Agropol Części Zamienne

Wrzoski

Opinie o Agropol Części Zamienne

zenek

filtry do wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych, budowlanych, autobusów oraz wszystkich maszyn użytkowych to taki sprzęt do sprzedaży że kasa cię zadowoli moim zdaniem

sasha

z tego co słyszałem szef jest ok. Kasa zadowalająca. a jak sie nie [usunięte przez moderatora] w robocie masz święty spokój

ktos

Witam. Dostalem zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna w w/w firmie. Co możecie powiedziec na temat agropolu? warto isc na rozmowe? jak wygladaja zarobki?

Zostaw opinię o Agropol Części Zamienne - Wrzoski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agropol Części Zamienne