Essex Safety Glass

Witham

Opinie o Essex Safety Glass

Ania

To jak tam z praca? Bo maz chce leciec po nowym roku pomozcie ?

kluku

Cześć Pomożecie? to jak tam w koncu jest ? bo dzwonil do mnie polak ze bd prawdopodobnie przyjęty prosze o pomoc jaka kasa i warunki pracy ? ? Warto?

xyz
@kluku 07.07.2016 18:33

Hej. A jak miał na imię ten Polak? :))

GALLIPOLI
@xyz 11.07.2016 00:13
Hej. A jak miał na imię ten Polak? :))

Na 100%BURAK.HAHA.POCIOTEK RUDEGO!!!!!!!

Były

Czy ten Pan co dzwoni za Polakami to B...???

GALLIPOLI
@Były 06.09.2017 19:20
Czy ten Pan co dzwoni za Polakami to B...???

BUTAKKKKKKKK

Gagi

A ten glupek o ksywce burak jeszcze robi tam?

anonymous
@Gagi 07.11.2017 19:38
A ten glupek o ksywce burak jeszcze robi tam?

Hazaaaahaaaaaa

Ania

Czesc jak wyglada na dzien dzisiejszy praca bo moj maz chce pojechac do pracy tam jakie warunki zarobki itp ? Czy warto?

Kali

A jedz kur.......mac do tego syfu to zbaczysz w co sie wjebiesz .

aaa

ma ktoś jakiś konkretny przykład że firma jest nie rzetelna? natknąłem się na ofertę i zastanawiam sie nad wyjadem.

Robol z glasów

Narazie nie jest źle co prawda zarobki nie wspolmierne do wykonywanejpracy ale ekipa w porzadkuidzie się z ludźmi dogadać

Niewolnik

Nie dawajcie sie nabierac !

Marek

Czy ktos jeszcze sie wypowie na temat tej firmy bym prosil bo zatydzien mam miec tel od pana B....hallo jest tu ktos ?

ja pie*d*le

Ja dostalem tam prace jakis czas temu ale po lekkim namysle jej nie przyjalem...i widze ze to byla chyba najlepsza decyzja w moim zyciu. Kasa tak niska ze nawet nie smieszna. Nadgodziny nieplatne. Do tego na 20 stron umowy w kazdym paragrafie jakis haczyk. A pan B. ktory mnie z poczatku rekrutowal tak to wszystko ladnie opisywal... czytajac powyzsze wypowiedzi dziekuje Bogu ze tego nie podpisalem. No chyba ze ktos nie ma szacunku sam do siebie i swojej pracy to śmialo mozna isc do ESG.

zupa

Praca straszna odradzam

Dominika

@Maciek dziękuję za odpowiedź @roki mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w Essex Safety Glass ? Możesz uzasadnić swoją wypowiedź?

Penis

Przyjechalem , zbaczylem, przezylem doslownie 2 tyg .A rozjebalo mnie to ze ktoregos razu poszlem na kibel tam po 2 min przychodzi po mnie menago I wali w drzwi co ja tam robie a 2 min bylem ze mam szybbko szczac I wracac bo bd inaaczej rozmawiac se mysle gdzie ja jestem .....firma nie do pomyslenia szyby recznie noszone sprzet to ozdoba wietnamskiej generacji ludzie dyskryminowani . Dostalem 7 50 f a gadali przed przyjazdem ze 8 50 f / 9 f oklamali mnie niestety ja sie w to dalem wkrecic I przyjechalem ale mam hoonor I juz mnie tam nie ma.

roki
@Maciek 27.08.2017 07:45
Na poczatek stawka minimalna i ewentualnie 1 funt wiecej na godzine w przypadku pracy na nocnej zmianie. 9 godzin pracy + 1 pr...

Co ty chlopie piszesz 7 50 na godz takie bzdury wypisujes pracowalem tam 2 lata za 7 50 firma powinna sie nazywac mobing pracownicy ponizani dyskryminacja jest na co dzien znam ludzi co tam pracowali i maja depresje a ten pan co rekrutuje to przez telefon takie bzdury gada ludzia zeby tylko ktos przyjechal a potem rozczarowani . Nie decyduj sie na prace tam to bd twoj blad. Pozdrawiam pana rekrutanta widze ze dalej sieje ferment

Maciek
@roki 27.08.2017 12:09

Gdzie pisze bzdury? No przeciez napisalem ze minimalna stawka na poczatek, czyli 7.50.

video

A moze jakies ktos posiada zdjecia lub filmy?

lisec

Ludzie z dala od tej firmy, w kamieniolomie jest lzej. Na kazdym zakladzie polski kapo sterowany przez rudzielca, I obsrany do granic mozliwosci. stawka najnizsza lub max 1 powyzej na poczatek po 3 latach podwyzka od 20 do max 50 pi. Tyle zarabiaja 60 letnie babcie na linii lub magazynie. Polowa zalogi to alkocholicy druga to hazardzisci Jednym slowem rynsztok. Doswiadzczony operator cnc nie dostal 12/h nie mowiac o innych. Ostrzegam!!!!!!!

