Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

Opinie o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

Ilu ludzi straciło tam pracę z dnia na dzień w marcu kwietniu. Firma zarządzana przez niekompetentne osoby.

trochę poleciało - około 30 osób - w tym tzw czasowniki

@ktoś

30 osób w pierwszej turze.

@Gość

a teraz jak jest w firmie widzę że filie otworzyli w finlandii

@ktoś

Czy ktoś jeszcze ma problemy z załadowaniem się strony internetowej firmy: https://jetstory.com/. Chętnie posłucham o oddziale w Finlandii, czy zatrudniają Polaków?

Gruby

30 pracowników to poleciało w jednym miesiącu na przestrzeni 2 okolo60

Tryb

Argumentacja i forma zakomunikowania zmiany regulaminu płac urąga inteligencji ludzi których ona objęła. Zgadzamy się w jednym. Od 2013 r wiele się zmieniło -również na rynku pracy. Kolejny w ostatnim czasie skok na kasę bo dla większości tak to się skończy. Ale dla najlepszych też jest coś szykowane. Stay tuned.

Czy w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tryb

Owszem. W nagrodę za rekordowe pierwsze półrocze handlowcy, SDSi i magazynierzy z BH z całej Polski dostali aneksy do umów, a w nich zmianę regulaminu płac od 1 września. W konsekwencji, większość otrzymała niższe wynagrodzenie.

Fajna firma.

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna trwająca ok. 15 minut. Pani z HR zadawała ogólne pytania na temat doświadczenia zawodowego, znajomości branży i działalności firmy oraz powodów zmiany pracy. Jednocześnie odpowiadała na wszystkie moje pytania na temat stanowiska i warunków zatrudnienia. Po kliku dniach otrzymałem maila informującego, że moja kandydatura niestety nie spełnia oczekiwań

Doświadczenie zawodowe, znajomość branży,

Joanna

Czy ktoś z Was jest zatrudniony na produkcji w Marcopolu? Jeżeli tak, powiedzcie czy praca jest ciężka i czy wynagrodzenie jest adekwatne do zakresu obowiązków?

agent
@Joanna

Trzeba porozmawiać z ludźmi pracującymi na produkcji , a nie przez forum , bo znowu komuś się uleje i będą nieprzyjemności.

Koleś
@Joanna

Jak jesteś odporna psichicznie to zapraszamy. Jak nie to możesz wylądować w kozborowie

Mała
@Joanna

A czy to ważne czy ciężko jest najważniejsze że praca jest i że wypłata na czas

Zofia
@Koleś

Czyli żeby pracować w Marcopolu trzeba być odpornym psychiczne? Wyjaśnisz dokładniej? Jak często zdarzają się jakieś stresujące sytuacje w firmie i jak one wyglądają?

Czy często w firmie Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Alek

Kiedyś bywała, ostatnio nie.

@Alek

Czym może to być spowodowane? Czyli obecnie większość nowych pracowników w Marcopolu jest z zewnątrz? Wiem, że niektóre firmy nie prowadzą rekrutacji wewnętrznych ze względu na problemy z zarządzaniem zespołem osób uprzednio pracujących z tymi ludźmi. Jak jest tutaj?

olo

Wewnętrzna tylko na najniższe stanowiska, na te lepsze wciągają swoich.

Zofia
@olo

Czyli jak generalnie wygląda droga rozwoju zawodowego w Marcopolu dla nowego pracownika? Na jakie stanowiska może on awansować po kolei? Czy trudno jest w ogóle taki awans w firmie uzyskać? W jaki sposób trzeba się wykazać i po jakim czasie jest to możliwe? Chodzi mi o magazyniera.

Maciek

Trzeba mieć wyższe wykształcenie?

Łysa pała
@Maciek

Trzeba mieć chęć do pracy

@Łysa pała

To dobrze. A jakieś konkretne doświadczenie jest wymagane przy rozpatrywaniu CV przesłanych do Marcopolu? Jak długo może trwać uzyskanie odpowiedzi zwrotnej po aplikowaniu?

LOLEK
@Maciek

Na produkcji wystarczy zawodowe.

Rafał

Najlepszą robotę w marcopolu zrobił koleś, co wykształcił się na pilota i odleciał za ocean

Rafał

Najlepszą robotę w marcopolu zrobił koleś, który wykształcił się na pilota i odleciał za ocean

Alek

Odpowiedzcie proszę jak się pracuje w magazynie jako operator wózka? Spoko czy jakieś duże problemy robią? Jak atmosfera i kierownictwo?

