langner

Wieluń

Opinie o langner

kasia
użytkownik zarejestrowany

to chyba zlezy od ciebie tez jakie psoiadasz kompetencje ale rowniez od nich bo jak bed miec jakis wolny etat i pieniadze na niego to cie zatrudnia bez problemu jednka nie wiadomo, moze napsiz do nich

Karlos

Marek Langner super pracodawca na czas wypłata i wogóle tylko godziny nie bardzo.

Gustaw

Pieniądze na czas,ale nigdy nie tak jak było ustalone.Praca w h nocnych opłacana jak w dzień,przekręty z tachografami i pracownicy wynoszący towar z magazynów mimo kamer-polak potrafi, a puzniej tobie jadą po pensji. (usunięte przez administratora)

Płaci może i na czas ale jakoś nie zawsze tyle ile być powinno. Są dziwne różnice. Aaa i zero szacunku dla człowieka- przynajmniej szczerego bo to z czasem wychodzi.

ciekawe, który z (usunięte przez administratora) szefa to napisał?

Marek Langner jako pracodawca jest wymagający ale uczciwy i płacił w terminie tyle ile było ustalone.Nie oszukuje pracowników finansowo ale kokosów też nie ma!!JAKO SZEF JEST OK. Żadnego chamstwa ani poniżania pracownika-ogólnie idzie wytrzymać do czasu aż znajdzie się coś lepszego.

Zostaw opinię o langner - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie langner