Artel Gsm

Łęczyca

Opinie o Artel Gsm

IzzikSchizzik

Napiszcie mi proszę czy telefony które firma oferuje w sprzedaży są faktycznie w w dobrym stanie. Chcę kupic od nich telefon na olx ale nie wiem, czy nie wyrzuce 240zł w błoto

Słowa kojarzące się z Artel Gsm (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Artel Gsm: Najbardziej nie podobało mi się w Artel Gsm:

Zawiedzina
@anonim 23.04.2009 14:35

Obsluga miła , ale bardziej śweici oczami niż umiejętnociami , chamski szczególnie przez telefon gdy pytas o naprawę , niesłowny

Zostaw opinię o Artel Gsm - Łęczyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artel Gsm