Opinie o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LAMAR sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LAMAR sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Kill

Jeszcze pare miesięcy temu w Lamarze pracowały piękne kobiety które były renoma firmy . Dzisiaj jakie kobiety taka firma . Paździerz .

Nick Carter
@Kill

Nie ma juz ladnych pan w lamarze? kto teraz jest?

Ben
@Nick Carter

Pazdzierz :) pojedź i zobacz..

Weronika

@Ewa, obawiam się, że twoja opinia może być zupełnie niezrozumiała dla pozostałych osób odwiedzających wątek o firmie LAMAR. Chciałabym także przypomnieć, że na forum wymieniamy się informacjami na temat warunków pracy. Nie opisujemy prywatnych spraw pracowników. Jaka jest twoja ocena tej firmy, czy dobrze Ci się w niej pracuje?

Weronika

@Bill, forum GoWork.pl jest forum pracowniczym, rozmawiamy w tym miejscu na temat warunków pracy w firmie LAMAR. Ten wątek jest bardzo aktywny i wielu kandydatów do pracy odwiedza właśnie to miejsce. Może warto im pomóc i od czasu do czasu udzielić swoich rad także tutaj? Osoby czytające ten wątek być może staną się wkrótce waszymi kolegami w pracy.

Bill

Proponuje stworzyć własne forum . Niedługo podam szczegóły gdzie bedzie można sie zjednoczyć . Czekajcie na znak

Pracownik Biurowy

Na rozmowie były dwie osoby, w tym dyrektor sprzedaży. Atmosfera całkiem przyjazna.

Znajomość procedur, poprzednia praca, język angielski.

Weronika

@NICK, Na forum GoWork.pl wpis może zostać usunięty wyłącznie jeżeli łamie regulamin, na przykład jest obraźliwy lub podaje dane osobowe. Opinie negatywne nie są usuwane, jeżeli nie łamią regulaminu. Proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl. Na forum każdy ma prawo wyrazić dowolne zdanie, ważne, żeby opinia była poparta argumentami i zgodna z prawdą!

Weronika

@Endriu, czy kiedy rozpoczynałeś pracę w firmie LAMAR atmosfera była lepsza? Niezależnie od przyczyn złej atmosfery, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdy z nas chciałby pracować w miejscu przyjaznym pracownikowi. Czy próbowałeś w jakiś pozytywny sposób wpływać na polepszenie kontaktów między pracownikami, a przełożonymi?

Weronika

@Fili, Proszę Cię o skoncentrowaniu się na głównym temacie dyskusji. Forum GoWork.pl odwiedza wielu kandydatów zainteresowanych nową pracą. Interesują ich informacje dotyczące warunków zatrudnienia, atmosfery w firmie, możliwości rozwoju. Czy wiesz coś na ten temat? Może chciałbyś pomóc innym i napisać kilka słów na temat firmy LAMAR?

Endriu
@Weronika

Atmosfera jest coraz gorsza, nie docenia się ludzi na produkcji traktuje się ich jak roboli jest coraz gorzej.

Bonzo

Nie pracujesz to sie nie wypowiadaj .

Wk

Może jakieś konkrety . Pewnie jestes byłym pracownikiem któremu się robić nie chciało .

Cezary

Może ktoś napisze jakieś newsy z pracy w firmie? Interesuje mnie praca tu ale chciałbym coś się dowiedzieć.

Gumiś
@Cezary

A co dokładnie chcesz się dowiedzieć?

lulu

Hej, napiszcie proszę jak wyglądają zarobki na stanowiskach monterskich. No i ogólnie jaka atmosfera i obowiązki? Przyjmują do Was kobiety? Dzięki z góry za odpowiedź :)

@lulu

Ale w Smardziwie czy w Miliczu?

Weronika

@mariam, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na obrażanie innych pracowników firmy lub ich szkalowanie. Jeżeli Twoja opinia o firmie jest LAMAR negatywna, wyraź ją proszę w konstruktywny sposób. Podaj konkretne argumenty lub opisz sytuację, które dowodziłyby słuszności Twoich stwierdzeń.

Weronika

@Bartosz, aktualne oferty pracy są publikowane na stronie https://lamar.com.pl/kariera/ Aktualnie firma poszukuje na stanowiska Spawaczy, Laminatorów, Lakierników, Kierowców. Może któraś z tych ofert Ciebie zainteresowała? Czy posiadasz jakieś doświadczenie w tej branży? Jeżeli tak, na pewno będzie ono atutem w procesie aplikacji.

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Bartek

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Warto starać się?

Przyjaciele

Pozdrawiamy bardzo Marka i Panią...... Czyli piękna,.:) buziaki

Weronika

@M., Jeśli została tu usunięta któraś z opinii to musiała ona łamać regulamin serwisu gowork, proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli wiecie coś w temacie najnowszych rekrutacji w firmie LAMAR, to zapraszam Was do podzielenia się z nami nowymi informacjami w tym wątku!

Weronika

@anonymous, czy możesz napisać na jakie stanowisko aplikowałaś do firmy LAMAR? Chętnie poznamy informacje związane z rekrutacją, jakiego typu pytania padły? Będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym temacie!

Byłam tylko na rozmowie kwalifikacyjnej, było całkiem przyjemnie, ale jeżeli ktoś mówi, że poinformuje o wyniku rekrutacji niezależnie od decyzji, a tego nie robi to żenada. Mi akurat nie zależało bardzo na tej pracy, ale jeżeli komuś tak to połączenia w dzisiejszych czasach są zazwyczaj darmowe. Można napisać też maila.

Klara

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać na tym forum?

@Klara

tak bo lepiej to jest tylko w niebie nie widzisz ,że tak lukruja ,że aż niemożliwe!!!

Zostaw merytoryczną opinię o LAMAR sp. z o.o. - Oleśnica

• Jak się pracuje w LAMAR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMAR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMAR sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAMAR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LAMAR sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAMAR sp. z o.o.