Opinie o Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne w Tomaszowice

Dwór w Tomaszowicach, to zabytkowy XIX-wieczny zespół dworsko-parkowy usytuowany u wrót Krakowa, to także jedna z najbardziej zaawansowanych i spektakularnych inwestycji sieci ZR Hotele i Restauracje w zabytkach. Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne w Tomaszowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Joanna Nowy wpis

Widziałam że kuchnię chwaliliście, recepcję niezbyt. A te stawki na kuchni to jakie? Ile za godzinę?

Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne?

bogdan Nowy wpis
Klient
@Pytanie

NIe ma czegoś takiego jak "działy" ;) Każdy robi to na co ma w danej chwili kaprys właściciel i jego syn.

Aga

Po trzech latach współpracy bardzo pozytywnie oceniam prace w Dworze w Tomaszowicach. Solidny, rzetelny pracodawca z którym śmiało karierę zawodową można związać na lata, oczywiście dobrze wykonując swoje obowiązki. Pensja oraz prowizje wypłacane są zawsze terminowo wg. ustalonych zasad. Przyjazna atmosfera w pracy sprzyja zaangażowaniu i dobrze wpływa na radzenie sobie z trudnościami zawodowymi. Pozytywny klimat pracy w "Dworze" jest zasługą nie tylko pracowników ale i kadry zarządzającej (Pani Dyrektor). Zdecydowanie polecam :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Gutek

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą klienci!!

Marcela

Dlaczego usuwacie negatywne wpisy, ???? We wrzesniu 2017r po uroczystości weselnej zamiesciłam uwagi na temat bezszczelnej kradzieży alkoholu ze stołów przez kelnerów. Nie polecam tego miejsca, a jeżeli ktoś się zdecyduje niech uważnie obserwuje kelnerów.

Karolina

@Rewq, czyli polecasz tę pracę dla osób młodych, nie mających jeszcze doświadczenia zawodowego, tak? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne? Czy wiadomo coś o nowych ofertach pracy w tym miejscu? Czy hotel prowadzi rekrutacje przez Internet, czy należy osobiście stawić się z CV?

Rewq

Miejsce dobre dla zdobycia doświadczenia na recepcji, na dłużej nie polecam stawka bardzo mała , brak premii, brak awansu , Brak czasami jakiekolwiek pomocy musisz sobie radzić sam. Natomiast jeżeli chodzi o dorobienie sobie jako kelner kucharz praca idealna, dobra stawka ekspresowa wypłata , jasne obowiązki.

Czy ktoś powie jakie są plusy pracy w Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne? Taka informacja będzie pomocna.

Pracowalem w tomaszowicach ! I moge powiedziec że straszny wyzysk praca po 300 godzin i nic nie udokumentowane !!Zresztą atmosfera straszna nie da się polecic nikomu pracy w tamtejszej firmie!!!

@anonim

Potwierdzam, Kucharze faktycznie ,,tyrają" po 300 godzin. Po prostu tragedia.

Karolina

Widzę, że pojawiają się pozytywne komentarze zamieszczane przez Klientów Dworu w Tomaszowicach. A czy ktoś z forumowiczów mógłby opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Tomaszowicach? Jakim pracodawcą są właściciele Dworu? Jakie są gwarantowane warunki zatrudnienia dla osób tam pracujących?

recepcja
@Karolina

Pracowałam na recepcji. Najniższa krajowa :) Dwóch szefów- ojciec oraz syn (który de-facto jest młodym studentem i nie posiada zbyt wielkiego doświadczenia w ,,branży").

Kelner

Jako kelner dorabiałem sobie już w wielu miejscach, dopiero w "Dworze w Tomaszowicach" spotkałem się z profesjonalizmem ze strony pracodawcow, przejrzyste obowiazki, dobre wynagrodzenie (błyskawicznie, na czas) co wazne bo niestety w innych miejscach bywalo roznie, uczciwa i dobra firma. Polecam w ciemno

Katarzyna_M

Przez kilka sezonów pracowałam tam jako kelnerka. Wynagrodzenie przyzwoite, w przeciwieństwie do innych lokali na rynku, zawsze terminowo wypłacane, współpracownicy pomocni, atmosfera miła, kierownictwo bardzo w porządku. Z czystym sumieniem mogę polecić!

ania89

Pracowałam w Dworze kilka lat temu, pracodawca jest uczciwy i słowny, dobra atmosfera i organizacja pracy. Do tego ciągłe inwestycje w nowe technologie i najlepszych specjalistów, nie ominął mnie cykl szkoleń :) Przyjęcia i konferencje organizowane na tak wysokim poziomie, że dziś sama planuję tam wesele.

Pracownik Administracji

Witam, chciałbym pozytywnie ocenić prace w Dworze w Tomaszowicach. Niech o mojej ocenie świadczy fakt, że pracuję już tutaj 5 lat. Pensja była zawsze bardzo terminowo wypłacana, co u innych moich wcześniejszych pracodawców często było problemem. Wynagrodzenie wzrastało z czasem wraz z moimi umiejętnościami i zaangażowaniem. Atmosfera pracy była zawsze pozytywna a zatrudnieni pracownicy, jeśli się oczywiście angażowali i wywiązywali z obowiązków byli dobrymi kompanami do pracy. Polecam pracę w Dworze w Tomaszowicach.

Managerka Magda

Witam, Pracuje w Tomaszowicach już 1,5 roku. Łatwo jest wyrażać niepochlebne opinie przychodzą na dzień próbny czy podejmując się pracy na miesiąc, a takich osób jest u nas dużo i to prawda. Nie jestem jednak przekonana czy to problem miejsca czy raczej współczesnych pracowników, którym niewiele się chce. Szczerze mogę powiedzieć, że są lepsze i gorsze dni, ale lubię tu pracować i w najbliższej przyszłości nie planuje zmian. Jeśli tylko pracownik wywiązuje się z obowiązków i wykazuje chociaż minimalną inicjatywę znajdzie tu ciepłą posadę na długo.

hhj

@Marta a powiedz co konkretnie słyszałać o firmie Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne? Pytam bo też powszukuje pracy i każda informacja jest dla mnie naprawde bardzo cenna............

Marta

myślę, że uderzaj tam - spróbować zawsze warto, raczej słyszałam pozytywne opinie

jerzyk200

Mila atmosferka. Dbaja o wszystkie szczegoly przedewszystkim o samochody przed dworem. Sa zawsze czyste:(usunięte przez administratora)

młoda para

Na naszym weselu w sierpniu 2014 wszystko było super, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa. Polecamy wszystkim poczytać opinie par młodych w księdze gości w hotelu, to rozwiało nasze wątpliwości. polecamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne - Tomaszowice

Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne
3.5/5 Na podstawie 50 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne