Opinie o Tesco w Kostrzyn nad Odrą Gorzowska 98

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tesco. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tesco o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco w Kostrzyn nad Odrą Gorzowska 98

Xd Nowy wpis

Dlaczego w Tesco pracuje pani która tam nie powinna pracować grubsza w okularach jest bardzo nie miła dla klientów nie pozdrawiam tej pani

Młoda Nowy wpis

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Więcej ludzi do pracy na kasach

Damian Nowy wpis

Ostatnia opinia w tym wątku pochodzi od niezadowolonego klienta. Forum GoWork.pl jest miejscem wymiany opinii o pracodawcach. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Tesco w Kostrzynie nad Odrą? Jak oceniacie możliwości awansu w tej firmie oraz atmosferę w pracy?

anonymous Nowy wpis

Witam - dlaczego zamknęliście cały parking - wypieliście się na klientów z Kostrzyna i liczy się tylko Woodstok i zarobek a jak klienci codzienni wypną się na was - myśle że to jest głupia decyzja i lekceważenie klienta - nie pozdrawiam i nie popieram takiej decyzji —- panie menadżeże nie ładnie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tesco? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Kostrzyn nad Odrą
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy (PS) Piekarz
Kostrzyn nad Odrą
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Automatyk/Elektronik zmianowy
Kostrzyn nad Odrą
Sima Consulting Sp. z o.o.
kjnskj

moze młodych szukają dlatego, że im nie trzeba aż tyle płącić co starszym, bardziej doświadczonym pracownikom? To moje domysły, może błędne...oby.

Odradzam pracę w Tesco.Atmosfera do niczego jeżeli w ogóle można pisać o atmosferze,płace minimalne,wykorzystywanie,nagonki.Młodzi kierownicy którzy wcześniej byli zwykłymi pracownikami Tesco mają przerost formy nad treścią (tak to jest jak wieśniaków do władzy dopuścisz),wzajemnie się obgadują itp.co wpływa na złą atmosferę między poszczególnymi działami w sklepie.Zwykły pracownik sklepu jest dosłownie od wszystkiego,rzucany jak pies .......Zresztą duża rotacja pracowników w tym sklepie świadczy sama za siebie.Ludzie po prostu uciekają z tego sklepu.Nie radzę nikomu zatrudniać się w Tesco Kostrzyn nad Odrą,bo nabawi się tylko nerwicy i padnie delikatnie mówiąc na twarz ze zmęczenia na dodatek otrzyma zero szacunku od przełożonych i swoich pseudo koleżanek z działu!!!

Były pracownik - 2011-01-07 20:03:59 Praca jest ciężka, pracuje się na każdym stanowisku za wszystkich, firma jest niezorganizowana, płace minimalne. Jeśli jest ktoś masochistą polecam, [usunięte przez moderatora]. zgadzam się z ta opinią w 100% .firma kompletnie niezorganizowana ,co chwila inny kierownik sklepu,wykorzystywanie pracowników na porządku dziennym.

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco - Kostrzyn nad Odrą

Tesco