ISS Facility Services Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ISS Facility Services Sp. z o.o.

Irena Nowy wpis

Witam, bardzo proszę rzetelnie sprawdzać, kogo kwalifikujecie na kierownictwo to i pracownikom z niższego szczebla będzie lżej.Firma jest bardzo dobra, pracownicy narzekają na kierownictwo nie na firmę! Serdecznie z szacunkiem pozdrawiam tych co szanują firmę.Irena.

Ilona

Jakiś czas temu pisaliscie o złej atmosferze, braku szacunku, o mobbingu. Czy przez ten czas zostały podjęte jakieś kroki żeby naprawić te sytuację?

Irena
@Ilona

Witam, nic się nie zmieniło, bezpieczniej zmienić pracę niż walczyć o swoje prawa.Pozdrawiam.

Zuzanna Nowy wpis
@Irena

A o jakie konkretnie prawa musiałaś walczyć w tej firmie? By dostać wypłatę czy jak? Domyślam się, że jesteś byłym pracownikiem?

Bartek

Jak nie daliście rady utrzymać się w firmie to teraz oczernianie sie zaczęło?

Irena
@Bartek

Witam, głupot nie pisz. Jak są przetargi, i firma przegrywa, to ty też jesteś przegrany.!!!

Pracownik były Nowy wpis
@Irena

Głupot to ty nie pisz ISS to jedna wielka pomyłka i pracować się nie da w ISS że względu na podejście kierownictwa tyle w tym temacie

Monika Nowy wpis

Kwiecień to niedługo się kończy, kiedy ma się odbyć ten przetarg?

Pracowałam 10 dni we Wrocławiu ,praca może nie za ciężka lecz kompletnie brak organizacji .Nowy pracownik tak naprawdę każdego dnia dowiaduje się o kolejnych jego obowiazkach .Masz robić lodówki ,ale konkretów brak , masz coś tam zrobić nie wiesz o co chodzi No i na koniec płaca za swoją prace i tu jest tragedia ,dramat ,jak się przyjmujesz to Pani kierownik aczkolwiek bardzo sympatyczna nie umie wyliczyć ile netto jest na godzinę za to jak się zwalniasz i okazuje się ,że źle naliczono wypłatę to Pani już umie stawkę policzyć Za te pieniadze nie polecam pracy w tej firmie

Dzień dobry, Chcielibyśmy zweryfikować poruszaną przez Panią kwestię. Proszę o kontakt mailowy, adres: rekrutacja@pl.issworld.com, byśmy mogli ustalić szczegóły i wyjaśnić sytuację.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ISS Facility Services Sp. z o.o..

Mobing hamstwo wyzwiska pijaństwo ogólnie patologia. Aż dziw że to trwa tyle lat i nikt się tym nie zajął. Omijać

zainteresowana

Dyskryminacja .Brak szacunku dla pracowników - ludzie są tam nikim, (usunięte przez administratora)Ludzie bardzo zawistni, niemili. Słaba atmosfera w pracy - ludzie są nieuprzejmi, każdy na każdego donosi, NIE polecam.

Drogi PRACOWNIKU, Zachęcam do kontaktu bezpośrednio z Działem P&C. Proszę o kontakt, każda taka opinia wymaga reakcji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu ze mną. Monika Kaznowska P&C Business Manager monika.kaznowska@pl.issworld.com

zainteresowana
@ISS Facility Services Sp. z o.o.

taka atmosfera w pracy jest teraz zespól jest podzielone jedni są traktowani na specjalnych warunkach (usunięte przez administratora)

Olga

@zainteresowana w jaki sposób wykorzystywanie?

Aktualność
Ten tydzień jest Tygodniem Kampanii na rzecz Środowiska w ISS. Zdecydowaliśmy się skupić na kwestiach korzystania z Internetu oraz zarządzania danymi cyfrowymi i pokazać, jak duże ma to przełożenie na emisję CO2. Zobowiązujemy się do uporządkowania naszych systemów cyfrowych i zmniejszenia wpływu na środowisko.
Igor

@Pracownik gdyby tak było to być może firma la mnie dobry pracodawca z tym, że staram się dobrze robić swoje.

Hej, czy ta firma zatrudnia studentów ?

Cześć

Cześć cześć sory sory cześć cześć

Henry

Może ktoś mi podpowie czy warto starać się o pracę? Trochę zagadkowo piszecie.

pracownica na szczęście była
@Henry

NIEEEEEEEEE i JESZCE RAZ NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE. NAJGORSZA FIRMA W KTÓREJ PRACOWAŁAM. NAJSZCZĘŚLIWSZY DZIEŃ W ŻYCIU JAK WYSZŁAM I WIEDZIAŁAM ŻE TO JUŻ KONIEC

Zorientowana

To prawda, że praca bywa naprawdę ciężka, stresująca, zwłaszcza na wysokich stanowiskach. Byłoby dużo lepiej, gdyby ludzie, którzy mają o sobie i swojej pracy wysokie mniemanie, pracowali chociaż w połowie tak ciężko, jak myślą, że to robią. Są problemy na każdym szczeblu, brakuje dobrych, rzetelnych pracowników, no i zarobki dla pracowników tzw. szeregowych są naprawdę za niskie jak na standardy współczesnego świata.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w ISS Facility na Banacha? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Honorata

Może jednak warto podjąć jakieś kroki w kwestii sytuacji, którą opisałaś w swoim poście w ISS Facility na Banacha, zwłaszcza jeżeli wpływa ona na efektywność i warunki pracy. Napisałaś, że pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia za nadgodziny. Czy w takim razie, możesz odebrać je w tygodniu?

W życiu w takim syfie nie pracowałem

Jimmy

Co powiecie o "rozmowach" rekrutacyjnych na Pawińskiego?

Kozik

Najgorsze dno to kierownictwo. Czym wyżej tym gorzej. Nie wiedzą co się dzieje. Dobrzy pracownicy są niedoceniany a ci co nic nie chce się im robić trzymani są za wszelką cenę. Lukasz dobrze napisał dziadostwo

je0

ola ale co według ciebie jest w tej pracy bardzo ciężkiego konkretnie? 2 nicea skoro tak lamentujesz że masz za małe wynagrodzenie to może jednak podziel się z nami wiedza o jakich tutaj konkretnie mówimy kwotach

lukasz

to fakt dziadostwo

Ola

Po odejściu bakteri jest owiele gorzej. Pracuje się za trzech. Menadzer narobił liderów ( swoich ludzi donoszących mu na wszystkich) najgorszy jest lider kierowców T. O. nazywany esesmanem kto mu się nie podoba traci pracę. Co lepsi pracownicy odeszli. Jest bardzo cieżka praca. Chcą by robić bez przerwy. Przyjmóją wszystkich. Płacą zawsze na czas

nivea

Beznadziejna najgorsza robota jaka w życiu mialam. nie polecam.male zarobki bardzo cizka charowa

Zostaw merytoryczną opinię o ISS Facility Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ISS Facility Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

ISS Facility Services Sp. z o.o.