Polimex - Mostostal S.A.

Siedlce

Opinie o Polimex - Mostostal S.A.

Alicja

@pr możesz powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do Polimex - Mostostal S.A.?

Alicja

Czytaliście wywiad zamieszczony na portalu GoWork.pl? Dyr. Biura Personalnego i Systemów Motywacyjnych PxM opowiada w nim o firmie oraz procesie rekrutacji. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,183647,wywiad-anna-socha

robol

Firma właśnie podpisała kontrakt na budowę pomnika Prezesa w San Escobar. Rusza rekrutacja wewnętrzna na monterów i spawaczy. Wymagania - niskie oczekiwania finansowe, znajomości(ciocia,wujek lub szwagier na wyższym stanowiski), umiejętność pracy w zespole (picie wódki z kierownikiem i brygadzistą, denuncjacja współpracowników, zwalanie winy na współpracowników), kreatywne spędzanie czasu w pracy (plotki, facebook,szukanie co by można podwędzić), umiejętność chowania się na budowie. Dodatkowe wymagania dla brygadzistów - mocna wątroba, umiejętność obsługi komputera w zakresie pasjansa

Łysy
@robol 17.01.2017 23:19

A teraz dojdzie umiejętność gry w brydża z dziadkiem po tym jak przyszedł nowy wiceprezes z upadającej firmy skanska. On tam rozwalił oddział kolejowy a jego brat cała firmę . Powodzenia ...

pracownice

Panie Prezesie Z Siedlec My byłe pracownice przypominamy Panu o nas .Jest tak dobrze ,dlaczego pozwala Pan na nasze CIERPIENIA w tym amluxsie. Prosimy zabierz nas do NASZEJ STAREJ NOWEJ FIRMY

n
@pracownice 23.12.2016 12:12

Drogie Panie uciekajcie bo Pan Prezes już osiągnął to co chciał i w nosie ma takich pracowników

@n 01.01.2017 18:49

I stało się Pan Prezes oddał nas kolejnemu wyzyskiwaczowi .

Witam teraz Ukraina stawia na nogi Mostostal są pracownikami za darmo pracują po 12 godz. bo tak maja podpisana umowę o prace dostają dwa razy zupkę chłopcy się cieszą mówią Pan ja mogę robić prawie wszystko aby tylko 12godz bo to jest najważniejsze super monterzy i spawacze nie ważne ile robią ważne ze są soboty dwie zmiany tylko polaczków na soboty potrzebują do pomocy bo bez problem . jak nasi nie chcą przyjść w soboty do pracy to Nowy kierownik mówi ze ci co są na listach do podwyżek nie dostaną .Brawo w ten sposób zbudujemy Japonię Pozdrawiam

@Pracownik 10.11.2016 20:11

POLIMEX to najgorsza firma budowlana w Polsce , która okradła akcjonariuszy , wystarczy zobaczyć jakie wałki zrobili na GPW , wydrukowali miliardy akcji podzielili je przez 50 . i teraz dalej chcą drukować akcje cały drobny akcjonariat poszedł z torbami , złodziejska firma , mam nadzieje że w końcu ogłoszą upadłość likwidacyjną

4erfcv

tak tak tylko jestem ciekaw wlasnie jak to tutaj w firmie wygląda rozmwoa kwalifikacyjna jak się przygotowac

polimex

Ogólnie syf, brud i wszystko co najgorsze. Stado buraków dla, których przerzucanie krat to sens życia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak w ukropie, tak jak by coś z tego mieli, skąd się biorą tacy ludzie? Naprawdę ciężko znaleźć kogoś normalnego, ale kierownictwo się cieszy bo potrzeba im takich murzynów, to nic, że zabiorą premie pracownikom żeby dać sobie nagrody. Jak ktoś chce się cofnąć w rozwoju do podstawówki to polecam to przedsiębiorstwo :)

odp

Drogie Panie nie liczcie na zmianę .Na stanowisku zapomina się o rękach do pracy wybronione oczy i uszy i to się liczy

pr

Panie Prezesie Nowy zobacz co firma amlux robi z Twoimi starymi przyjaciółmi POMÓZ BŁAGAMY

pr

Praca jest ciężka ,brudna no i zależy na czyjej zmianie .zarobki 7 % ponad krajową + premie ,ale można dorobić w sobotę są setki. Ludzie się zwalniają i trzeba uzupełnić braki

never

Witam dostałem wiadomość z Mostostalu Polimex ze potrzebują pracowników na ocynkownię?Czy ktoś może mi powiedzieć kto tam pracował jakie sa warunki pracy przełożeni i zarobki?Wiem tylko że jest to praca w systemie 3y zmmianowym.Czyżby zwiększali zatrudnienie ponieważ wzrosła produkcja.Proszę o info.dla never będę bardzooo wdzięczny.nie chcę wpaść w g...no

Zarobki jak zarobki ,jak się pracuje to się coś ma , urlop socjalne świadczenia a co mają powiedzieć pracownicy amluxa to tragedia Panie Prezesie POMÓŻ ,zerwij umowę z z taką psełdo firmą daj nam umowę o pracę tą malutką i traktuj nas jak normalnych ludzi

Wiesław

Słyszałem, że Mostostal wysyła pracowników na obowiązkowe lekcje języka polskiego. Możecie to potwierdzić?

