Grudziądzka Fabryka Okien Mades Michał Sędzikowski

Grudziądz

Grudziądzka Fabryka Okien Mades Michał Sędzikowski
1 3

Opinie o Grudziądzka Fabryka Okien Mades Michał Sędzikowski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

marcin

Witam serdecznie pracowałem w tej firmie dłuższy czas bardzo tego żałuje przez pana Sędzikowskiego nie miałem wypłaconych wynagrodzeń za prace w Niemczech, oraz delegacje w polsce jest to kwota prawie 14 tysięcy złotych założyłem temu człowiekowi sprawę w sądzie pracy i będę zakładał sprawę cywilną o to gdyż pracowałem w dużej firmie z częściami a on zadzwonił i przez niego mnie zwolnili będzie to sprawa o oszczerstwa ORAZ znieważenie i obraza imienia osobistego proszę o kontakt ze mną osoby które chciały by temu człowiekowi sie odwdzięczyć

Co teraz dzieje się w tym momencie w Grudziądzka Fabryka Okien MADES Sędzikowski Michał? Ostatni post zamieszczony został 21 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Ewa

Cały czas walczę z tą firmą do dziś nie zakończyli usługę i nie mam kontaktu z nimi-Brzeźna zamknięta. Nie polecam tej firmy.

Daro0099

Tragedia Ta firma powinna zniknąć z rynku nie szanują klienta !! Wielka porażka !

gosc

witam pracowalem tylko 3dni u tego pana i bardzo zaluje ze tam poszedlem jest zwyklym chamem i oszustem daje tylko smieciowe umowy ,odpisuje przepracowane godziny pracy i straszy. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Grudziądzka Fabryka Okien Mades Michał Sędzikowski - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grudziądzka Fabryka Okien Mades Michał Sędzikowski