Edu-Media

Gdańsk

Edu-Media
2 10

Opinie o Edu-Media

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

A możesz podać jakieś szczegóły na emaila ( usunięte przez administratora )Chodzi o nazwę firmy w Ożarowie Mazowieckim i jaka branza, czym sie zajmują. Zgłosiłam sprawę do prokuratury.

::::

Nie warto interesowac sie ta firma tzn praca w niej. Zapraszaja na spotkanie kilkugodzinne, niby zaplanowany obiad jest,( usunięte przez administratora )co sie dostaje, kawe i wode tylko. Pozatym jesli sa tak dobrzy i profesjonalni to dlaczego nie zorganizuja spotkania w wojewodztwach tylko zapraszaja do siedziby.( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Edu-Media - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edu-Media