TURBRUK NADARZYŃSKI ARTUR

Żory

Opinie o TURBRUK NADARZYŃSKI ARTUR

SZEF

SZEFIE WODY DAJ P[RACOWNIKOM!!!!!! UPAŁY!!!!!!!!!!!!!

turbruk
@SZEF 26.07.2016 19:57
SZEFIE WODY DAJ P[RACOWNIKOM!!!!!! UPAŁY!!!!!!!!!!!!!

Jakieś jeszcze życzenia,bo wody akurat nie brakuje anonimowy pracowniku.Zawsze możesz się podpisać jeżeli masz rację.

Ewelina Kania-Nadarzyńska

,,Ja, Ewelina Kania-Nadarzyńska w wykonaniu wyroku Sądu Rejonowego w Żorach z 7 kwietnia 2016 roku, sygn. akt II K 58/15 przepraszam Artura Nadarzyńskiego, właściciela firmy Turbruk, za dokonane 14 listopada 2014 r. na stronie internetowej GOWORK bezpodstawne naruszenie chronionych prawem dóbr prawnych firmy Turbruk Artur Nadarzyński i pomówienie o takie postępowanie i właściwości, które są krzywdzące i poniżające oraz mogły narazić firmę na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia przedsiębiorstwa budowlanego poprzez przedstawienie niezgodnych z prawdą sugestii i bezpodstawnych oskarżeń, iż firma Turbruk to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za bezpodstawne obrażanie oraz sugerowanie, że firma ta posiadała w przeszłości złe opinie na temat szefostwa i pracy w tej firmie";

sławek

jest ok,szef ok,tylko wymagający duzo pracy

dno niechlujstwo itd

mikolaus
@anonim 28.12.2010 14:23
dno niechlujstwo itd

Dlaczego anonimowo??? Ja tam pracuje już parę lat i nie wyobrażam sobie że mógłbym być gdzieś indziej doceniony lepiej niż w tej firmie

Zostaw opinię o TURBRUK NADARZYŃSKI ARTUR - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TURBRUK NADARZYŃSKI ARTUR