Grudziądzka Fabryka Okien MADES Sędzikowski Michał

Grudziądz

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Grudziądzka Fabryka Okien MADES Sędzikowski Michał

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grudziądzka Fabryka Okien MADES Sędzikowski Michał

Administrator

Co teraz dzieje się w tym momencie w Grudziądzka Fabryka Okien MADES Sędzikowski Michał? Ostatni post zamieszczony został 21 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Ewa

Cały czas walczę z tą firmą do dziś nie zakończyli usługę i nie mam kontaktu z nimi-Brzeźna zamknięta. Nie polecam tej firmy.

Daro0099

Tragedia Ta firma powinna zniknąć z rynku nie szanują klienta !! Wielka porażka !

gosc

witam pracowalem tylko 3dni u tego pana i bardzo zaluje ze tam poszedlem jest zwyklym chamem i oszustem daje tylko smieciowe umowy ,odpisuje przepracowane godziny pracy i straszy. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Grudziądzka Fabryka Okien MADES Sędzikowski Michał - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grudziądzka Fabryka Okien MADES Sędzikowski Michał