Asw Instal Adam Stęchły

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Asw Instal Adam Stęchły

Alka Nowy wpis

Fajnie, że firma ma tyle zadowolonych klientów, ale co z pracownikami? Mąż sporo czasu pracował w miejskich wodociągach i teraz chciałby się podjąć pracy przy zakładaniu instalacji wodno- kanalizacyjnych, jest na to szansa? Czy oprócz wieloletniego doświadczenia, wymagacie coś jeszcze od kandydatów?

reiinhold kra Nowy wpis

Firma solidna montaż w terminie czysta robota .Współpraca z servisem szybka i solidna rozwiązuje trudne sprawy.Dobra pomoc przy rozliczeniach o czyste powiecze.Polecam.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Asw Instal Adam Stęchły?

Z całego serca polecam, rzeczowo i zrozumiale przedstawiona oferta, prace wykonane bardzo dobrze - fachowo i w terminie. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług !

Nowy wpis

@Marta

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość !

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Asw Instal Adam Stęchły na stanowisko Elektryk? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Polecam firmę, ponieważ umowa która podpisamam była jasna i zrozumiała. Wszystkie terminy dotrzymane. Kontakt za każdym razem bezproblemowy. Ekipa młodych ludzi, którym widać zależy na kliencie. Zleciłam również wykonanie przyłączy wod-kan oraz klimatyzacji. Generalnie wszystko działa bez, zarzutu od roku.

@Anna

Dziękujemy Pani za opinię i miłą współpracę.

Janusz

Bardzo dobra firma 100 procent uczciwości i wykonawstwa

@Janusz

Dziękujemy, że podzielił się Pan swoją opinią. Cieszymy się, że wszystko przebiegło pomyślnie ; )

Wojtek Pszczyna

Firma montowała u mnie pompę ciepła De dietrich 8 kw. Wykonanie, kontakt, terminowość wszystko na plus.Polecam tą firmę.

@Wojtek Pszczyna

Dziękujemy za opinię i za współpracę, polecamy się ; )

dziadzia47@o2.pl

Bardzo dobra firma 100 procent uczciwości i wykonawstwa

Arek

Profesjonalne podejście do zadania.Wszystko zgodnie z umową. Inst.wod-kan ,gazowe plus klimatyzacja wykonane szybko ,solidnie i fachowo przez fajną ekipę.Polecam.

Martin

Polecam ASW z czystym sumieniem. Pompę zakładali zgodnie z ustalonym terminem i tak jak było w zapisanej umowie. Zresztą chłopaki wykonywali również wszystkie instalacje wod-kan w moim domu i wszytko na piątkę z plusem. Brać i się nie zastanawiać :)

@Martin

Fajnie, że jesteś zadowolony. Piszesz chłopaki, z ilu pracowników składa się taka ich brygada? Ciekawi mnie ich system pracy.

Krystyna

Cześć, z niektórych komentarzy wynika, że wykonują prace zgodnie z umową. A moje pytanie jest następujące, czy wobec pracowników postępują tak samo i wywiązują się z tego, co przedstawiają na rozmowie, ktoś ma jakieś doświadczenia? I jaką w sumie umowę dają pracownikom?

ktoś2

Wszystkie prace wykonane zgodnie z umową, Kontakt dobry i rzeczowy, Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Asw Instal Adam Stęchły - Mizerów

Asw Instal Adam Stęchły