Opinie o Auto Strefa Marzena i Marek Jarota s.c. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto Strefa Marzena i Marek Jarota s.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Strefa Marzena i Marek Jarota s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Strefa Marzena i Marek Jarota s.c. w Sosnowiec

Pracuję w tej firmie jako lakiernik już klika lat i mogę śmiało polecić. Z całą pewnością największą szansę na zatrudnienie mają tu osoby z doświadczeniem i umiejętnościami, bo firma stawia na profesjonalistów. Zawsze na początku jest okres próbny po którym zapada decyzja o dalszej współpracy. Pieniądze są naprawdę fajne podstawa + spoko premia. Dodatkowo co dla mnie ważne pracuje się na profesjonalnym sprzęcie i w wyremontowanej hali. Atmosfera w robocie też ok.

Józef
@Krzyś

Tak zawsze wiedziałem kiedy pogoda jest zła dobra Abstrakcyjna ????

Obecny

Potwierdzam warunki pracy są bardzo dobre. Dodatkowo zarówno kierownik, jak i właściciel to osoby z którymi zawsze można się dogadać, a także podpytać jeśli ma się jakieś pytania. Pracuje w firmie już wiele lat więc wiem co mówię. Zespół jest bardzo zgrany i chętny do pracy, bo można wyciągnąć całkiem fajne dodatkowe pieniądze z premii. Jeśli ktoś zna się na blacharce, czy lakierowaniu samochodów i pracuje dobrze, szybko i dokładnie, to napewno sobie poradzi.

DKT
@Obecny

Bardzo dobre podejście właścicieli do pracowników. Zespół jest zgrany i profesjonalny.

Urszula
@DKT

Super, że tak uważasz. A co Ci się najbardziej podoba w podejściu właściciela ?

Pracownik Nowy wpis

Dobry pracodawca, jestem zadowolony pracuje od lat.

Józef Nowy wpis

Ja też tam pracowałem i zawsze było fajnie i pozytywnie szef Marek super gość Szymon też dobry człowiek chciałbym tam dalej pracować lecz musiałem wyjechać ???? Jak dla mnie super warsztat

Krzyś Nowy wpis
@Józef

A czy byłeś informowany o pogodzie?

Józef Nowy wpis
@Krzyś

Tak zawsze wiedziałem kiedy pogoda jest zła dobra Abstrakcyjna ????

Magda

Mieliście ostatnio jakiś wyjazd integracyjny ?

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Borys

Ja brałem to chcieli odciąć prąd, ale sama praca ok.

Wojciech
@Borys

Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że przeszedłeś pozytywnie rekrutację i podjąłeś pracę. Czy możesz napisać na jakim poziomie kształtuje się wynagrodzenie i czy otrzymujesz dodatkowe benefity takie jak premie lub świadczenia socjalne? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Leonid

Nie róbmy śledztwa na forum. Fakt niezbity , że firma jest bardzo dobrym pracodawcą ale trzeba być dobrym pracownikiem!

Lakiernik

Zadzwoniłem do warsztatu gdyż dowiedziałem się że poszukują lakiernika. Zostałem umówiony na spotkanie z właścicielem następnego dnia. Miałem zabrać ze sobą dokumenty z poprzednich miejsc pracy. Cv i list motywacyjny. Na rozmowie byłem pytany o stosowane wcześnie technologie i procedury napraw. Poproszony zostałem o przyniesienie następnego dnia rzeczy do pracy.

Ja pracuje do dzisiaj i złego słowa nie powiem... Jak się robi to co do ciebie należy i robisz to dobrze, to nie ma problemu. Jak ktoś się obija i myśli, że tego nikt nie widzi to sie grubo myli. Tutaj wynagrodzenie jest za pracę a nie za lenistwo. Chcesz robić i się nie narobić a zarobić 4000 zł to idź leżeć gdzie indziej... ciekawe ile Cię będą tam trzymać.

BORYS
@Andrzej

Ciekawy jestem na jakim stanowisku - nie ma u nas żadnego Andrzeja i na pewno nikogo kto zarabia 4000 zł.

Janek Sosnowiec

Od 2 lat obsługujemy pojazdy firmowe w tym serwisie ( po szkodach komunikacyjnych ). Muszę przyznać że zmiana na serwis Toporowski Jarota pozytywnie mnie zaskoczyła. Odbiór samochodów spod firmy, dostarczenie również. Jak pojazd ulegnie poważnemu uszkodzeniu to bardzo szybko organizują lawetę. Bezpłatny samochód zastępczy to standard, ostatnio otrzymaliśmy Toyotę Avensis z 2017 roku. Jakoś napraw bez zastrzeżeń śladu po uszkodzeniach nie ma.

Wojciech
@Janek Sosnowiec

Większość opinii w tym wątku piszą klienci firmy. Przypominam, że forum Gowork.pl służy komentarzom pracowników, a także osobom, które szukają zatrudnienia. Zapraszam osoby pracujące w Auto-Naprawie do napisania kilku słów na temat zatrudnienia. Czy pracodawca prowadzi rekrutacje i szuka mechaników samochodowych i osoby do obsługi klienta? Poszukujących pracy interesuje zwykle, jaka jest atmosfera w pracy oraz czy mogą liczyć na premie i solidny pakiet socjalny? Podzielcie się swoim doświadczeniem z innymi.

Byłem około miesiąca temu z Mazdą 6 ,dostałem samochód zastępczy wymiana błotnik przebiegła nawet szybko nie mam zastrzeżeń co do tego zakładu jak dla mnie polecam

bara

wiadomo że w takiej branży, szczególnie na lakierni się goni z robotą na złamanie karku bo to jsą wielkie pieniądze. słysząłam że lakienicy w Polsce dobrzy to minim kilka tysięcy miesięcznie zarabiaj.a, ciekawe jak to w tej konkretnie firmie wygląda teraz

aroN

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy, dostałem się na próbkę pracy na lakiernie. Atmosfera ogólnie w porządku oprócz ciągłego gonienia z robotą i upierdliwych kontroli ze strony menegera serwisu. Nie zostałem u nich na dłużej ( przeprowadzka do Sanoka ) jednak bardzo dobrze wspominam ten warsztat pracy. Jak dla mnie komentarze poniżej wyssane z palca albo działania jakże licznej w tym regionie konkurencji !

luki

niekompetentni ludzie , juz nie mowiac o szefie , kroja ludzi za wszystko nawet za te rzeczy ktore nei byly wymieniane , nie czyszcza piast z jendej strony zeby klient przyjechal spowrotem

Dobra rada

Nawiązując do wypowiedzi powyżej chciałbym przypomnieć o pewnej przyzwoitości i wyczuciu dobrych manier wobec pracodawcy. Proszę nie zapominać, że podstawą rozmowy kwalifikacyjnej jest sprawdzenie i ocena przydatności kandydata przez pracodawcę. Żyjemy w czasach w których trudno znaleźć pracę, dlatego też tym bardziej chciałbym wyczulić kandydatów do wykazywania odrobiny szacunku wobec pracodawcy.

lakuś
@Dobra rada

Szacunek należy sie tym co na niego zasługują, a nie tym,którzy sie go domagają.Trudno znaleść prace? bardzo się mylisz, trudno to znaleść dobrego pracownika, więc niech oni zaczną teraz szanować nas a my ich będziemy traktować tak jak kiedyś oni nas!

lakuś

No widzę tu tylko opinie klienta,ale jako fachowiec z zawodu lakiernik, mogę tylko powiedzieć nie ubliżając tu nikomu, byłem na rozmowie w sprawie pracy i wyszedłem z biura głupszy niż wchodziłem na rozmowę, właściciel ma problemy z orientacją, błądzi gdzieś myślami widocznie w innym świecie że dziwi się że przyszły pracownik chce wiedzieć ile będzie u niego zarabiał,to jak tam mają pracować kompetentni ludzie jak nikt normalny nie pójdzie do takiej pracy co nie będzie wiedział ile dostanie wynagrodzenia na miesiąc. Na szczęście czasy prywaciarzy i ich nieludzki niezrozumiały akord się już kończą bo zagranicą dają lakiernikowi pensje albo na godziny płacą wtedy wiesz za co pracujesz.

Były klient

Pracują tam: 1. niekompetentni ludzie. (nie znają podstaw prawa ubezpieczeniowego, a niby się tym zajmują) 2. kłamiący klientów pracownicy (najpierw mówią jedno, potem jednak drugie) 3. Lenie. Twierdzili, że czekają miesiąc na części! Nie chciało im się kontaktować z ubezpieczycielem. 4. Nieznający się na mechanice. Po 3 miesiącach w końcu naprawili. Jednak okazało się, że nie zrobili zbieżności kół twierdząc, że dostali zlecenie tylko na blacharkę. Uszkodzony kołpak, nadkole, błotnik nic im nie podpowiadało. 5. Nieznający się na lakiernictwie. Po dwóch miesiącach lakier który użyli zmienił kolor i są widoczne różnice odcieni. Dodatkowo wykonali jakąś prowizorkę za pomocą szpachli na jednej z części - teraz ta szpachla odpadła zostawiając dziury. 6. Olewający klientów Maile twierdzą, że nie dochodzą. Często ich serwer pocztowy na prawdę nie działa i maile są od razu odrzucane. Używają niby ze 4 adresów pocztowych z innych serwerów, ale rzadko kiedy w ogóle odpowiadają. Telefon? Jak już się dodzwonisz, to "człowieka, który się tym zajmuje nie ma - oddzwoni do 10 minut.", a po 3 godzinach znowu do nich dzwonie bo nie było odzewu.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Strefa Marzena i Marek Jarota s.c. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Auto Strefa Marzena i Marek Jarota s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Strefa Marzena i Marek Jarota s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Strefa Marzena i Marek Jarota s.c.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Strefa Marzena i Marek Jarota s.c.?

Kandydaci do pracy w Auto Strefa Marzena i Marek Jarota s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Strefa Marzena i Marek Jarota s.c.
3.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Ignacego Krasickiego 7-9
    41-218 Sosnowiec
  • NIP: 6441020377 REGON: 272767446

Auto Strefa Marzena i Marek Jarota s.c.