Mrssoon 18.01.2020 10:10
„ Tragedii niema ?” „ BMW” - teraz (usunięte przez administratora)możesz sobie pisać nawet Jako ”tesla czy jaguar „na niewiele Ci się to zda ..
Na taxi jeżdżę łącznie 11 rok , z czego 7 płynie w Asie , i tu chyba trzeba było by zakończyć te historię pisaną przez (usunięte przez administratora)
To co się dzieje na rynku taksówkarskim to oczywiście jedno ( uber , bolt)
To co się dzieje na naszej centrali to drugie - od wielu wielu lat Michał doskonale zdawał sobie sprawę z tego co się dzieję , wpływało mnóstwo uwag ,odnośnie naszych bazowych , 90% bazowych które pracowały i do czegokolwiek się nadawały odeszło , dlaczego ?
Dlaczego odeszły bazowe jak (usunięte przez administratora)? Warunki pracy , czy twoja arogancja wobec wszystkich którzy Cię otaczają ?
W najgorszych możliwych dla nas czasach pozostaliśmy z bazowymi które zupełnie nie są do tego stworzone , tj Edyta na która jest mnóstwo skarg , jest nie przyjemna dla klientów , a klienci pytają się czy te panie które odbierają telefony są tam za karę, a (jedna z nich to chyba ciaglę pije)bo mają nie przyjemny ton głosu, wysyła samochody pod źle przyjęte adresy ,
Wyniki tego z kim przyszło nam dziś pracować, to także owoc twoich furiackich zachowań, wobec tych bazowych z którymi dobrze się pracowało - które pracowały sumiennie ( i zabrakło z twojej strony słowa przepraszam-miałem zły dzień- choć w twoim przypadku jest ich znacznie dużo aż 365 dni w roku), wobec kierowców którzy byli z nami od samego początku ,odeszli tylko dla tego ze nie potrafili z tobą rozmawiać ( tzn Ty (usunięte przez administratora)nie potrafisz rozmawiać z ludźmi , nie przyjmujesz uwag odnośnie funkcjonowania firmy, przez okazywanie twoich frustracji) i wielu zaniedbań wobec tych normalnych którzy tworzyli tą korporację
Kilka miesięcy temu, będąc na zakupach w sieci handlowej spotkałem naszą panią bazową, która pracowała 4 lata i co Michał o tobie powiedziała ? Kombinację z umowami , wynagrodzenie na poziomie pensji minimalnej , nie przyjemna atmosfera z p. Michalem , urlopy wydawane przez widzi mi się p.Basi zresztą tak jak i sporządzany grafik , kogo p.Basia lubiła miał grafik Ok , a tych których nie lubiła wrzucała im weekendy i nocki , a p.Michał nie widział w tym nic złego , „ latem w centrali w ciągu dnia temperatura sięgała 35 -37 stopni w miejscu pracy „a sprzęt oddawał jeszcze dodatkowe ciepło , prosiliśmy p. Michała o klimatyzacje, bo po kilku godzinach pracy byłyśmy najzwyczajniej przemęczone, przepocone i mokre a grafiki często zawierały 12 godzinny system pracy
Kolejny rażący temat w naszej firmie : to brak przejrzystości w naszym systemie , zlecenia wydawane są bez jakiegokolwiek prawidłowego schematu ,
Brak podglądów zleceń, brak podglądu ilości pracujących kierowców , w innych korporacjach nie mają nic do ukrycia a nawet więcej , każdy kierowca ma prawo do tego by widzieć wydane zlecenie przypisane do kierowcy , kilka lat temu mieliśmy do tego dostęp wszyscy dlaczego ?
A to może dlatego a żeby nie widzieć jakie zlecenia dostają pupile 99, 600 , pisać dalej Michał numery twoich ulubieńców którzy latają w trasy z naszymi klientami do których mamy prawo ..
Kolejna sprawa „Aplikacja” bądź jej brak bo jak mówią klienci to nasza apka ,w stosunku np do Freenow jest na bardzo niskim poziomie
Ostatnią sprawą która chciałbym poruszyć to koszta które tobie Michał, rosną zdaję się od 10-11 lat zaś my mamy wciąż nie zmienne stałe oś 10 lat , dlaczego w ciągu dnia mamy tak prymitywne doloty ?
Dlaczego jest tak mało samochodów do dyspozycji bazowych , odpowiedź : stawki z którymi przez wiele lat nie chciałeś nic zrobić , to nie twoje auto się zużywa , nie twoje wymaga większego nakładu finansowego by zapewnić sobie ciągłość pracy
Przez wiele ostatnich lat bardzo sumiennie pracowałeś na te hejty ,które w dużej mierze Ci się należą , które są wynikiem złości i nienawiści do twojej osoby, wokół bazy .
Nie potrafiłeś zrozumieć najważniejszego, że to nie Ty tworzysz tę korporację ,korporację tworzą Ci którzy pracują na jej dobre imię !
Za 46 osób przeciw 2 osoby
Czy ktoś jeszcze o tym pamięta?
A zmian niewidać