Getin Bank S.A. - DOM Bank

Opinie o Getin Bank S.A. - DOM Bank

aninka

Słowa kojarzące się z Getin Bank S.A. - DOM Bank (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):firma jest dobra, rozwojowa, duzo mozliwosci Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 3000 zl Najbardziej podobało mi się w Getin Bank S.A. - DOM Bank: mozliwosc nauki Najbardziej nie podobało mi się w Getin Bank S.A. - DOM Bank: formalnosci

Zostaw opinię o Getin Bank S.A. - DOM Bank - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin Bank S.A. - DOM Bank