Opinie o Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska w Grudziądz

Pojawiła się tu jakaś opinia kiedyś o tym, że podobno nie ma zamówień. Teraz jak z nimi jest? Ile osób może pracować na montażu i czy dacie mi proszę znać jakie są zarobki? Zastanawiam się czy praca byłaby możliwa w najbliższym czasie? Jest okres próbny lub jakieś szkolenia?

Filex Auto Nowy wpis

Bramy przemysłowe zamontowane bardzo ładne solidne eleganckie :) polecam Sycow Natalia Caban

Joanna Nowy wpis

Czyli co, z tego co czytam, to wynagrodzenie jest prowizyjne, a kiedy jest chudziej, to się zamiata albo kosi trawę? A jest chociaż suta podstawa na tyle, żeby przetrwać gdy nie ma zamówień?

Mistrz

Wszędzie narzekają a pracować trzeba,najgorsze ludzie jak odchodzą to już piszą jak to było źle a 10 lat pracował w danym zakładzie pracy,i co o takich osobach można myśleć

Kacper
@Mistrz

moze po tych 10 latach sie nagle cos sypie i dlatego odchodza i narzekaja roznie bywa ale ponizsze komentarze to chyba kadra kierownicza pisze lub biurowi hihihi

Mateusz Nowy wpis
@Mistrz

Pracowalem tam prawie cztery lata. Doradzam kazdemu kto chce podjac prace tam zeby najnormalniej w swiecie sprobowal. Prawda jest taka, ze nie ma idealnych zakladow, ani ludzi w nich pracujacych. Jednemu przypasuje mentalnosc tej firmy innym zle. Mi sie bardzo dobrze tam pracowalo, spoko ludzie. Po czasie doszlo do pewnych zmian mi nie pasujacych i po prostu zmienilem prace, ale to byla kwestia indywidualna bo nie kazdy na te zmiany narzekal. I kazdy z nowych pracownikow po prostu moze sie po czasie zwolnic i tyle. Nie ma co tu plakac nad tym jak tam jest tylko sprawdzic. Ja co moge powiedziec to za moich czasow czyli jakies trzy lata temu bylo tak ze.... kasa zawsze na czas, zawsze w calosci, zero rat, nadgodziny soboty placone jak byc powinno 50% itd. szef wporzadku bardzo, mial swoje czasem odskoki ale to jak kazdy, ja jako tez je mialem i mial kazdy. Praca nie jakos super ciezka czy meczaca. Trzeba miec swiadomosc ze jest to maly zaklad wiec robi sie rozne rzeczy i to normalne. A co do malowania plotu czy koszenia trawy jak czytalem w komemtarzach........ sa okresy gorsze z ilosci pracy wiec chyba jepiej skosic trawa i miec znalezione zajecie niz isc na bezrobocie i przyjdz jak sie roboty nazbiera. Wiec to uznaje za duzy plus bo tam nie zwalniaja, daja zajecie i placa. A kierownik czy inni pracownicy to jak wszedzie, z jednymi sie dogadasz a z drugimi nie, tak to juz jest.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska.
Alicja

Nie polecam!!! (usunięte przez administratora) nic więcej nie można dodać. Po przyjeździe i wyregulowaniu bramy oczywiście odpłatnie, brama garażowa spadła na drugi dzień, oczywiscie tel nikt nie odebrał a jak szanowne państwo się zjawiło po 4 dniach od uszkodzenia nie uwzględnili nic, poniewaz brama została przez nas zabezbieczona, kontakt porażka na wielkie NIE. Dodam jeszcze gdy została nam wystawiona fv za demontaż i montaż bramy a serwis tylko przyjechał i regulował. Uważajcie na tą firmę

BRAMTECH
@Alicja

Panie Łukaszu , w maju poszukał Pan u nas pomocy po nieumiejętnym montażu naszej bramy przez Pana kuzyna. Nasz serwis zdemontował i ponownie zamontował Panu bramę , wykonaliśmy to zgodnie z instrukcją . Nagle po dwóch dniach brama się Panu psuje i aby ją naprawić wzywa Pan kolejną firmę , której płaci Pan dwukrotność naszego wynagrodzenia , ponieważ do nas o godzinie 19.00 nie może się Pan dodzwonić . Żąda Pan od nas zwrotu pieniędzy , choć po awarii nie ma śladu , nie ma też Pan rachunku za rzekomy serwis naprawy naszego montażu . Dziwi nas Pana wpis, ponieważ naprawę wykonaliśmy w maju i od tamtej pory nie kontaktował się Pan więcej z nami . Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7-16.00 od poniedziałku do piątku .Pozdrawiamy .

