Opinie o Polimex - Mostostal S.A. w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polimex - Mostostal S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polimex - Mostostal S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimex - Mostostal S.A. w Siedlce

robol

Firma właśnie podpisała kontrakt na budowę pomnika Prezesa w San Escobar. Rusza rekrutacja wewnętrzna na monterów i spawaczy. Wymagania - niskie oczekiwania finansowe, znajomości(ciocia,wujek lub szwagier na wyższym stanowiski), umiejętność pracy w zespole (picie wódki z kierownikiem i brygadzistą, denuncjacja współpracowników, zwalanie winy na współpracowników), kreatywne spędzanie czasu w pracy (plotki, facebook,szukanie co by można podwędzić), umiejętność chowania się na budowie. Dodatkowe wymagania dla brygadzistów - mocna wątroba, umiejętność obsługi komputera w zakresie pasjansa

Łysy
@robol

A teraz dojdzie umiejętność gry w brydża z dziadkiem po tym jak przyszedł nowy wiceprezes z upadającej firmy skanska. On tam rozwalił oddział kolejowy a jego brat cała firmę . Powodzenia ...

Ninja
@Łysy

No i mamy duuuzyy minus jak w przepowiedni powyżej . Ciekawe kto go tam wsadził skoro wcześniej narobił bałaganu w skanskiej.

Łysy
@Ninja

Bedzie jeszcze większy co widać po wynikach q1 No ale nowy p.o. ma ambicje wyjść na rynki europejskie i tam trzepać kase. Nic nie mówi o swoim doświadczeniu ze współpracy z Czechami w skanska bo i nie ma czym sie pochwalić. A w skanska 2,5tys ludzi do zwolnienia a ten rok bedzie tez na dużym minusie. To efekt min rządów braci J. Was niestety tez to czeka....

@Łysy

Ma ambicje wyjść na rynki? Chyba że masz na myśli wyjść na rynek i handlowć używanymi butami z Bangladeszu

Alicja

@pr możesz powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do Polimex - Mostostal S.A.?

Inwestor GPW
@Alicja

Co powinnaś wiedzieć Alicjo? Kiedyś akcje PM były po 600zl dzisiaj są po 3,2zl. Za rok 2017 odnotowano straty i za kilka miesięcy akcje PM będą warte tyle co zadrukowane kartka. Tak wielki spadek wartości kursu akcji o czymś świadczy, firma zarządzana jest w tragiczny sposób. Jeżeli chcesz składać swoje CV to powodzenia masz duże szanse tam się dostać bo niewielu jest chętnych. Powodzenia

Janusz

Podpowiedzcie jak sie pracuje w firmie? Taka cisza od dawna!

Optymista
@Janusz

Jak się leży to się należy, a kto robi to się narobi

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Polimex - Mostostal S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Adminos

Brak atmosfery do normalnej pracy. Kierownictwo atakuje pracownika, brak szacunku do podwładnych, zachowanie wielu osób spełnia definicję mobbingu.

Atmosfera jest ok,jeśli dobrze umiesz lizać (usunięte przez administratora) Majstrowie i kierownicy prowadzą kółka wzajemnej adoracji. Im dłużej pracujesz,tym więcej dostajesz po d.

Starszy pracownik
@anonymous

Tak to jest jak szczyle obejmują stanowiska majstra czy brygadzisty. Może "to" uczone, ale oleju w głowie brak.

Kierownik Robót

Powiem tak, szkoda czasu. Moim zdaniem "opinia że jeśli chcesz pracować w tej firmie musisz mieć znajomości" jest prawdziwa. Wysłałem CV i czekałem, nikt z firmy się do mnie nie odezwał. Po kilku tygodniach otrzymałem maila "Informujemy, iż zakończyliśmy etap rozmów kwalifikacyjnych z przykrością informujemy, że niestety nie możemy zaprosić Pani / Pana do dalszego etapu selekcji." ALE NIKT ZE MNĄ NIE ROZMAWIAŁ, NIE ZADZWONIŁ, NIE PISAŁ WCZEŚNIEJ. Pewnie wsadzili na stanowisko znajomego, a ogłoszenia dają dla picu.

nie było nawet jednego pytania

logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Alicja

@Krystyna, jesteś przekonana, że sytuacja jest aż tak kiepska? Wydaje mi się, że skoro firma prowadzi rekrutacje, to jednak szanse na rozwój istnieją. Mogłabyś coś jeszcze powiedzieć na temat pracy w Mostostalu? Jesteś tam aktualnie zatrudniona? @Adminos, co dla Ciebie oznacza brak normalnej atmosfery? Możesz przybliżyć nieco wydarzenia, o których piszesz? Piszesz, że u tego pracodawcy można się spotkać z mobbingiem, czy w jakiś sposób interweniowałeś?

Alicja

Polimex-Mostostal szuka teraz pracowników na poniższe stanowiska: https://www.polimex-mostostal.pl/pl/kariera/aktualne-oferty-pracy-2, może są na forum zainteresowane osoby. Jeśli ktoś ostatnio aplikował, może mógłby się podzielić swoimi wrażeniami? @Ninja, jesteś pracownikiem tej firmy? Daj znać, jak wygląda praca tam, napisz o swoich doświadczeniach.

Krystyna
@Alicja

Kto chce pracować w PM w firmie której w niedalekiej przyszłości grozi upadłość ? Jakie ma perspektywy rozwoju ? Nie widzę dla niej przyszłość.

