Opinie o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LAMAR sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LAMAR sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Krzysiek

Witam. Widzę że Lamar szuka pracownika z językiem niemieckim i zastanawiam się czy nie aplikować. W związku z tym mam pytanie bo chodzą słuchy że firma skłania się ku upadkowi że nie mają już tyle zleceń i są niby problemy z finansami. Czy ktoś może coś na ten temat powiedzieć.

@Krzysiek

Witam! Zdecydowanie odradzam podjęcia pracy w Lamarze...!!! Finanse to totalne dno patrzą na każdym kroku aby urwać na wypłatach. Tak się stało po dzisiejszej wypłacie!!! W sumie coraz bliżej Święta się zbliżają to trzeba (usunięte przez administratora) ludzia. Takie są oszczędności firmy kosztem ludzi!!!

@Pracownik2

Ale jaki jest powód tych cięć w wypłatach? To podstawę ucinają czy tylko premie jakieś? W ogóle to na jakie kwoty mniej więcej można tu liczyć?

@Pracownik2

Piszesz o uciętych wypłatach. Czy o tych "cięciach" byliście wcześniej informowani czy poprostu dowiedzieliście się przy wyplacie? A i na czym polegały te cięcia. Nie wyplacili prami czy obniżyli stawki podstawy?

Były
@Krzysiek

Jeżeli dostajesz kopertę to jak ma to być legalnie policzone?!?! Nie masz na papierze to Ci dają jak chcą - i tak nie pójdziesz nigdzie się poskarżyć. Ta firma to dno

@Krzysiek

Tak dowiedzieliśmy się dopiero przy wypłacie,że zabrano premie. Niektórym osobą od stawki podstawowej

@Były

Rozumiem że paska płacowego też się to tyczy... ?

@Pracownik2

To co Wy tam jeszcze robicie Jak tak was kantują.

Mercedes
@Krzysiek

Dokładnie, co tam robicie. To nie jest jedyna firma. Były pracownik opowiadał o upadającym Lamarze a sam siedział ok 5 lat. Tak źle,tak bardzo ciężko,ale czego się nie robi dla dziewczyn z biura:D

Dawid
@Mercedes

Może wcale nie jest tak źle jak piszą skoro nikt nie odchodzi. Ty też tu pracowałeś że aż tak odradzasz czy tylko z komentarzy wyciągasz wnioski?

@Krzysiek

Obecnie 3 osoby są na wypowiedzeniu... A szykują się kolejne osoby w najbliższym czasie ????!!!Także łyso się robi w Lamarze. Będą jeszcze płakać z braku fachowców!!! Sami doprowadzają do tego!!!

Barbara

Dlaczego? Chociaż jedno zdanie dobrze byłoby przeczytać, w końcu chodzi o decyzje, gdzie się do pracy pójdzie lub nie. Jak masz powód, żeby odradzać, to napisz. Z czymś jest gorzej niż w innych firmach?

O a

Tą firmę proponuje omijać z daleka ,tragedia docisk,wypłaty,relacje ,atmosfera masakryczna. Wypłaty pod stołem,brak narzędzi ,brak materiałów do produkcji.(problem z płatnościami). A najlepiej to Caryca zawsze ścienne pracownikom wciska i kręci.mysli że ludzie pracujący to ciemnogród.(wstyd jak na właścicielkę) Szef też nie z tej planety sam nie wie do końca jak go star ... kręci.No ale co wieś to wieś. Nie polecam. Nawet fakt że są moderatorem strony GoWork (bo płacą za możliwość usuwania i pozycjonowania opinii)świadczy o ich słabości. Większość pracowników a jest ich nie wielu traktują pracę jako chwilowa w oczekiwaniu na inną.

Waldi
@O a

Masz w 100% rację. Trzeba było by jeszcze dodać że jest też część pracowników na produkcji którzy siedzą tam bo się nie narobią ja w innych firmach a i mają umowy. I niestety dzięki nim ta firma jeszcze jakoś funkcjonuje.

