Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne

Tomaszowice

Opinie o Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Widzę, że pojawiają się pozytywne komentarze zamieszczane przez Klientów Dworu w Tomaszowicach. A czy ktoś z forumowiczów mógłby opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Tomaszowicach? Jakim pracodawcą są właściciele Dworu? Jakie są gwarantowane warunki zatrudnienia dla osób tam pracujących?

Joanna

Wspaniałe miejsce, byliśmy w hotelu całą rodziną - można przyjechać też z psem, który ma mnóstwo miejsca do biegania wokół parku. Tomaszowice przepiękne, bardzo dobre śniadania - kawa na patio, sama przyjemność. Sympatyczny kelner w Restauracji Spichlerz, bardzo miło wspominamy i polecamy!

Kelner

Jako kelner dorabiałem sobie już w wielu miejscach, dopiero w "Dworze w Tomaszowicach" spotkałem się z profesjonalizmem ze strony pracodawcow, przejrzyste obowiazki, dobre wynagrodzenie (błyskawicznie, na czas) co wazne bo niestety w innych miejscach bywalo roznie, uczciwa i dobra firma. Polecam w ciemno

Katarzyna_M

Przez kilka sezonów pracowałam tam jako kelnerka. Wynagrodzenie przyzwoite, w przeciwieństwie do innych lokali na rynku, zawsze terminowo wypłacane, współpracownicy pomocni, atmosfera miła, kierownictwo bardzo w porządku. Z czystym sumieniem mogę polecić!

ania89

Pracowałam w Dworze kilka lat temu, pracodawca jest uczciwy i słowny, dobra atmosfera i organizacja pracy. Do tego ciągłe inwestycje w nowe technologie i najlepszych specjalistów, nie ominął mnie cykl szkoleń :) Przyjęcia i konferencje organizowane na tak wysokim poziomie, że dziś sama planuję tam wesele.

Pracownik Administracji

Witam, chciałbym pozytywnie ocenić prace w Dworze w Tomaszowicach. Niech o mojej ocenie świadczy fakt, że pracuję już tutaj 5 lat. Pensja była zawsze bardzo terminowo wypłacana, co u innych moich wcześniejszych pracodawców często było problemem. Wynagrodzenie wzrastało z czasem wraz z moimi umiejętnościami i zaangażowaniem. Atmosfera pracy była zawsze pozytywna a zatrudnieni pracownicy, jeśli się oczywiście angażowali i wywiązywali z obowiązków byli dobrymi kompanami do pracy. Polecam pracę w Dworze w Tomaszowicach.

Managerka Magda

Witam, Pracuje w Tomaszowicach już 1,5 roku. Łatwo jest wyrażać niepochlebne opinie przychodzą na dzień próbny czy podejmując się pracy na miesiąc, a takich osób jest u nas dużo i to prawda. Nie jestem jednak przekonana czy to problem miejsca czy raczej współczesnych pracowników, którym niewiele się chce. Szczerze mogę powiedzieć, że są lepsze i gorsze dni, ale lubię tu pracować i w najbliższej przyszłości nie planuje zmian. Jeśli tylko pracownik wywiązuje się z obowiązków i wykazuje chociaż minimalną inicjatywę znajdzie tu ciepłą posadę na długo.

hhj
użytkownik zarejestrowany

@Marta a powiedz co konkretnie słyszałać o firmie Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne? Pytam bo też powszukuje pracy i każda informacja jest dla mnie naprawde bardzo cenna............

Marta

myślę, że uderzaj tam - spróbować zawsze warto, raczej słyszałam pozytywne opinie

jerzyk200

Mila atmosferka. Dbaja o wszystkie szczegoly przedewszystkim o samochody przed dworem. Sa zawsze czyste:( usunięte przez administratora )

młoda para

Na naszym weselu w sierpniu 2014 wszystko było super, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa. Polecamy wszystkim poczytać opinie par młodych w księdze gości w hotelu, to rozwiało nasze wątpliwości. polecamy.

krk

Pracowałam tam kiedyś,nie tak dawno.Rotacja wówczas była niesamowita. Miejsce cudne i nic poza tym. Szczerze odradzam, chyba że ktoś chce się zahartować psychicznie lub wykończyć...

Ona

Pracowałam tam jakiś czas... praca sama w sobie ok...a co do atmosfery z dnia na dzień coraz gorsza... nikomu nie poleciłabym tam pracy, a nawet bym odradziła. Moja poprzednia opinia była adekwatna do tego jak było na początku. W dość krótkim odstępie czasu odeszły 2-3os (to chyba daje do myślenia). Do samego szefa nie mam nic...gorzej z innymi pracownikami z biura.

Ona

Pracuje tu od niedawna (3 tyg), ale póki co jestem zadowolona. Pensja odpowiednia do stanowiska. Póki co mam umowę zlecenie, ale po okresie próbnym (2-3 miesiące) ma być umowa na stałe. Jedynym minusem dla mnie jest dojazd..ale i tak zawsze mogło by być gorzej :) Ludzie fajni, atmosfera pracy pozytywna :)

Andrzej

A ja polecam! Jako gość weselny bawiłem się świetnie.Miła i pomocna obsługa.Pyszny deser i obiad.Otoczenie park i budynki robią niesamowite wrażenie.

pan młody
użytkownik zarejestrowany

a nasze wesele było bardzo udane. wszystko na poziomie, fura jedzenia i wspaniała atmosfera. Działo się w Oranżerii. Ja polecam!!!!

Pracowalem w tomaszowicach ! I moge powiedziec że straszny wyzysk praca po 300 godzin i nic nie udokumentowane !!Zresztą atmosfera straszna nie da się polecic nikomu pracy w tamtejszej firmie!!!

Zostaw opinię o Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne - Tomaszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne