Pioters Bistro Piotr Kuliński

Opinie o Pioters Bistro Piotr Kuliński

kamil

Miałem obawy na poczatku, ale pracuje od 3miesiecy i jestem zadowolony, dość dużo pracy ale warta praca tych pieniędzy.

wojciech

Oj konkurencja nas nie lubi :-) ale, żeby tak od razu kłamać :-)

kuba

Uwaga oszust nie płaci dostawcą wiele spraw u komornika działa bez sanepidu jedzenie w tragicznych warunkach przygotowywane NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!

wojciech - manager

Nie sadze, aby powyzej umieszczony post napisala osoba znajaca sytem oraz warunki w firmie Pioters bistro. Jest to zwykle klamstwo, post od konkurencyjnej firmy. Niestety w Warszawie ciezko jest utrzymac sie na rynku z nie nadszarpnieta opinia, a mimo to nasza firma dziala bez zadnych zastrzeżeń. Współpracujemy od lat z roznymi firmami i nie bylo do tej pory zadnych skarg, uwag. Personel praktycznie niezmienny od poczatku dzialalnosci, rzetelni pracownicy. Klient jest dla nas najważniejszy, dostarczanie zamowien na czas w stolicy jest dosc trudne jednak dzieki współpracy naszych wszystkich kierowcow, spoznienia nie sa nam znane. Zapraszamy do wspolpracy

Miteks

Nie wiem kto mógłby Cię poprzeć, ale z pewnością nie ja. Generalnie dziwie się jak można podawać ludziom coś takiego, gotować w takich warunkach i traktować swoich pracowników za nic. NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Pioters Bistro Piotr Kuliński - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pioters Bistro Piotr Kuliński