BYŁY BYŁY
@Waldi

Czy to prawda,że firma presperuje tylko do czerwca 2023r ??

Barbara

Jakie masz podstawy, żeby tak pisać? Jeśli już, to proszę o jakieś fakty. Bo nie wiem, zatrudniać się czy nie. A w razie czego proponują jakieś odprawy, jest coś w umowach?

Waldi
@Barbara

Takie że widzę co się dzieje. Brak zleceń odejścia pracowników. To tak po krutce. Odprawa zapomnij zrobią tak że sam się zwolnisz.

D.Ł.
@Waldi

Co wy gadacie LAMAR ma się świetnie. D wszystko jest w najlepszym porządku. Cała organizacja zarządzanie działa jak dobrze na oliwiona maszyna. Nie jedna firma konkurencji mogła by się uczyć od zarządu LAMAR jak ma funkcjonować firma. Wypłaty na czas. Dobry kontakt z kadrą zarządzająca zwłaszcza z dyr. Patrykiem. A ci co piszą źle komentarze nt LAMAR to są pewnie ci nieudacznicy którzy nie potrafili się odnaleźć z tej firmie bo trzeba było się wykazywać a nie odbębniać tylko godziny.

Aleksandra
@O a

A co z wypłatami nie tak jest? Kwoty czy jakieś opóźnienia? Próbowaliście pogadać żeby wypłaty były na konto? Macie umowy o pracę?

Ono
@D.Ł.

Następny nawiedzony. Co Ty piszesz ? Pracowałeś kiedyś w firmie dobrze prowadzonej ? Widać że nie. Co tu jest poukładane? Żartujesz sobie. Nie mogą się znaleźć mówisz? Jasne w takim bałaganie i braku organizacji nie wspomnę o narzędziach i materiałach ciężko się znaleźć. Ogólnie firma z możliwościami ale nie z tymi ludźmi zarządzającymi.

D.Ł.
@Ono

Chyba ty. Może nie pracowałem ale wiem w lamarze jest najlepiej niż można było by sobie wyobrazić. O jakim bałaganie mówisz.

@Ono

Ile dostaniecie premi Świątecznej na Wielkanoc ???????

Matylda

Nie polecam firmy Lamar, a szczególnie tym osobom, które chcą aplikować na stanowiska administracyjne.Ludzie którzy tam pracują,narzekają że są zawaleni robotą i potrzebują pomocy.Jak ją otrzymują w postaci nowych pracowników,to uczą tak żeby nie nauczyć.To jest celowe działanie, udają przed zarządem jak to one się nie starają - no a trafią im się dziewczyny - które ich zakłamanym zdaniem nic nie łapią, Dziewczyny z dołu uczą tak żeby nie nauczyć,kłamią szefowej - i tym sposobem siedzą sobie gwiazdy na swoich stanowiskach,mało co robią i się śmieją.Karma wraca

@Matylda

Nikt nie próbował zgłaszać tego że nauka nowych osób nie daje za dużo? Czy mimo tego nowi dają sobie jakos radę na okresie próbnym? W ogóle 3 miesiące on trwa? Potem jaką umowę obiecują?

Bolek.W.

Jak to gdzie? Nie dostales? Moze zle pracowales?

@Bolek.W.

Koperta pod stołem to nie wypłata na koncie

Aleksandra

Jak długo czekasz na wypłatę? To pierwsza taka sytuacja czy już się zdarzały tobie lub komuś innemu? Na jakim stanowisku pracujesz i za jaką pensję , powiesz?

Pracownik Biurowy

Na rozmowie były dwie osoby, w tym dyrektor sprzedaży. Atmosfera całkiem przyjazna.

Znajomość procedur, poprzednia praca, język angielski.

Windykator

Tel. z info o rozliczeniach pod 5 31 1 2 2.. 2 9 9

Romek

Jak tam zespół lamar , jakieś zmiany coś na lepsze ?