Kinol

Bylem tydz i wrocilem do polski nie dawajcie się nabierać na bajki ile to nie zrobicie bo to blef . Obóz pracy

Byly pracownik

Pracowalem tam w roku 2016 na nockach. Nie polecam. Robota ciezka, szklo noszone recznie po 100kg albo wiecej. Najwazniejsze metry dla nich. kasa? Najnizsza krajowa. Sie nie dziwie ze sami polacy tam pracuja bo anglik nie ma zamiaru orac sie dla takich groszy.

bvhjjk

@ robot własnie nie lubie i dlatego nie bede tu składać CV :P

robot

Byłem, pracowałem dawno temu (2008-2009), z tego co czytam to nic sie nie zmienilo :) Jeśli lubisz biegać 12h z ostrym i mokrym szkłem ważącym 100+ kg to jest to robota dla Ciebie. Mi została tylko blizna na kręgosłupie, a "metry, metry!!" Łosia śnią mi się do dzisiaj po nocach.

lupo

byłem widzialem ludzie jak roboty zapierdalają ! Sen - Praca Sen - Praca po 12 godz

paziu

Tak płacą minimalna czyli po odliczeniu podatku itp na czysto bd mial 280 f co do umowy jest ale to taka umowa ^^ .. Powodzenia w noszeniu szyb recznie po 100 kg!

Paziu

Odradzam tą firme 100% zalogi to polacy Atmosfera w firmie tragiczna Wszstko na szybko Poganiają bo najwazniejsze metry ! A juz nie wspomne o wypadkach.Przepisy BHP to porażka . Co do pieniędzy to płacą minimalną i nie licz nawet na pieniądze !!! Tam pracują ludzie którzy musza ,nie maja wyjścia. Więc Jezeli sie doceniasz jako człowieka napewno znajdziesz coś lepszego w okolicy.

GAZ

SIEMA JAK JA TAM PRACOWAŁEM 3 LATA RUDA CI...TA CRAIG TEZ WALCZYŁ ZE MNĄ ALE JA MIAŁEM WYJE...NE NA JEGO METRY GDYBY NIE DOBRA EKIPA DAWNO BYM TYM JE..N.Ą POZDROWIENIA KUDŁATY ROMAN WIELEBNY CIEKAWE CZY JESZCZE PRACUJECIE ALE JAK JA TYM JE..B..ŁE..M A TO CO CZYTAM POTWIERDZAM RUDY BIEGAŁ I PŁAKAŁ A JAK CHCIAŁ METRY TO MIAŁ PUSTE METRY JAK JEGO ŁEB I KR.E.TYN BYŁ ZADOWOLONY CIESZYŁ SIĘ JAKBY DOSTAŁ LIZAKA TYLKO LIZAK BYŁ WYLIZANY A TO BYŁ RUDY PAMIĘTAM JEGO RYJ JAK SIĘ NA MNIE WK...IA..Ł ZE MAM WY..J..BA..N.E NA NIEGO A KASE PŁACILI

zainteresowany
@GAZ 26.02.2016 22:11

a czy orientuje się ktoś jak jest z płacą w tej firmie? Czy kasa któą proponują na początku idzie potem w góre? WIem, że na mocy jakiegoś prawa pierwszych kilka miesiecy jest sie zwolnionym z podatku, potem kasa niestety idzie w dół... dzieki z gory za odpowiedz!

Pat

A co z praca w biurze? Moja Żona dostała propozycje pracy na telefonie. Ogolnie ma dzwonić do polskich klientów. Wiecie coś na ten temat ? Z góry dzięki za odpowiedz.

ROB

Craig to palant i paru jeszcze tez się znajdzie a praca ciężka głównie na pionówkach przepisy mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dbają o pracownika ile ton przerzuci szkła tylko o swoją kasę a taka złota robota co zrobisz pozdrowienia dla tych co jeszcze tam się bawią

zenek

W skrocie, to oboz pracy dla Polakow. 100% zalogi na shop floor to Polacy. Management "sredniego" szczebla i nizszego to polscy robotnicy z "awansu", a to oznacza, ze to poganiacze niewolnikow. Zapomnijcie o Health and Safety rules. Szyby nosi sie recznie bez wzgledu na wage, a wysiegniki i dzwigi to tylko ozdoby. Zreszta wystarczy sprawdzic targety na pionowkach, a z czystej matematyki widac ze uzywajac dzwigu jest to nie wykonalne. Dzieki temu, ze sa w stanie szybko przerobic setki ton szkla sa tez konkurencyjni na rynku, czyli roboty jest duzo. Oczywiscie wlasciciel to zwykly "prywaciarz" tylko, ze brytyjski. Nie mam nic przeciwko temu, ze firma chce osiagnac zysk, ale dyskusyjny jest sposob w jaki to robi. Brak szacunku, [usunięte przez moderatora] pracownikow to nie jest wlsciwa droga w cywilizowanym kraju. Pracownicy godza sie na takie warunki, bo nie znaja angielskiego, nie znaja swoich praw i panicznie boja sie zwolnienia. Aha, nie wiem czy jeszcze obowiazuje, ale byl taki bonus "za nie uciecie palca" (zart), bonus nalezal sie wszystkim jezeli nie bylo wypadku w firmie. Pamietam, ze za "moich czasow" byl wyplacony 2 razy, nawet kiedy pracownicy zatajali wypadek, zeby dostac te dodatkowe kilkadziesiat funtow. Ogolnie, jezeli szanujesz swoje zdrowie to nie podejmuj pracy w ESG. Jezeli szanujesz siebie, to nie podejmuj pracy w ESG. Jezeli znasz angielski w stopniu podstawowym, to z pewnoscia znajdziesz lepsza prace w okolicy. Jezeli pracujesz w ESG, to zarejestruj sie w kilku agencjach a z pewnoscia dostaniesz jakas oferta, ktora nie bedzie ublizala twojej godnosci tak jak Craig ;)

Zostaw opinię o Essex Safety Glass - Witham

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Essex Safety Glass