Grudziądzka Fabryka Okien Mades Michał Sędzikowski

Opinie o Grudziądzka Fabryka Okien Mades Michał Sędzikowski

Ktoś nie znany

Najnisza krajowa twn człowiek to (usunięte przez administratora) upadnie bo nie dość że mało płacisz to nie szanujesz ludzi

marcin

Witam serdecznie pracowałem w tej firmie dłuższy czas bardzo tego żałuje przez pana Sędzikowskiego nie miałem wypłaconych wynagrodzeń za prace w Niemczech, oraz delegacje w polsce jest to kwota prawie 14 tysięcy złotych założyłem temu człowiekowi sprawę w sądzie pracy i będę zakładał sprawę cywilną o to gdyż pracowałem w dużej firmie z częściami a on zadzwonił i przez niego mnie zwolnili będzie to sprawa o oszczerstwa ORAZ znieważenie i obraza imienia osobistego proszę o kontakt ze mną osoby które chciały by temu człowiekowi sie odwdzięczyć

Ginevra
@marcin 21.05.2018 09:45

Witam, obecnie rowniez mamy sprawę z nim w sądzie. Prosimy o namiary na kontakt.

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o Grudziądzka Fabryka Okien Mades Michał Sędzikowski? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Co teraz dzieje się w tym momencie w Grudziądzka Fabryka Okien MADES Sędzikowski Michał? Ostatni post zamieszczony został 21 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Ewa

Cały czas walczę z tą firmą do dziś nie zakończyli usługę i nie mam kontaktu z nimi-Brzeźna zamknięta. Nie polecam tej firmy.

Daro0099

Tragedia Ta firma powinna zniknąć z rynku nie szanują klienta !! Wielka porażka !

gosc

witam pracowalem tylko 3dni u tego pana i bardzo zaluje ze tam poszedlem jest zwyklym chamem i oszustem daje tylko smieciowe umowy ,odpisuje przepracowane godziny pracy i straszy. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Grudziądzka Fabryka Okien Mades Michał Sędzikowski - Grudziądz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grudziądzka Fabryka Okien Mades Michał Sędzikowski