Specjalista

Pracowałem Kiedyś przez chwilę w nadzorze w Firmie Polimex Mostostal . Realia finansowe troszkę lepsze powyżej średniej ale dla nich najlepiej jakbyś robił nadgodziny z których najlepiej jakbyś się zrzekł i nie żądał za nie kasy . Na okresie próbnym nie dadzą ci kokosów ale to okres próbny i to rozumiem .Lecz po sprawdzeniu pracownika po tym okresie próbnym jak chcesz zostać to lepiej od razu zażądaj umowy do ręki bo niby obiecają ci abyś tylko został jak będzie im potrzeba to co chcesz , zaś umowę dostaniesz po dłuższym okresie około miesiąca abyś nie uciekł tylko że zazwyczaj umowa z centrali przyjdzie z innymi warunkami jak uzgadniałeś z twoimi bezpośrednimi przełożonymi, pewnie taka sama jak z okresu próbnego. .Zostaje niby zmieniona przez Prezesa. NIBY. A jak chcesz dowiedzieć dlaczego uzgodnione warunki uległy zmianie to nikt nie potrafi ci merytorycznie odpowiedzieć. Ja jakiś czas temu uciekłem i nie polecam. Jednym z plusów jest doświadczenie jakie można zdobyć ,ale przecież doświadczenie można zdobyć również w innych lepiej dbających o pracownika firmach. Duża presja czasu, Stresująca praca. Odpowiedzialność najlepiej jakbyś to ty był za wszystko odpowiedzialny.

Alicja

Czytaliście wywiad zamieszczony na portalu GoWork.pl? Dyr. Biura Personalnego i Systemów Motywacyjnych PxM opowiada w nim o firmie oraz procesie rekrutacji. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,183647,wywiad-anna-socha

pracownice

Panie Prezesie Z Siedlec My byłe pracownice przypominamy Panu o nas .Jest tak dobrze ,dlaczego pozwala Pan na nasze CIERPIENIA w tym amluxsie. Prosimy zabierz nas do NASZEJ STAREJ NOWEJ FIRMY

n
@pracownice

Drogie Panie uciekajcie bo Pan Prezes już osiągnął to co chciał i w nosie ma takich pracowników

@n

I stało się Pan Prezes oddał nas kolejnemu wyzyskiwaczowi .

Witam teraz Ukraina stawia na nogi Mostostal są pracownikami za darmo pracują po 12 godz. bo tak maja podpisana umowę o prace dostają dwa razy zupkę chłopcy się cieszą mówią Pan ja mogę robić prawie wszystko aby tylko 12godz bo to jest najważniejsze super monterzy i spawacze nie ważne ile robią ważne ze są soboty dwie zmiany tylko polaczków na soboty potrzebują do pomocy bo bez problem . jak nasi nie chcą przyjść w soboty do pracy to Nowy kierownik mówi ze ci co są na listach do podwyżek nie dostaną .Brawo w ten sposób zbudujemy Japonię Pozdrawiam

POLIMEX to najgorsza firma budowlana w Polsce , która okradła akcjonariuszy , wystarczy zobaczyć jakie wałki zrobili na GPW , wydrukowali miliardy akcji podzielili je przez 50 . i teraz dalej chcą drukować akcje cały drobny akcjonariat poszedł z torbami , złodziejska firma , mam nadzieje że w końcu ogłoszą upadłość likwidacyjną

4erfcv

tak tak tylko jestem ciekaw wlasnie jak to tutaj w firmie wygląda rozmwoa kwalifikacyjna jak się przygotowac

polimex

Ogólnie syf, brud i wszystko co najgorsze. Stado buraków dla, których przerzucanie krat to sens życia (usunięte przez administratora) jak w ukropie, tak jak by coś z tego mieli, skąd się biorą tacy ludzie? Naprawdę ciężko znaleźć kogoś normalnego, ale kierownictwo się cieszy bo potrzeba im takich murzynów, to nic, że zabiorą premie pracownikom żeby dać sobie nagrody. Jak ktoś chce się cofnąć w rozwoju do podstawówki to polecam to przedsiębiorstwo :)

odp

Drogie Panie nie liczcie na zmianę .Na stanowisku zapomina się o rękach do pracy wybronione oczy i uszy i to się liczy

pr

Panie Prezesie Nowy zobacz co firma amlux robi z Twoimi starymi przyjaciółmi POMÓZ BŁAGAMY

pr

Praca jest ciężka ,brudna no i zależy na czyjej zmianie .zarobki 7 % ponad krajową + premie ,ale można dorobić w sobotę są setki. Ludzie się zwalniają i trzeba uzupełnić braki

never

Witam dostałem wiadomość z Mostostalu Polimex ze potrzebują pracowników na ocynkownię?Czy ktoś może mi powiedzieć kto tam pracował jakie sa warunki pracy przełożeni i zarobki?Wiem tylko że jest to praca w systemie 3y zmmianowym.Czyżby zwiększali zatrudnienie ponieważ wzrosła produkcja.Proszę o info.dla never będę bardzooo wdzięczny.nie chcę wpaść w g...no

Zarobki jak zarobki ,jak się pracuje to się coś ma , urlop socjalne świadczenia a co mają powiedzieć pracownicy amluxa to tragedia Panie Prezesie POMÓŻ ,zerwij umowę z z taką psełdo firmą daj nam umowę o pracę tą malutką i traktuj nas jak normalnych ludzi

Wiesław

Słyszałem, że Mostostal wysyła pracowników na obowiązkowe lekcje języka polskiego. Możecie to potwierdzić?

Ala

A może ktoś powiedzieć jakiego rzędu są zarobki pracowników biurowych?

hmmm

Słabo rozwojowa firma, niskie zarobki, ogólnie nie polecam,

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex - Mostostal S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Polimex - Mostostal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex - Mostostal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex - Mostostal S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex - Mostostal S.A.?

Kandydaci do pracy w Polimex - Mostostal S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex - Mostostal S.A.