Były

Szkoda, że nie ma opcji - WYBITNIE NIE POLECAM!! - Potomkowie najwyższych (dyrektorzy) mają pełną władzę przy zerowej odpowiedzialności, robią co chcą, a winny zawsze jest pracownik. Braki sprzętu, praca grubo ponad etat, potężna presja i mobbing... Na szczęście szybko się stamtąd zerwałem :) Mnie to nie dotyczyło, lecz wieloletni pracownicy otrzymywali "wypowiedzenie" bo chcieli 50 zł podwyżki... DRAMAT...

@Były

Czy w tej firmie prośba o podwyżkę często kończy się zwolnieniem? Pytam, bo szukają min. tapicera i zastanawiam się, czy aplikować? Nie wiem też, ile mógłbym zarobić?

Witam serdecznie. Czy do Lamaru są przyjęcia na produkcję.? Z góry dziękuję za odpowiedź.

nie polecam, wyzysk i obowiazkowę nadgodziny i soboty i brak szacunku

@pracownik

A ten obowiązek w tych nadgodzinach to jak jest egzekwowany? Co w przypadku odmowy?

@pracownik

I to w dodatku płacone w kopertach a nie na konto

Teresa

No to chyba nie tak źle, bo jak padło, że niby jakiś wyzysk to zabrzmiało jakby wcale mieli nie płacić. Czyli skoro twierdzisz, że faktycznie jest koperta to jak liczone są?

@Teresa

To zależy jak mocno "podpadniesz" dyrektorowi jak będziesz mu d...e dobrze lizała to i nie będzie problemu z rozliczeniem nadgodzin.

Teresa

Ok znowu jakoś skrajnie to zabrzmiało. Twierdzisz, że wypłacałby je mówiąc wprost nieuczciwie? Bo raczej wskazane jest kto ile zrobił

Czy istnieje możliwość rozwoju w LAMAR sp. z o.o.?

Raczej cofania się a nie rozwoju. Ta firma nawet nie ma porządnego parku maszynowego. Wszystkie maszyny to przeglądów nie widziały chyba od nowości.

Czy w firmie LAMAR sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Micki

Ale po co skoro jest na to odgórnie przyzwolenie.

Blino

Cały czas skoki się pracownika

@Blino

A to ciekawe. ????????????

Teresa

A czemu takie ciekawe? ;)

@Teresa

Bo w lamarze nie szkoli się pracowników. Jak przyjdzie ktoś nowy to ma odrazu robić najlepiej żeby odrazu był samodziely tak wyglądają szkolenia.

Pracownik1

To jest prawda!!! Brak jakichkolwiek szkoleń!

Teresa

Czyli w sumie na rekrutacji tego muszą wymagać? Selekcja spora?

@Teresa

W obecnej chwili planowane są liczne zwolnienia... Końcówka firmy!!!

To juz jest kpina brak wypłaty na koncie a jest po ostatnim księgowaniu

Aneta

Ale piszesz o wypłacie za czerwiec? Bo tu ktoś pisał, że nie płacą od pół roku... To jakim cudem jeszcze pracujecie, nie mając pieniędzy za tyle miesięcy?

Bolek.W.
@Aneta

Bo oni tak jak Ty sa bardzo uczciwi i beda pracowac dla idei.

Makro

To zapytaj Szefa jak się zjawi co z kasą.? Pogłoski idą że ten obiekt idzie na sprzedaż. Tylko cena wygórowana przez Kuzmy .tanio kupiony drogi sprzedany.. Szykujcie się na koniec sagi Lamar w Miliczu.

xxx
@Makro

Milicz jest wystawiony na sprzedaż ? :/ coś więcej wiadomo na ten temat ?

Może by trzeba było by tak zrobić. Wypłata się zbliża.