Śmieszą mnie negatywne komentarze,jeśli chcesz pracować to pracujesz jeśli coś Ci przeszkadza to odchodzisz a nie wypisujesz swoje żale jak dziecko typu :za mało płacą, ktoś wymaga,coś pod stołem dawane,trzeba płot pomalować ???????? żałosne, otwórz swoją firmę i rządz.pozdrawiam skarżypyty ????????

Edward

No racja, jeśli jest wynagrodzenie czysto prowizyjne, to są grube miesiące, a sa pewnie i takie, kiedy trzeba zacisnąć pasa. Może napiszecie jak to orientacyjnie wychodzi w bram-tech?

Gabi
@Edward

Na początek to co do firmy to tak....szef wymaga żeby wszystko było dobrze wykonane .zgadzam się z nim i nie cukrze tutaj po prostu dba o swoje jak pewnie każdy przedsiębiorca.a spójrzcie jakie zaliczki zawsze dał.kazdy dostał jak potrzebował to wtedy firma najlepsza.sam jestem pracownikiem i szef ode mnie wymaga jak od każdego.i nie mam mu za zle.jesli kręcisz jesteś spalony .wyplata też jest co miesiąc na czas dziękuję

Remik

Dobry pracodawca i z całą pewnością warto starać się o pracę w firmie bo tu można przy okazji dużo się nauczyć.

gosc

dla kazdego kondydata ktory szuka opini i rady odnosnie zatrudnienia sie w tej firmie.. gdy zostaniecie zaproszeni na rozmowe kwalifikacyjna to zadajcie jedno podstawowe pytanie do osoby zapraszajacej na spotkanie rekrutacyjne....... " czy lukasz g.... jeszcze pracuje a juz w ogole czy dalej,, kierowniczy",, " jak tak to wycofajcie papiery i szukajcie czegos innego bo niczego dobrego tam nie zaznacie z nim po za wczasami na oddziale zamknietym..

Klient

Uwaga. Proszę unikać tej firmy z daleka. Zakup Jeszce w miarę , montaż porażka a tragedia zaczyna się gdy trzeba coś wyregulować, poprawić świeżo po montażu. Strasznie chamscy pracownicy w biurze, szczególnie Pani Beta..porażka!!!

Beata
@Klient

Panie Dariuszu , rok po montażu nie można określić słowem "świeżo" . Regulacje po takim czasie są usługa odpłatną . Przez cały rok nie zgłaszał Pan żadnych problemów z pracą bramy . Podczas zadawania standardowych pytań odnośnie stanu bramy i jej dotychczasowej konserwacji uległ Pan emocjom, niepotrzebnym nerwom i wyzwiskom w moją stronę . Jestem pracownikiem, ale tez człowiekiem i nie pozwolę sobie na takie traktowanie . Nie uważam , że moje przerwanie z Panem rozmowy było chamskie . Nadal czekam na wizytę , obiecanej przez Pana , telewizji .

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska?

jam

daj sobie spokoj z ta firma..

@jam

Dlaczego, Twoim zdaniem, lepiej dać sobie spokój z rekrutacją do Bram-Tech? Pracowałaś/eś u nich? Coś Ci nie odpowiadało, że odradzasz?

