Opinie o Vidicon sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Vidicon sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Vidicon sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vidicon sp. z o.o. w Warszawa

Zibi Nowy wpis

Jeśli ludzie są ogólnie zadowoleni z pracy w firmie to niech nikogo nie dziwi ten spokój na forum

Andrzej Nowy wpis

A ja firmę polecam, przyjazna, rodzinna atmosfera, fair zarobki oraz możliwość rozwoju, trzeba tylko chcieć. Zmienia się zdecydowanie na plus, nie rozumiem wszystkich negatywnych komentarzy dotyczących np. umów śmieciowych - wszyscy są zatrudniani na umowę o pracę, więc widać chodzi tu tylko o popsucie renomy...

Witold Nowy wpis

Jakiś powód macie, że nie chce się nikomu pisać?

tolek Nowy wpis

@baju baju to chyba niemożliwe z tymi dwoma latami. Przecież firma by bez nich stanęła. Wymagania mają niespecjalnie duże. Tylko wykształcenie elektroniczne, angielski i znajomość branży

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Vidicon sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

baju baju

poszukiwania o których piszesz trwają już ponad dwa lata - tak dobre są te warunki które oferują; kilku wieloletnich pracowników wybrało już nawet zmywak w Londynie

baju baju

dupokryjec ?

o jakich płacach za nadgodziny napisałeś ? raczysz sobie chyba żartować

master

zarobić można :( handlowcom po paru latach pracy zaproponowali obniżkę o 30% pensji, a co tam niech orają :) taki biznes !

Realny

Sprzedają się dobrze bo cena atrakcyjna. Warunki takie sobie a ludzie potrafią wkurzać.

potęga wzieli sie za sprzedaz lampek na allegro, mega fun mega power !!!!

nixon

własnie, może ktoś tu podać świeże informacje o Vidiconie ? :) bo w internecie nic aktualnego nie widzę, a chciałbym wiedzieć czy dobrze się u nich dzieje i czy to dobre miejsce do pozostania na dłużej? bo włąśnie takiej pracy szukam, żeby nie zmieniać jej znów za chwilę, bo potrzebuje stabilizacji już.

,marian kibic

dwa lata temu odszedł pewien gość co był jakiś może nawet Jaki :).... od tego czasu obroty lecą na łeb na szyję ale jest ok jest furtka bezpieczeństwa !!! zawsze otwarta* można kogoś zwolnić lub obniżyć pensje pracownikom którzy zostali, tak żeby dla nas było po staremu..... tak w naszym kraju dochodzi się do fortuny na wyzysku i gnębieniu pracowników..... ale takie działanie ma kres ..... pozdrawiam marian kibic

KOmik

Ostatni miesiąc -5 jednostek :) potęga :)

KOmik

Szkoda, że firma o dobrej renomie obniża loty. Czy ktoś wie o co chodzi ?

killer_bone_2099

Szukałbym słabości w decydentach a najbardziej w ....... ds. s......., nic nie robi a firma traci klientów i obroty !!!! Jeszcze rok i będzie :( Łatwo się krytykuje i mówi co by było gdyby..... ważne co się zrobiło i jaki jest wynik !!! to jest sprzedaż a nie studium przypadku :).....!!!! Ciepłe kluski do domu !!! czas na zmiany !!!

mati

.............." zaciągamy ręczny przy 100km/h i jest jazda :) The END !!! Fine !!

kuti

odszedl najlepszy handlowiec, zwalniaja ludzi z dzialu technicznego obroty -20, ale pewne osoby sa na fali :) teksanska masakra pila mechaniczna 6 !!!

fine

Obroty -20 pensje -30 i mamy wrost +10 :) kreatywne myslenie ma przyszlosc !!

Ktoś

Nie jest tak źle;-) Trzeba rozgraniczyć oddział wrocławski i warszawski. W wawie jest spoko. Kasa na czas lepsza niż w większych firmach i fajni ludzie. We Wrocławiu jest sieczka.

kiko

[usunięte przez administratora] jest boski :) polecam firmę !!! Dynamizm, innowacyjność, rozwój !!!

czejka

Jeżeli umiesz czytać ze zrozumieniem to już wiesz, mega porażka.... pensja na czas ok 2,5 netto ale pełno jest wrednych typków i (usunięte przez administratora) Generalnie przechowalnia leni i nieudaczników, Prezes lubi jak mu się przytakuje, zero socjal, zero motywacji, zero atmosfery, zero perspektyw..... coś jeszcze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Vidicon sp. z o.o. - Warszawa

Vidicon sp. z o.o.