TURBRUK NADARZYŃSKI ARTUR

Opinie o TURBRUK NADARZYŃSKI ARTUR

Ilona

Niewiele jest informacji na temat tego, jak praca w firmie Turbruk wygląda. Dlatego chciałabym Was prosić o to, aby ktoś napisał, jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie. Na pewno są osoby, które takich informacji poszukują w tym wątku, więc tym bardziej zachęcam Was do pisania swoich opinii. Pomożecie tym samym na pewno tym użytkownikom, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

Czakers

płaca zus od najnizszej niska stawka jak na sezonowosc prac

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w TURBRUK NADARZYŃSKI ARTUR? Napisz o tym!

Szukasz pracy?

SZEF

SZEFIE WODY DAJ P[RACOWNIKOM!!!!!! UPAŁY!!!!!!!!!!!!!

turbruk
@SZEF 26.07.2016 19:57

Jakieś jeszcze życzenia,bo wody akurat nie brakuje anonimowy pracowniku.Zawsze możesz się podpisać jeżeli masz rację.

Ewelina Kania-Nadarzyńska

,,Ja, Ewelina Kania-Nadarzyńska w wykonaniu wyroku Sądu Rejonowego w Żorach z 7 kwietnia 2016 roku, sygn. akt II K 58/15 przepraszam Artura Nadarzyńskiego, właściciela firmy Turbruk, za dokonane 14 listopada 2014 r. na stronie internetowej GOWORK bezpodstawne naruszenie chronionych prawem dóbr prawnych firmy Turbruk Artur Nadarzyński i pomówienie o takie postępowanie i właściwości, które są krzywdzące i poniżające oraz mogły narazić firmę na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia przedsiębiorstwa budowlanego poprzez przedstawienie niezgodnych z prawdą sugestii i bezpodstawnych oskarżeń, iż firma Turbruk to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za bezpodstawne obrażanie oraz sugerowanie, że firma ta posiadała w przeszłości złe opinie na temat szefostwa i pracy w tej firmie";

sławek

jest ok,szef ok,tylko wymagający duzo pracy

dno niechlujstwo itd

mikolaus
@anonim 28.12.2010 14:23

Dlaczego anonimowo??? Ja tam pracuje już parę lat i nie wyobrażam sobie że mógłbym być gdzieś indziej doceniony lepiej niż w tej firmie

Zostaw opinię o TURBRUK NADARZYŃSKI ARTUR - Żory

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TURBRUK NADARZYŃSKI ARTUR