Opinie o Turbruk Nadarzyński Artur w Żory

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Turbruk Nadarzyński Artur. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Turbruk Nadarzyński Artur na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Turbruk Nadarzyński Artur w Żory

Przemysław Nowy wpis

Na stronie firmy Turbruk nie znalazłem żadnych informacji, odnośnie aktualnych projektów rekrutacyjnych. Czy ktoś wie, czy firma obecnie prowadzi nabór? Jestem tez ciekawy, jak wygląda rotacja i atmosfera wśród pracowników? Dzięki za informacje.

Turbruk Nowy wpis
@Przemysław

Na chwilę obecną potrzebni są brukarze oraz operatorzy maszyn

Ryszard Nowy wpis

Z rejestrów przedsiębiorców wynika, że firma jest aktywna. Poza tym ma dobre opinie ,więc warto tu pracować.

Agata

Jako płatnik, to bardzo duże opóźnienia mają.(usunięte przez administratora)

Turbruk Nowy wpis
@Agata

Pani Agato ,jako właściciel firmy nie przypominam sobie żeby były kiedykolwiek jakieś opóźnienia w płatnościach.Chyba pomyliły się Pani firmy. Większość płatności jest płatnych z góry, wydaje mi się że jeszcze Pani z nami nie współpracowała skoro pisze Pani takie bzdury.

Miro

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię. Dziwne są te wpisy i zastanawiam się czy to pracownicy pisali?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Turbruk Nadarzyński Artur? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Ilona

Niewiele jest informacji na temat tego, jak praca w firmie Turbruk wygląda. Dlatego chciałabym Was prosić o to, aby ktoś napisał, jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie. Na pewno są osoby, które takich informacji poszukują w tym wątku, więc tym bardziej zachęcam Was do pisania swoich opinii. Pomożecie tym samym na pewno tym użytkownikom, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

Czakers

płaca zus od najnizszej niska stawka jak na sezonowosc prac

SZEF

SZEFIE WODY DAJ P[RACOWNIKOM!!!!!! UPAŁY!!!!!!!!!!!!!

turbruk
@SZEF

Jakieś jeszcze życzenia,bo wody akurat nie brakuje anonimowy pracowniku.Zawsze możesz się podpisać jeżeli masz rację.

Ewelina Kania-Nadarzyńska

,,Ja, Ewelina Kania-Nadarzyńska w wykonaniu wyroku Sądu Rejonowego w Żorach z 7 kwietnia 2016 roku, sygn. akt II K 58/15 przepraszam Artura Nadarzyńskiego, właściciela firmy Turbruk, za dokonane 14 listopada 2014 r. na stronie internetowej GOWORK bezpodstawne naruszenie chronionych prawem dóbr prawnych firmy Turbruk Artur Nadarzyński i pomówienie o takie postępowanie i właściwości, które są krzywdzące i poniżające oraz mogły narazić firmę na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia przedsiębiorstwa budowlanego poprzez przedstawienie niezgodnych z prawdą sugestii i bezpodstawnych oskarżeń, iż firma Turbruk to (usunięte przez administratora) za bezpodstawne obrażanie oraz sugerowanie, że firma ta posiadała w przeszłości złe opinie na temat szefostwa i pracy w tej firmie";

sławek

jest ok,szef ok,tylko wymagający duzo pracy

dno niechlujstwo itd

mikolaus

Dlaczego anonimowo??? Ja tam pracuje już parę lat i nie wyobrażam sobie że mógłbym być gdzieś indziej doceniony lepiej niż w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Turbruk Nadarzyński Artur - Żory

Turbruk Nadarzyński Artur
2.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Modrzańska bn
    43-180 Żory