Opinie o Pavonique Sp z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pavonique Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pavonique Sp z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pavonique Sp z o.o. w Warszawa

Mariusz Nowy wpis

A czy prezes nadal jest ten sam?

@krzych czy to potwierdzone informacje? Próbowałam znaleźć informacje na ten temat w sieci, ale nie ma tam na ten temat żadnej wzmianki. Jesteś aktualnie zatrudniony w Pavonique?

FAN Nowy wpis
@Marta

W STOPCE FIRMY ZAMIESZCZONA INFORMACJA...DZIĘKUJEMY PANI PREZES

krzych

No i firma UPADŁA. Dziękujemy Pani Prezes :)

ola Nowy wpis

do Marta @ pocałuj ją jeszcze w (usunięte przez administratora) skoro jej tak bronisz!

OLAF Nowy wpis

Skąpa, złośliwa, mściwa, niesprawiedliwa pani prezes! Zmarnowała wielu ludzi...a szkoda. Tak kończą PYRY!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pavonique Sp z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
sandra

Podejście do klienta jest bardzo ważne, ale ważne jest to, że każdy dba o to, żeby zatrudnienie u nich opierało się na przyjacielskich relacjach. Wiecie jednak czy niedługo pokaże się u nich jakiekolwiek ogłoszenie pracy? Dziękuję za szybką odpowiedź.

captcha

dno. odradzam zdecydowanie

1 z 13-tu

Absolutnie odradzam, praca w tej firmie to zgadzanie się na brak jakiegokolwiek szacunku dla własnej osoby, właścicielka "wampir energetyczny" to kłamczucha, manipulantka, która nie wywiązuje się z umów pisemnych i ustnych; traktuje pracowników jak śmieci i zabaweczki, z którymi może robić co jej się tylko podoba; jesteś tam aby spełniać chore zachcianki Wielkiej zepsutej, bogatej Pani, której nic się do końca nie podoba i zawsze znajduje najmniejszy minimalny błąd. Wykorzystywanie i manipulacja pracownikami jest na porządku dziennym a jeśli nie spełnisz jej chorych zachcianek po prostu potrafi się na Ciebie obrazić. Jesteś tam aby dogadzać a nie pracować, zapomnij o sukcesie lub awansie, zgniecie Cię na każdym kroku, po krótkim czasie albo szukasz pracy albo trwasz w tym "syfie" dopóty dopóki Cię nie zwolni lub nie przedłuży kontraktu. Kontrolę odczuwasz na każdym kroku, codzienne sprawdzanie w jakikolwiek dostępny sposób. Jeśli lubisz być "ZEREM' to praca dla Ciebie!

Anonimowy
@1 z 13-tu

Popieram w 1000%

worker

Odradzam, trzymajcie sie jak najdalej od tego miejsca. "Dostep do wody i ogrzewanie" to można powiedzieć jedyne pozytywne strony tej pracy. Wszystko co w innych firmach jest podstawa i standardem normalnej pracy tu uważane jest za wielka łaskę ze strony właściciela.

sylv

Zdecydowanie odradzam! Rotacja pracowników nie jest dziełem przypadku. Rozmowa o pracę i przedstawione na niej warunki nijak maja się do późniejszej współpracy. Właścicielka nie ma za grosz kultury, kłamie, oszukuje i traktuje pracowników jak służących. Do tego trzeba znosić jej wahania nastrojów i zmianę zdania co drugi dzień. Wypiera się ustaleń ustnych, a nawet pisemnych. Praca tylko dla masochistów.

Klient

Co do atmosfery to jest tragedia, jedyna tego przyczyna jest wlascicielka, która zapewne sama zamieszcza powyższe dwie opinie próbując znaleźć jeleni, których będzie gnębić i mieszać z błotem. Zreszta od jakiegoś czasu chodzą słuchy po mieście,ze i tak ta firma niedługo pewnie padnie...nikomu nie polecam jakiejkolwiek współpracy z ta firma.

marco

Witam. właśnie się ukazało ogłoszenie na specjalistę woj mazowieckie , jesli ktos zainteresowany;)) ja po tym co słyszałem , NIE aplikuję.

Rysio

Jestem jedną z 13 osób które pracowały w Pavonique i odeszły w tym roku, podtrzymuję opinie o złej sytuacji panującej w firmie do czego w 100 % przyczynia się właścicielka, nazywana przez pracowników „wampirem energetycznym”. Zapewniam, że już po miesiącu nie będziesz miał energii i motywacji do pracy, zmienia zdanie z dnia na dzień, kłamie w oczy i wmawia że to twoja wina. Jeżeli nie masz żadnych zawodowych ambicji, lubisz być traktowany jak „ZERO”, lubisz jak pracodawca na każdym kroku rzuca ci kłody pod nogi żebyś tylko nie odniósł sukcesu, akceptujesz nie płacenie premii , prowizje chcesz dostawać może 2-3 razy w roku to jest to praca idealna dla Ciebie!!!

ZM

Ja także odradzam, jakielkolwiek by stanowisko nie było, praca w tej firmie to najgorszy z możliwych wyborów. W biurze atmosfera jest jak na pogrzebie, strach sie odzywać, cokolwiek zrobisz wszystko jest zle, już po miesiącu pracy człowiek ma dosyć . To, co przedstawia na rozmowie wlaścicielka nijak sie ma do pózniejszej pracy (np. premii nie uświadczysz, szkolić musisz się praktycznie sam). Na dodatek z dnia na dzień zmiana zdania i wmawianie, że to Twoja wina. Jak najdalej od takich pracodawców.

gość

Powyższą opinię pisała chyba sama właścicielka… O tych 3 tys. to można pomarzyć, premii nikt na oczy nie widział, a prowizje dostaniesz może dwa razy w roku - skąpy właściciel tej firmy zrobi wszystko, żeby tylko jej nie wypłacić. W pełni podzielam opinię z 05.05.2012, która idealnie oddaje sytuację w fimie - w tym roku zmieniło się już 13 pracowników, to chyba wszystko tłumaczy... Pracownicy są ciagle inwigilowani (kontrola na każdym kroku pracy, traktowani jak bezwartościowe przedmioty, z którymi można zrobić wszystko. Szczerze odradzam, szkoda czasu i zdrowia.

Czy może ktoś zweryfikować jak jest teraz w Pavonique, znalazłam ogłoszenie "specjalista ds. sprzedaży" zastanawiam sie czy warto aplikować na handlowca?

Ajhel

Firma powstała tylko po to aby spełniać chore ambicje właścicielki, która musi się pokazać w gronie wpływowych koleżanek - zamiast leżeć i pachnieć za pieniądze męża, bawi się w prowadzenie firmy, o zgrozo kosztem niewinnych ludzi. Z perspektywy pracownika jest to gra na zamęczenie - albo będziesz spełniał zachcianki za marne grosze, albo po 3-6 m-cach zaczniesz szukać pracy. Przez pół roku, na ok. 12 zatrudnionych osób, zmienia się 6. Niech ta statystyka ostrzeże Was przed choćby zalążkiem mysli o pracy w tej firmie, w której pracownik jest zabawką, ew. śmieciem, którego i tak zastąpią inni...

M. - 2011-06-13 10:45:16 Zdecydowanie odradzam... właśnie dostałem oferte pracy.napiszcie dlaczego jest tam kiepsko

M.

Zdecydowanie odradzam...

Zostaw merytoryczną opinię o Pavonique Sp z o.o. - Warszawa

Pavonique Sp z o.o.
1.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Okulickiego 7/9
    05-500 Warszawa