Witam pisze z pytankiem o atmosferę i traktowanie na stanowisku pakowacz w magazynie na lini:) pozdrawiam

Magda
@Monika

Odpuść sobie jeśli atmosfera jest dla Ciebie ważna.

Marek Pol

Co tam się dzieje w Marcopolu, codziennie nowe ogłoszenia na różne stanowiska.Były jakieś masowe zwolnienia przez pandemię czy nagle firma zanotowała gwałtowny wzrost w sprzedaży?

@Marek Pol

tną koszty a kasa słaba - szukają jeleni

Hexagon

Ostatnio pokazało się kilka ogłoszeń z Marcopola. Da się tam w ogóle pracować? Dla mnie najważniejszy jest klimat w robocie a potem kasa. Dajcie znać czy można tam spokojnie pracować, czy kierowniki ciągle biegają, krzyczą i popędzają? Interesuje mnie praca biurowa.

Piotr J.

Czy dzial handlowy do spraw inwestycji jeszcze istnieje?

Olo
@Piotr J.

Jest jeszcze jakiś koleżka ale ciężko powiedzieć po co skoro towaru na magazynie nie ma- tylko żeby utrzymać pozory że mamy taki twór w firmie jak dział inwestycyjny

Piotr J.
@Olo

Tak to się musiało skończyć. Wiedziałem o tym już we wrześniu 2019. Pomysl sam w sobie nie zły. Niestety realizacja tego projektu to jakaś pomyłka

Były
@Piotr J.

Jak większość realizacji w tej firmie. Nawet jak pomysł bardzo dobry to realizacja go, przez mało kompetentnych ludzi, do bani :(

Bogdan lewandowski

Dziekuje wszyskim kolegom z produkcji za kilka lat pracy rezem sorki ze niemoglem z wszyskimi sie pozegnac dziekuje za mila wspolprace czesc

wojciech grubinski

Firma Marcopol bardzo dba o zdrowie pracowników . Maseczki ,płyny ,linie namalowane , a nawet balustrady odgradzające nas od np ; sklepu ;-) A może by tak firma się spięła i zasponsorowała nam badania na COVID -19 ? Tak tylko skromnie pytam .

@wojciech grubinski

Dobry pomysł tylko kosztowny. Cena jednego testu na koronawirusa to ok 400zł.

Poszukują ludzi na magazyn. Może ktoś napisać jakie stawki są na magazynie i jaka jest atmosfera w pracy ?

Lucjan

Praca tam to jedna wielka pomyłka. Produkcja to jedne wielkie kolesiostwo. Jak nie będziesz sam się uczyć na maszynach to po tobie Brygadzisci niektórzy wporzo Pan H Lider człowiek który wie co mówi i można się od niego czegoś nauczyć Pan flisik to się nadaje tylko do plotek i ulotek roznoszenia

Nabuchodonozor I
@Lucjan

Jak w większości firm. Przede wszystkim musisz się chcieć sam uczyć. Nikt nikogo na siłę nie będzie uczył. Rozmawiałeś z przełożonym że chcesz posiąść większą wiedzę? Czy tylko będziesz się ograniczał do pisania komentarzy? Firma się rozwija powstają nowe stanowiska. Jestem przekonany, że jak się otworzysz porozmawiasz o tym z kierownikiem danego działu to znajdą coś dla Ciebie. ???? Pozdrawiam, miłego dnia.

Lucjan
@Nabuchodonozor I

Prawda jest taka że starzy pracownicy nie chcą przyuczac zbytnio nowych bo boją się o pracę że nowy zastopi starego pracownika. I taka jest prawda. Kto jest za łapka w góre

Jak wygląda podstawa w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

WG

Jeżeli pytasz o podstawę wynagrodzenia to zależy ona od tego jak wysoko postawionego masz kolegę, bez znajomości to nie wiem czy cie teraz nawet przyjmą bo głównie zwalniają. Zaczęli oczywiście od tych najbardziej potrzebnych ale bez znajomości taka to firma.

Olo

Sprzedaz dzialu inwestycyjnego jest imponujaca po 6 miesiacach projektu procent.wykonania planu 15% gratulujemy kolejnego udanego pomyslu dyrektorom,a my musimy na.nich robic

Zostaw merytoryczną opinię o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Zobacz opinie na temat firmy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Kandydaci do pracy w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub