ISS Facility Services Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ISS Facility Services Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jaka umowa obowiązuje w ISS Facility Services Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałam 10 dni we Wrocławiu ,praca może nie za ciężka lecz kompletnie brak organizacji .Nowy pracownik tak naprawdę każdego dnia dowiaduje się o kolejnych jego obowiazkach .Masz robić lodówki ,ale konkretów brak , masz coś tam zrobić nie wiesz o co chodzi No i na koniec płaca za swoją prace i tu jest tragedia ,dramat ,jak się przyjmujesz to Pani kierownik aczkolwiek bardzo sympatyczna nie umie wyliczyć ile netto jest na godzinę za to jak się zwalniasz i okazuje się ,że źle naliczono wypłatę to Pani już umie stawkę policzyć Za te pieniadze nie polecam pracy w tej firmie

Nowy wpis

@Były pracownik

Dzień dobry, Chcielibyśmy zweryfikować poruszaną przez Panią kwestię. Proszę o kontakt mailowy, adres: rekrutacja@pl.issworld.com, byśmy mogli ustalić szczegóły i wyjaśnić sytuację.

Mobing hamstwo wyzwiska pijaństwo ogólnie patologia. Aż dziw że to trwa tyle lat i nikt się tym nie zajął. Omijać

zainteresowana
@Pracownik

Dyskryminacja .Brak szacunku dla pracowników - ludzie są tam nikim, (usunięte przez administratora)Ludzie bardzo zawistni, niemili. Słaba atmosfera w pracy - ludzie są nieuprzejmi, każdy na każdego donosi, NIE polecam.

@Pracownik

Drogi PRACOWNIKU, Zachęcam do kontaktu bezpośrednio z Działem P&C. Proszę o kontakt, każda taka opinia wymaga reakcji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu ze mną. Monika Kaznowska P&C Business Manager monika.kaznowska@pl.issworld.com

zainteresowana Nowy wpis
@ISS Facility Services Sp. z o.o.

taka atmosfera w pracy jest teraz zespól jest podzielone jedni są traktowani na specjalnych warunkach (usunięte przez administratora)

Olga

@zainteresowana w jaki sposób wykorzystywanie?

Aktualność
Ten tydzień jest Tygodniem Kampanii na rzecz Środowiska w ISS. Zdecydowaliśmy się skupić na kwestiach korzystania z Internetu oraz zarządzania danymi cyfrowymi i pokazać, jak duże ma to przełożenie na emisję CO2. Zobowiązujemy się do uporządkowania naszych systemów cyfrowych i zmniejszenia wpływu na środowisko.
Igor

@Pracownik gdyby tak było to być może firma la mnie dobry pracodawca z tym, że staram się dobrze robić swoje.

Marcin

Hej, czy ta firma zatrudnia studentów ?

Cześć

Cześć cześć sory sory cześć cześć

Henry

Może ktoś mi podpowie czy warto starać się o pracę? Trochę zagadkowo piszecie.

pracownica na szczęście była
@Henry

NIEEEEEEEEE i JESZCE RAZ NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE. NAJGORSZA FIRMA W KTÓREJ PRACOWAŁAM. NAJSZCZĘŚLIWSZY DZIEŃ W ŻYCIU JAK WYSZŁAM I WIEDZIAŁAM ŻE TO JUŻ KONIEC

Zorientowana

To prawda, że praca bywa naprawdę ciężka, stresująca, zwłaszcza na wysokich stanowiskach. Byłoby dużo lepiej, gdyby ludzie, którzy mają o sobie i swojej pracy wysokie mniemanie, pracowali chociaż w połowie tak ciężko, jak myślą, że to robią. Są problemy na każdym szczeblu, brakuje dobrych, rzetelnych pracowników, no i zarobki dla pracowników tzw. szeregowych są naprawdę za niskie jak na standardy współczesnego świata.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w ISS Facility na Banacha? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Honorata

Może jednak warto podjąć jakieś kroki w kwestii sytuacji, którą opisałaś w swoim poście w ISS Facility na Banacha, zwłaszcza jeżeli wpływa ona na efektywność i warunki pracy. Napisałaś, że pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia za nadgodziny. Czy w takim razie, możesz odebrać je w tygodniu?

Bartek

Jak nie daliście rady utrzymać się w firmie to teraz oczernianie sie zaczęło?

były pracownik

W życiu w takim syfie nie pracowałem

Jimmy

Co powiecie o "rozmowach" rekrutacyjnych na Pawińskiego?

Kozik

Najgorsze dno to kierownictwo. Czym wyżej tym gorzej. Nie wiedzą co się dzieje. Dobrzy pracownicy są niedoceniany a ci co nic nie chce się im robić trzymani są za wszelką cenę. Lukasz dobrze napisał dziadostwo

je0

ola ale co według ciebie jest w tej pracy bardzo ciężkiego konkretnie? 2 nicea skoro tak lamentujesz że masz za małe wynagrodzenie to może jednak podziel się z nami wiedza o jakich tutaj konkretnie mówimy kwotach

lukasz

to fakt dziadostwo

Ola

Po odejściu bakteri jest owiele gorzej. Pracuje się za trzech. Menadzer narobił liderów ( swoich ludzi donoszących mu na wszystkich) najgorszy jest lider kierowców T. O. nazywany esesmanem kto mu się nie podoba traci pracę. Co lepsi pracownicy odeszli. Jest bardzo cieżka praca. Chcą by robić bez przerwy. Przyjmóją wszystkich. Płacą zawsze na czas

nivea

Beznadziejna najgorsza robota jaka w życiu mialam. nie polecam.male zarobki bardzo cizka charowa

allawill

kierowcy wkladają brudnymi rękoma ziemniaki do genów,nakładają surówki gołymi rękoma ( brakuje rękawiczek)Przebywają na kuchni w brudnych uniformach, przepoceni , przemęczeni. Bardzo ciężka praca , mała płacą nie ma umów o pracę. ,,Bakteria w tym przedsiębiorstwie ma duży przerost ambicji,,.Ciężka praca nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o ISS Facility Services Sp. z o.o. - Warszawa

ISS Facility Services Sp. z o.o.