Poznań

Opinie o Media Markt Polska Sp. Z o. o. Poznań II Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie

Beder

2300 brutto .hhehehe .. no ...rewelka pracodawca 1700 na ręke ...co oni myslą ??? na bezrobociu tyle dostanę ...traktują przyszłego pracownika jak g..... na wejściu

xyz

Co się w tej firmie wyprawia - wszystkim odbija ze jakimiś standartami obsługi klienta a najwiecej mecza nas o to Romuś, Przemuś, Maruś, Kasiunia, i Miruś. .... Dobrze że Ojciec Dyr. ma wszystko w poważaniu.... Zarabiamy grosze a oni wymagaja niewiadomo czego. Na szczęście zawsze można iść na długotrwałe l4 jak kolega z RTV lub NM lub magazynu...

Zostaw opinię o Media Markt Polska Sp. Z o. o. Poznań II Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Markt Polska Sp. Z o. o. Poznań II Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie