Bertani Poland

Bieruń

Opinie o Bertani Poland

Kazek

Paulina, pamiętaj o tym, że ryba psuje się od głowy. Gdyby Włosi wiedzieli co wyprawia dyrektor, to z dnia na dzień straciłby posadę. Jeśli dyrektor oszukuje swego pracodawcę, to w takiej firmie nigdy nie będzie dobrze. Kierowcy też są okradani. Jedynie lizidupy mają dobrze w tej firmie. Wówczas mają pełne diety i nawet samochody służbowe do dyspozycji pod dom na pełen weekend.

Paulina

@Kazek forum służy opisywaniu pracy w firmie Bertani Poland, a nie jej pracowników, w tym szefa. Zaakceptowałeś regulamin, w którym jest mowa o tym, że nie można pisać w sposób obraźliwy o innych osobach. Dlatego Twój wpis łamie regulamin i najprawdopodobniej zostanie usunięty przez admina forum.

Kazek
@Paulina 12.01.2018 10:33

Paulina, Ty ciągle bronisz tej firmy, więc pewnie masz z tego jakieś korzyści. Niestety to jest ważne. Gdy dyrektor robi z siedziby firmy (usunięte przez administratora) to niestety nie jest zbyt inteligentny. Tak poważą firmą nie powinny kierować takie osoby, które rozstwaniają pieniądze firmy na swoje przyjemności. Kierownik tak imprezował,że sobie nóżkę biegacze złamał. Wpisy są usuwane przez samego dyrektora i kierownika. Wstydzą się prawdy.

Paulina

@alsksad niby w jaki sposób podpuszczam ludzi? Zadaje pytania, by na forum znalazło się jak najwięcej opinii i informacji o pracodawcy. Zaglądają tu osoby, które dopiero szukają pracy i dobrze byłoby, gdyby wiedzieli jak najwięcej o potencjalnym pracodawcy. Jestem moderatorem forum Gowork.pl i takie jest moje zadanie. Nie zabraniam Wam pisać negatywnych opinii, jeżeli są one prawdziwe.

Александр

Не вздумайте туда идти работать или учится ,тебе мозги так парят ,кормят обещаниями и вешают на вас пережог горючку и в конце вы недосчитаетесь свой зарплаты Привет Рэмику и Кондрату это два пид.ра

cds

Obecny dyrektor i kierownik stosują mobbing wobec pracowników. Straszą zwolnieniami, obciążają niesłusznie kierowców, zabierają diety. Traktują nierówno pracowników. Dokąd nie zmieni się dyrekcja, to nie ma co liczyć na dobre warunki pracy w tej firmie.

zzbyszekk

Ręce opadają przeczytałem wszystkie wpisy i nie wiem nic więcej niż z ogłoszenia . W sumie obojętnie jaka firma ten sam format . Wszyscy okładają się mięsem mnie interesuje jedno Jaka jest podstawa jak średnio to wychodzi miesięcznie za uczciwą pracę Pozdrawiam

czarny ciągnik
@zzbyszekk 27.10.2017 20:19

Nawet jeśli będziesz pracował uczciwie, to i tak kierownik obetnie Ci kilka diet bez podania przyczyny. Ciężarówki po kilka razy w miesiącu zjeżdżają na serwis, bo niestety przebieg swój już mają(1000 000 - 1500 000 km)Zabierają diety bez wcześniejszej konsultacji z kierowcą. Praca jest bardzo stresująca. Najlepiej byłoby gdybyś miał jeszcze zdolność przewidywania czy w danym dniu nie dojdzie do jakiejś awarii czy nie trafi się jakiś korek na drodze. W dodatku wyjeżdżasz i nie wiesz kiedy wrócisz. Od ponad dwóch lat firma nie posiada już ładunków powrotnych do kraju. Później jest odpowiedź: zostań jeszcze tydzień, bo nie mamy nic dla Ciebie na powrót. Pytanie tylko po co jest ten dyrektor, skoro nie potrafi załatwić kontraktu na zjazdy do kraju. Ta firma nie docenia nikogo. Wszystkich starych pracowników próbują zdegradować,zwolnić, odsunąć od biura. Potrafią nawet zdegradować pracowników z 20 letnim stażem, którzy budowali ten oddział w Bieruniu i którzy o wiele więcej wiedzą od tych kombinatorów z Wegi,którzy znają całą historię tej firmy od kolebki. Ogólnie byłoby nieźle, gdyby nie przemądrzały zarząd Bertani Poland. Oni tylko wiedzą jak oszukać kierowców i swojego pracodawcę. Poprzewracało im się w głowach. Trzeba przyznać, że oboje bracia potrafią lizać d..ę. Poprzedniego dyrektora owineli sobie wokół palca. Tak imprezowali z dyrektorem, że w końcu jeden z nich zajął Jego miejsce. Niestety zero wdzięczności dla włoskiego dyrektora za to,że zrobił im miejsce. Obecny dyrektor zabronił nawet korzystania z toalety byłemu dyrektorowi. Jak to mówią: są ludzie i ludziska. Denerwuje tylko to, że dalej kradną !!!

zzbyszekk
@czarny ciągnik 27.10.2017 22:27

Dzięki za odpowiedź jak już wszyscy mi zabiorą to ile z miesiąca mi zostanie 5,6,7,8 czy 2 .Walkami w biurze o wpływy nie jestem zainteresowany , kto co kradnie itd chociaż to wpływa na atmosferę .To że czasem nie zjadę akurat mi nie przeszkadza .

actros

W końcu otrzymałem świadectwo pracy. Wszystko byłoby ok, gdyby nie znaczący błąd. Według Pani Alicji, rozpocząłem pracę o ponad pół roku później. W świadectwie pracy nie ujęto moim okresów próbnych. W sumie na paskach z wypłaty mam podaną jeszcze inną datę rozpoczęcia pracy. Jak można mieć taki bałagan??? Przecież to wszystko wystarczy wyciągnąć z systemu !!!

Wega

Może poprostu te zaświadczenia zostały skradzione??? W biurze mieszka sam dyrektor i sprowadza tam różne osoby. Dziwne jest to jak można pracować, imprezować, flirtować i sypiać z innymi kobietami w miejscu pracy??? Dyrektora nie stać już na hotel lub na wynajęcie mieszkania ??? Udaje biednego przed włoskim właścicielem. Trzeba umieć grać, to im bardzo dobrze wychodzi. Szkoda tylko, że włosi są tak naiwni i jeszcze przyznają im premie po kilkadziesiąt tysięcy złotych.

alsksad

Do Paulina ! Obserwuje to forum i zaobserwowałem że lubisz podpuszczać ludzi.... płaca ci za to z goworku jesteś pewnie..... Brawo dla ciebie :)

Paulina

@actros a czy pracownicy próbowali powiedzieć, że różne rzeczy dzieją się na drodze? Może spróbuj jeszcze raz pójść do tej Pani i powiedzieć, że firma Bertani Poland powinna mieć w posiadaniu te dokumenty. Czy ktoś miał podobna sytuację z dokumentami jak ten użytkownik?

Paulina

@actros dzięki za opisanie Twoich doświadczeń z firmą Bertani Poland. Na wypowiedzeniu umowy o pracę jaki miałeś podany powód? Czy ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia z firmą Bertani Poland? Jak tak to proszę niech się nimi podzieli z użytkownikami forum.

Nick

Święta prawda!

Paulina

@kierowca? słuszna uwaga, bo na forum powinna panować przejrzystość, by osoby zainteresowane szybko mogły zaleźć tego czego szukają. Dlatego proszę użytkowników o rzetelne i prawdziwe opinie o Bertani Poland, by tacy użytkownicy jak @kierowca? dowiedział się odpowiedzi na swoje pytania. W razie zainteresowania ciągle są poszukiwani kierowcy do firmy (http://www.bertanipoland.com.pl/kariera/).

kierowca?

Jest tu taki chaos ze nic już nie wiadomo. Co w końcu polecacie tą firme? Jest tu jakiś kierowca który tam pracuje bądź pracował i się wypowie!? Czy wszyscy wujkowie, kuzyni i cała reszta osób która zna opinie ze słyszenia..

Paulina

@Tafirmatodno, a jakie pozytywne aspekty znalazłeś pracując w Bertani Poland?

Paulina

@Jeździec, a jakie benefity oferuje Bertani Poland?

Jeździec

Pracuje w firmie Bertani jako kierowca i nie narzekam, pieniądze zawsze na czas nawet i 2 dni wcześniej, nie wiem skąd takie opinie co nie których może dlatego że nie chce wam się pracować a kaska przyjdzie sama. Dla mnie firma godna polecenia.

Paulina

@Mały, proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w Bertani Poland, nie poszczególnych osób.

Paulina

Chcecie poznać więcej informacji na temat Bertani Poland? Zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową firmy - http://www.bertanipoland.com.pl/strona-glowna/o-nas/

Praca dodatkowa dla kierowców kat. B

Poszukujemy kierowców kat.B do prac dorywczych w oparciu o umowę zlecenie. Praca dotyczy prac wykonywanych na placu transportowym Osoby zainteresowane ofertą proszone sa o kontakt pod nr tel 508 464 716 Miejsce pracy Tychy

Paulina

Firma obecnie zamieściła kilka ofert pracy m.in. na stanowisko Kierowca kat. C+E. Co sądzicie?

Adam Ochmański

Ale wy głupoty piszecie !! Najlepiej wymyślić sobie dziwny nick i pisać w necie na temat firmy i ludzi !! Macie jakieś problemy idźcie i wyjaśniajcie sobie !! Mój kuzyn tam pracuje i nie narzeka !! Wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma :) Nie macie ludzie szacunku dla innych pisząc tutaj bzdury !!

browarek:)

komu nie płacą? podwykonawcą.. kierowcy mają kasę dwa dni wcześniej. Ciekawi mnie czy ty płacisz swoim kierowcą w terminie? Pewnie na raty. :):):):)

polonez

pracuję tutaj rok i nie narzekam kasa na czas w domu co dwa tygodnie . Mógł bym iść pracować gdzieś indziej ale gdzie zarobię 8tyśaków.............. a ci co narzekają to pracować im się nie chce.

Ars

Ja chyba tak samo zrobię ;)

wiktor

A podstawa ile wynosi? Jak liczone są godziny takiego kierowcy? Nie interesuje ich ile faktycznie pracowałeś czy od całości po prostu tyle płaca czy może montują jakieś gipsy w samochodach i na ich podstawie wyliczany jest czas??

Z.

Ogłoszenie znajdziesz na stronie www.bertanipoland.com.pl oraz na pracuj.pl

Może Ty?

Firma kupuje 20 zestawów... drzwi otwarte... ale dla profesjonalistów.

Milczący

To Zdzisek składaj papiery idz na rozmowę może cie przyjmą przekonasz się jak naprawde jest. Jak sie nie przkonasz to sie nie dowiesz a słuchając osób 3 to w zimie będzie chodził w sandałach :)

Milczący

Do Karol. Zgadzam sie z tobą w 100% niech każdy przekona się sam a nie wypisuje nie raz głupoty jak czegoś nie wie albo jak jedna osoba wymyśli jakąś bajeczkę. Jak ktoś ma problem niech przyjdzie do Dyrektora i powie jaki ma problem. Ja pracuje w firmie i jestem bardzo zadowolony.

Master

Witam serdecznie wszystkich, widzę że anonimowo mogą pisać wszyscy o wszystkim i najlepiej oczerniać dlaczego nikt nie podpisze się z imienia i nazwiska ??

Wojtek

Jesteście tacy mądrzy w internecie każdy może pisać o każdym wszystko !! Tylko nikt nie zdaje sobie sprawy że każdego można namierzyć ! Masz jakiś problem do kogoś podpisz się imieniem i nazwiskiem !! Pozdrawiam normalnych. Wojtek S.

Mała
@Wojtek 22.07.2016 11:56

No Pan to się wyczerpująco podpisał z imienia i nazwiska. Czyli z założenia do normalnych nie należy ?

Mała
@Wojtek 22.07.2016 11:56

kalafior zielony

system

czerwone iveco

Zdzisiek Ty to chyba prace w transporcie znasz tylko z opowiadan. Rece opadaja jak sie takie rzeczy czyta

czerwone iveco

Dzieki abba za cynk nie wpadlem na to. Iveco i Mercedes takie sa auta, info dla tych co nie sa w temacie autotransporterow. Ciekawe czy bedziesz miala casting w WLKP czy bedziesz jechala do Bierunia na rozmowe. Po drugie: ciekawe czemu nagle tyle kobiet chce do Bertanca? Ktos z biura moze lipne posty pisze?

czerwone iveco

Zazwyczaj auta sa czerwone, zostalo kilka w kolorze bialym. I skoncz pisac o niezlych warunkach, nie pracowalas to nie masz pojecia jak w tej firmie jest, zwlaszcza jezeli pytasz jakie auta sie dostaje

ExMarioantoniorenato

każdy ma wypracowaną opinie widze i dobrze po to to forum chyba aby sie dowiedzieć czy warto było, czy warto będzie. Jak w każdej firmie są dwie kategorie ludzi . Pierwsza to ci z za biurka druga to kierowcy. Pytam się tylko dlaczego jak jest tak dobrze to dlaczego jako kierowcy pracują w wiekszości rumuni ? czy polacy by nie pracowali jakby było dobrze? No chyba że chodzi o rozumienie polskiego. że nie rze itp. Licia keys wie o co biega . Ogólnie Kocham te firme za piekne różowe kombinezony.:)

Romek

ilu polaków pracuje w bertani Poland jako kierowcy?

Panie (usunięte przez administratora) Piłeś - nie pisz a co robią wciąż ogłoszenia o pracę na stronie Bertani.

łokoło

Oferuje zjazdy co 2 , 3 tygodnie na weekend potem dalej jedziesz nie ma zmiłuj . Dalej radosny ?

bertbert

Nikt i tak tu do pracy nie przyjdzie, albo przyjdzie na tydzień. haha, więc po co tu coś pisać

kaczucha

a czy jezdzić w bertanim to trzeba zaraz dawać i dlaczego

kaczucha

jestem za tym że bardzo

ZARAZA

Powiem krótko to po co dajecie a potem piszecie.

sierżant

witam ziomale ja niemat żadnych problemów z starym i mlodym a jeżdze przez nich od 5 lat sa wpozadku a już wiele razy słyszalem że na fiacie wszyscy biorą od adampola po bertani

firma

W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byłeś [usunięte przez moderatora] widziałeś ja przed świętami płaciłem 100 euro i jeszcze z łaska dostalem ładunek

trans

swatowskiemu płaca 50 euro za ładunek do Francji a młodemu wszystkie polskie firmy po 1000 pln na miesiac ale już niedługo sie skonczy he he he:)

Zostaw opinię o Bertani Poland - Bieruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bertani Poland