Jeż

Milicz zakończy PepsiCo i to będzie na tyle. Zakład idzie na sprzedaż . proponuję szukać pracy i nie wierzyć w zapewnienia że to ściema ze sprzedażą. Decyzja jest podjęta nikt nic nie mówi żeby nie robić paniki .

@Jeż

A skąd Ty to wiesz? Masz na to jakieś dowody? Bo nie wiem czy ktoś uwierzy w to bez tego.

Jeż
@Gabriela

Ty nie musisz w to wierzyć. O tym jest głośno i co lepsze pracownicy już szukają nowej pracy. No za wyjątkiem (usunięte przez administratora) włazów.

Blino
@Jeż

Na sprzedaż to możesz pójść ty a nie firma która prosperuje dobrze na rynku od 30 lat słuchaj plotek dalej to daleko zajdziesz

@Blino

Jasne lata świetności Lamar ma już za sobą. Już nawet dealerzy nie chcą z nimi współpracować. Dobrze że jest jeszcze PepsiCo i dealerzy z Czech.

@Blino

Firma 30 lat na rynku... A nie potrafią zadbać o pracowników od 2-3 lat nie dostajemy odzieży roboczej!!! Brak premi świątecznych. Czy jakichkolwiek paczek.. Socjal to totalna porażka!!!Jest tylko coraz gorzej... Miał być taki,,kryształowy Lamar" A jest coraz gorzej i gorzej.Ogromny wstyd firma z tyluletnim stażem na rynku!

@Pracownik1

Tak to jest jak się nie ma kasy. No w sumie to się ma ale na prywatnych kontach. A w firmie bida.

Pracownik1

Bida aż piszczy... Gdzie są te socjalne pieniądze co nie ???

@Pracownik1

Socjale? Jak to gdzie idą do kieszeni zarządu. Trzeba przecież się obłowić.

Wielbiciel

Karolinkooo. Kochana ma muzo, slicznosci Ty moje...Gak bardzo tesknie za Twoim smiechem... Pracujesz tam jeszcze? Odezwij sie. Twoj cichy wielbiciel

Kamil

Jak długie są zaległości w płatnościach ??

XXX
@Kamil

ponad pół roku.... i zero możliwości dogadania na dzień dzisiejszy !

@XXX

Trochę długo już czekasz… nie myślałeś żeby gdzieś zgłosić sprawę i odzyskać kasę?

BolekW
@Damian

Najlepiej na policje zglosic do inspekcji pracy do rpo

Mariusz

Jak długo firma zalega z płatnościami pracownikom ???

LamarMilicz

Nie wiem dlaczego nas tak traktują w Miliczu, ale ciuchów już nie dostajemy z 2-3 lata. Musimy sobie kupywać sami za własne pieniądze. Premia za ilość trafi się raz na pół roku, bo ciągle czegoś brakuje i nie możemy pracować w dobrym tempie a jesteśmy do tego zdolni. Nie ma paczek ani premii na święta. Socjal idzie do kieszeni szefowej, to smutne ale prawdziwe. Na dzień kobiet czy chłopaka musimy składać się między sobą. Ogromne braki na wszystkich stanowiskach. Sprzęt stary i poniszczony. Jesteśmy zdani tylko na siebie. Opinia pewnego numeru na liście.

Boher
@LamarMilicz

No bo idz do Bolka,bolus rzadzi wklada palec w ciemne miejsca i tak to jest

@LamarMilicz

Współczuję pracy w tym zakładzie rodem z lat 60... Toalety, stołówka itp. w takim stanie, że można zwymiotować.

@LamarMilicz

Bo lamar to jest już jak Titanic czas jego końca się zbliża.

Gabriela

To może warto zmienić pracę a nie bez sensu tam siedzieć?

A
@Gabriela

Ale po co skoro jeszcze płacą. Nie ważne że nie ma z czego robić i produkcja jest coraz mniejsza.

@A

"Jeszcze"? A to kiedy przewidujesz, że może się to nagle zmienić na gorsze?

