Opinie o Dawtona w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dawtona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Błonie

Witam! Czy może ktoś nakreślić jak to jest u Was z pH ? Podstawowe informacje odnośnie bazy klientów , ilości wizyt ? Jaki zakres wynagrodzenia z premią oraz bez... flota ? Jakie obowiązki ? Jakie dodatki ? Z góry dziękuje !

Gośka

Wszystkie wpisy jakie tutaj widnieją dotyczą pracy na produkcji w Guzowie i Błoniu ewentualnie gdzie indziej. Natomiast jest to cały czas opinia na temat pracy na produkcji. Jak widać sytuacja nie namawia do współpracy. Tutaj pojawia się pytanie... skoro w okolicach jest tyle hal magazynowych gdzie można podjąć prace to dlaczego tyle osób siedzi w Dawtonie i narzeka? Czy taka sama "beznadzieja" sytuacja jest w biurze? Nikt nie pisze o zarobkach i atmosferze osób pracujących w biurach i KAM, więc wywnioskować można, że nie jest tak źle. Czy się mylę?

Len
@Gośka

Z Błonia bardzo mało osób pracuje, bo wiedzą co się dzieje i wiedzą ze w Wawie wiecej dostaną za lepszą pracę. Bo dawtona to jest (usunięte przez administratora) i

sam

Witam,mam pytanie- firma Dawtona non stop szuka kierownika zmiany co tam za rotacja miałem zamiar składać podanie ale po tych wpisach to się zastanawiam

Leń

Ludzie za nadgorliwi i wydaje mi się, że zastraszeni trochę, ja pracowałem tam i starałem się jak mogłem i tak słyszałem, że w (usunięte przez administratora) lecę xd(usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

dramat najwazniejsza baza klientow a po 3 mies wypad a kasa taka ze sie usmialam szkoda czasu i pieniedzy na bzdurna rozmowe bo wszystko ze swojej kieszenie nic nie zwroca jak to w dawtonie

zatrudnijcie kierownikow z prawdziwego zdarzenia a nie przypadkowych obibokow

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Obserwator

Sądzę, że każdy powinien pilnować swojej pracy a ocenę osób kierujących zostawić kompetentnym osobom. Lepsza praca to i lepsza płaca.

Edek

Jak w Bloniach zarabiają PH. Umowa o prace czy działalność? Duza firma wiec czy sa jakies dodatki socjal, premie itd Edek

@Edek

W Błoniuuuuuu, w Błoniach nie ma Dawtony

Hanna

@Emilczy pracujesz w firmie Dawtona? Co powiesz o pracy w firmie? Obecnie firma poszukuje Specjalisty ds. marketingu. W ofercie napisali, że zapewniają pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, dynamiczną ścieżkę rozwoju w młodym zespole, pracę w oparciu o umowę o pracę. Ktoś aplikuje może?

Orzeł
@Hanna

Jeżeli chodzi o marketing to w ogłoszeniu jest kilka niścisłości. Po pierwsze w marketingu pracuje 1 osoba wiec trudno mówić o zespole, po drugie ta dynamiczna ścieżka rozwoju to tez trochę dziwne sformułowanie bo niby na jakie stanowisko. Jako pracownik marketingu na jakimkolwiek szczeblu nie daje możliwości decydowania o czymkolwiek. Firma mogłaby być naprawdę prężna i fajna ale zarząd nie preferuje ludzi z inicjatywa tylko tzw potakiwaczy. Bardzo trudno sie pracuje. Oczywiście w każdym dziale czy zakładzie jest inaczej. Ja tylko pisze o marketingu. Widać ze po stronie zarzadczej duzo brakuje. Decyzje są adhoc.

Emil

Jak na taka firmę to nie ma rotacji bo i ofert jest tylko kilka.

Hanna

@byly traktorzysta na forum nie można nikogo obrażać. Polecam zapoznanie się z regulaminem forum przed pozostawieniem opinii http://www.gowork.pl/regulamin. @młody a Ty pracujesz w firmie Dawtona? Czy nie ma możliwości dostania podwyżki?

Rysiek

Dla mnie nie jest istotne kto pracuje oby chciał dobrze to robić. Leni n ie potrzeba żeby później za nich pracować?

Emilianiec

Dawtona poszła jak burza i bardzo szybko osiągnęła wysoką pozycję na rynku. Jestem pracownikiem firmy i wiem jak dużo wysiłku włożono w taki rozwój. Cieszę się, że mogę tu pracować w dodatku lubię swoją pracę!.

Emil

Takie firmy jak Dawtona to jest powód do dumy z pracy tu!!

biodro

stop ukraina nie bedzie spac w milejowie

Eryk

Widać jak firma weszła na rynek i świetnie rozpycha się na półkach sklepowych. Przy tak dużej konkurencji chyba nie można inaczej. A jak idzie sprzedaż na rynki europejskie? Dla mnie jest ważne to , iż to polska firma!!!

koza

facet czy kobieta to jest pytanie anno

Emil

Dla mnie wielką wartością jest fakt, że Dawtona to Polska firma. Działają już ponad 20 lat i ciągle powiększają rynki zbytu o wiele krajów w Europie. Myślę, że to jest dobry sygnał dla ludzi o stabilności pracy.

Link

link Dla mnie firma na medal , jak chcecie zarabiać miliony, to jedźcie za granice. Szanujcie polskie przedsiębiorstwa i zaangażowanie ludzi , którzy to robią. A jak wam się to nie podoba to już powyżej napisałem. Dawtona to firma , która daje pracę a tym , którzy ją dobrze wykonują prezes zawsze doceni. Pozdrawiam

irek
@Link

no npewno cbś

Jak ktoś chce to zawsze znajdzie powód żeby ośmieszyć firmę. Najważniejsze, że Dawtona się rozwija i ma perspektywy a to dobry sygnał dla pracowników .

Hanna

@Ewelina to dobrze, że jesteś zadowolona. Jakie stanowisko piastujesz? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera różnią się od siebie w zależności od obejmowanego stanowiska. Co więcej napiszesz o pozytywach pracy w powyższej firmie?

Ewelina

Chwalę firmę ponieważ pracuję tu i jestem z tego zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Błonie

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dawtona?

Kandydaci do pracy w Dawtona napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dawtona