@lukasz, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy uargumentować swoją opinię na temat pracy w firmie Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska? W swojej wypowiedzi zarzuciłeś pracodawcy poważne przestępstwo jakim jest mobbing. Czy dokładnie rozumiesz znaczenie tego słowa? Pamiętaj, że wypowiadamy się na forum publicznym i wszystkie zarzuty powinny być odpowiednio uargumentowane i uzasadnione, aby mogły być uznane za prawdziwe. Napisz coś więcej na ten temat. @Grzechu łaguta, na jakim stanowisku pracowałeś w tej firmie? Możesz napisać szczegółowo co należało do Twoich obowiązków? Uzasadnij w sposób bardziej szczegółowy dlaczego masz taką opinię na temat pracy w firmie Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska? @Annnnnn, co możesz napisać o warunkach jakie oferował pracodawca? Czy byłaś zatrudniona na podstawie umowy o pracę? Czy może byłaś na okresie próbnym w tym przedsiębiorstwie? @Marcin, możesz coś więcej napisać na temat kwestii nadgodzin w firmie Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska? Czy często zdarza się tak, że trzeba zostawać po godzinach? W jaki sposób pracodawca rozlicza w późniejszym okresie te godziny nadliczbowe?

@Anna

Tak szczerze to nie da sie niczego udowodnic obu stronom ☺️ slowo przeciw slowu ☺️

jam
@Anna

co Pani rozumie przez udowodnienie czy argumenty? nikt jak osiol nie bedzie latal z kamerka w guziku jak malanowski.. dostajesz przelew reszta w zamknietym biurze jest wyplacana na podstawie godzin wypisanych na kartce... tak sa wyplacane nadgodziny... na jakim stanowisku? tak kazdy byl "pracownik produkcyjny" niezaleznie co robil.. mobbing? byl pewnie ze tak moze nie w stylu ze ktos logos gnebil i wyzywal ale forma mobbingu psychicznego i szantazu by zoatawac na sile itp sytuację a jak to udowodnic? nie da sie.. kazdy prywatny przedsiebiorca robi co chce.. nikt ich nie kontroluje tak jak i w tej firmie... nadgodziny? gorzej jak przychodzisz do pracy i o 7.10 dowiadujesz sie ze jedziesz w polske z towarem lub na montaz bo tak chca i koniec... bez kanapek ani nic... a nikt nie jest na umowie monterem jak jedzie czy kierowca... kontrole kontrole i jeszcze raz kontrole

Ryszard

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc jak widać bardzo dużo się zmieniło!!

Janusz

Wszystko ok, atmosfera dobra.

Grzechu łaguta

Najgorsza firma w moim życiu ! szef prostak i wiesniak do tego radykalny pisior! ! Daje podwyżki po 50gr i udaje łaskawce . Pozbawia człowieka jakiejkolwiek godności np. Zakręca pracownikom ogrzewanie zimą i ciagle mu przerwa śniadaniowa za długa... Typowy prywaciarz który ma Ludzi za głupszych od siebie Przydałaby się tam jakaś konkretna kontrola bo wszystko to pic na wodę łącznie z płatnościami , generalnie nie polecam najgorszemu wrogowi. Chyba ze chcesz skończyć u psychologa . Można napisać książkę o tym pseudo zakładzie i to w paru tomach ....

Jupek
@Grzechu łaguta

Komentarze pozytywne przez wlasciciela i przedstawiciela wstawiane ☺️ Wszystko sie z tego zgadza, kontrola tam by sie przydala i z bhp jak i urzedu skarbowego... I to nie taki lokalny, ktory w niewyjasnionych okolicznościach przymyka oko na wszystko, brak butow ochronnych, pily samorobki itd.

Annnnnn
@Jupek

Pracowalem tam jeszcze dwa lata temu i nie moge powiedziec nic o kierowniku bo za moich czasow byl inny.. Ale co do robienia wszystkiego pod stolem, nieodprowadzania pelnych skladek zus, czy kompletny brak bhp to sie zgadzam w stu procentach. W osmiu na wozku widłowym z tylu jako obciążenie.. Brak slow na podejscie do pracownika. Nie polecam tam pracy w ogole. Ogloszen jest tyle, ze gdziekolwiek moze byc lepiej

Michal
@Annnnnn

Praca na chwile. Zeby sie zaczepic. Bez szkolen, wszystko w chaosie i jak widze po opiniach od mojego zwolnienia nic sie nie zmienilo. Powodzenia przyszlym pracownikom.

@Grzechu łaguta

Smiech na sali. Chyba kazdy tam swoje przeszedl. Szef zatrzymal sie na 2005 roku i w tej epoce zyje. Zarobkami i podejsciem. Wydaj im sie, ze ludzie sa niczym, pionkami w ich grze. I te "trzeba sie poswiecac dla firmy".. Godziny elastyczne na ful. Nadgodziny z chwili na chwile. Czlowiek jest pracownikiem produkcyjnym a nawet trawe kosi czy plot maluje. Pieniadze smieszne. Sama prawda tu jest napisana. Szkoda, ze sam szef tego nie widzi i nic nie zmienia by polepszyc warunki w swoim zakladzie.

Zdziwiony

Po co wy takie bzdury piszecie ? Ja pracuje w tej firmie 14 lat i jest ok

Dlugi

Jak na Grudziadz to warunki pracy sa dobre. Napewno lepiej niz zapierniczac za najnizsza przy jakiejs tasmie produkcyjnej. Duzo pracy, pozytywnie.

@Dlugi

Dziękuję, że podzieliłeś się z nami opinią o pracy w Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych, ale proszę Cię, żebyś nie używał już w wypowiedziach na forum słów powszechnie uważanych za nieeleganckie. Przy okazji chciałabym dopytać jeszcze o warunki zatrudnienia. Czy do zasadniczego wynagrodzenia oferowane są jeszcze jakieś premie lub dodatki pozapłacowe? Wiele osób, rozglądając się za firmą gdzie można wysłać CV, zwraca uwagę na ten aspekt. Będą one wdzięczne za informację.

Iris

Pracuje w tej firmie ponad 10 lat i nie moge narzekac. Jasne ze jak chyba wszędzie nie zawsze jest kolorowo ale jak sie chce pracowac . Tutaj widze duZo jakiś czubow którzy zostali wyrzuceni albo sami odeszli bo nic im się nie podobało. Ciekawe czy któryś z tych ludzi przypadkiem nie wrócił

Xelion

Nie zgadzam się z niektórymi bzdurnymi opiniami o firmie Bramtech. Ja mam bramę tej firmy już 7 lat i chodzi jak zegarek,poleciłem też znajomym i są bardzo zadowoleni. A jako pracodawca to wszystko zależy co ja wnoszę do firmy.Czy jestem tam aby pracować i angażować się czy tylko jestem dla zabicia czasu? Uważam,że ktoś złośliwie wypisuje te bzdury(może nawet któryś ze zwolnionych pracowników). Jeśli macie dużo kasy to przepłacajcie za inne firmy ale ten produkt jest godny polecenia.

lukasz
@Xelion

"Ja mam bramę tej firmy już 7 lat i chodzi jak zegarek,poleciłem też znajomym i są bardzo zadowoleni" - typowy biznesmenik, który swoje stosunki do pracownika zakłamuje i jeszcze reklamę sobie robi. żenada.

Jupek
@lukasz

Wnosi do firmy... Widac od razu kto to pisac.... Jak to mowi przedstawiciel firmy ktory mota we wszystkim.... Dla firmy trzeba sie poswiecac... Jak sie kur.. Tys zarabia u brata to pewnie ze mozna sie poswiecic

lukasz

Nie polecam!!! Wszystko pod stolem, na boku, smieszne fochy i problemy szefa... Laske robi jak zaplaci za cos i podsmie..... Jki se robi z ludzi.... Ale po za niekompetencja i brakiem organizacji, najgorszy jest fakt kierownika produkcji, ktory zwyczajnie orze pracownikow, ma ich za nic, typowy mobing... Dla mlodego chlopaka na chwile na start okay praca, placa na czas itd ale mentalnie firma dno, ludzie uciekaja.

weddd

@bhnsik no bo widocznie po prostu nikogo nie szukaja

Zostaw merytoryczną opinię o Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska - Grudziądz

• Jak się pracuje w Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska?

Zobacz opinie na temat firmy Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska?

Bram - Tech Zakład Produckji Bram Segmentowych Kamilla Smulska
2.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Marsz. Józefa Piłsudskiego 54
    86-300 Grudziądz