A
@Teresa

Już pomału się zmienia. Nie będzie to z pewnością nagła zmiana

Jhgfds
@Teresa

I to "jeszcze" nadeszło brak wyplat

@Jhgfds

Uuu, serio? Jak to tłumaczą? Ile już czekasz?

xxx
@LamarMilicz

LamarMilicz jak stoją teraz z płatnościami ?

kandydatka

Moja opinia nie będzie o pracy w tej firmie tylko o rozmowie rekrutacyjnej na którą zostałam zaproszona. Szłam na rozmowę pełna pozytywnych myśli a niestety rozmowa bardzo mnie rozczarowała i jeżeli firma podchodzi tak do pracowników jak do rozmów rekrutacyjnych i do kandydatów to nie polecam. Pani która przeprowadzała rozmowę nawet się nie przedstawiła, nie powiedziała na jakim stanowisku pracuje itd. Sprawiała wrażenie osoby nieprzyjemnej i bardzo zarozumiałej. Strój tej pani poniżej jakichkolwiek standardów i wyglądała jakby w firmie zajmowała się np. sprzątaniem a nie rekrutowaniem kandydatów. Ponadto brak odpowiednich kompetencji i wiedzy nt. rekrutowania kandydatów. Bardzo lekceważące podejście, niestety pani nie zachęciła do pracy w firmie wręcz totalnie zniechęciła.

Alicja
@kandydatka

Może to była Pani Malina?

kandydatka
@Alicja

Nie wiem, bo jak wspomniałam w mojej opinii Pani się nie przedstawiła.

Katarzyna
@kandydatka

Cześć, skoro już wspomniałaś o rozmowie rekrutacyjnej do Lamaru to mogłabym dowiedzieć się więcej na jej temat? Na jakie stanowisko aplikowałaś? O co Cię pytano i jak to generalnie przebiegało? Czy po rozmowie jest jeszcze jakiś kolejny etap czy może trzeba poczekać na odpowiedź w sprawie przyjęcia?

Barnaba
@kandydatka

Czy w firmie dzieje się zle ?? Chodzą słuchy ze nie płaca dostawca

@Barnaba

A to info masz od samych dostawców? No właśnie wgl zapowiadają tutaj, że z czasem ma być jeszcze gorzej, podobno produkcja sama w sobie się pomniejsza. Chyba słabo to wygląda? :(

Ludzie ludziska. To najgorszy zaklad z mozliwych zakladow. Kasy nie ma na czas, najnizsza krajowa. Okradaja pracownikow. Kaza kkeczec na grochu jesli nie wyrobisz normy. Jesli tylko pisniesz slowko to wlepiaja Ci baty. JakJezusowi. Zeby dostac lyka wody musisz wyrobic podwojna norme. Od zapierdolu mam juz odciski na stopach. Piety popekane. Jak zatrudnilem sie na poczatku to bylem bialy. Teraz zmienikem sie w (usunięte przez administratora) Praca po 14 godzin dziennie. Siedem dni w tygodniu. Swieta nie swieta. Dzwonia w srodku nocy i musisz sie stawic na czas w pracy. Mordor. Istny mordor. Podpisujesz cyrograf z diablem.

Dawid

Nieźle pojechałeś z tą opinią. Jak jest tak bardzo źle, to co cię tam trzyma, że nadal pracujesz? Nie ma żadnych plusów? Może chociaż dają fajne benefity z socjala?

Micki
@Dawid

No nie no plusy to są możesz nic nie robić a będą ci płacić. Wystarczy dobrze sie "ustawić"

@Micki

Zgadza sie co niektórzy to potrafią tak nawet 9 godzin "przepracować "

Zostaw merytoryczną opinię o LAMAR sp. z o.o. - Oleśnica

• Jak się pracuje w LAMAR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMAR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMAR sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAMAR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LAMAR sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAMAR sp. z o.o.