W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byłeś [usunięte przez moderatora] widziałeś ja przed świętami płaciłem 100 euro i jeszcze z łaska dostalem ładunek

trans

swatowskiemu płaca 50 euro za ładunek do Francji a młodemu wszystkie polskie firmy po 1000 pln na miesiac ale już niedługo sie skonczy he he he:)

hans

Dom wariatów. Zarobki mizerne, ludzie idioci, za wszystko biorą w łape [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Bertani Poland - Bieruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bertani Poland