Ala

A może ktoś powiedzieć jakiego rzędu są zarobki pracowników biurowych?

hmmm

Słabo rozwojowa firma, niskie zarobki, ogólnie nie polecam,

pracus

Dzięki kolego za info dam na luz z polimexem..

pracuś

Witam serdecznie, chciał bym podjąć prace w Polimex-ie i pytanie do was. Nie mam tam nikogo kto mógł by mnie wciągnać szczerze mówie. Powiedźcie czy warto iść do biurowca i zostawić swoje CV? Z góry dzięki za odpowiedź.

EL
@pracuś 02.03.2016 18:18

NAJPIERW POSZUKAJ RODZINY BO TO "RODZINNA FIRMA", TU NIE PRZYJMUJE SIĘ SPECJALISTÓW Z DOŚWIADCZENIEM TYLKO KREWNYCH I KOLESIÓW. BEZ ZNAJOMOŚCI TYLKO OCYNKOWNIA CIĘŻKA PRACA PRZY TRUJĄCYCH OPARACH ZA PSIE PIENIĄDZE

pracownik mostostalu
@pracuś 02.03.2016 18:18

Ja tak zrobiłem i pracuję już ... 7 lat :)

Ja

Są plusy i minusy pracy w polimex.Jeśli jesteś dobrym fachowcem to możesz liczyć na dobra pensję. Firma opłaca dobre szkolenia. Wypłacana jest tzw. grusza ( za 14 dni ciągłego urlopu dostałem 1700zl ) są bony żywnościowe ( za każdy przepracowany dzień pracy 5-10zł w zależności chyba od oddziału bo chłopaki różnie dostają) Na święta wypłacił każdemu po 100zł więcej. Jesli posyla sie dzieciaka na zielona szkole to zwracaja 100% kosztow. Może to nie sąjakieś rarytasy ale patrząc na innych pracodawców to nie jest źle. Chłopaki na wyjeździe w Niemczech czy Anglii na miesiąc zarabiali na rękę po 10 000zl, firma opłacała dojazd ( lub dawała auta służbowe) oraz zakwaterowanie. Owszem czasem kierownik dzwonił i z urlopu odwoływał ale jeśli odmówił em powrotu raz bo byłem z rodzina na wakacjach to też mnie nie gnoil i normalnie zapytał czy mogę. Nie podoba mi się tu kolesiostwo to fakt i jeszcze to wazeliniarstwo pociotkow oraz donosicielstwo ale z drugiej strony wszędzie tak jest więc...

xxxx

słyszałem że zwalniają majsterka z ocynkowni,za mobing na pracownikach.nareszcie by się coś działo i mieliby większy szacunek do zwykłego pracownika.

Monter

Witam Nie wiecie może czy szukają obecnie monterów rurociągów do pracy zagranicą?

lukasz

witam są przyjecia do mostostalu i jakie zarobki na czysto zwykły pracownik bierze do reki

szukam pracy

slyszałam że spawaja kobiety...doświadczenie mam,bo maz mnie nauczył niestety bez papierka -bo nie wystawi :-)

szukam pracy

A czy dla kobiet jest praca w Polimex-ie? Byłabym zainteresowana.

kumaty

pra
@kumaty 16.01.2016 22:13
To chyba tylko ty dostałeś 1800 zł bo inni w tym i ja rzeczywiście dostałem z funduszu socjalnego ok 100 zł....

A za wczasy ile dostałeś ? To są właśnie te pieniądze z funduszu socjalnego . Mogli w cale nie dać

żona mostostalowca

Wstyd!! Nie dość że ludzie ciężko pracują pensje glodowe a dziś przyszedł świąteczny przelew od PMx ..dziewięćdziesiat złotych.Nie klne bo byłam u spowiedzi...ŻENADA!!!!

mostostalowiec
@żona mostostalowca 17.12.2015 13:44

To nie przelew swiąteczny tylko reszta z funduszu socjalnego którą żona mostostalowca już wydała a było-1800 zł

zaorany

w Siedlcach to jest tzw.wegetacja niby zlecenia są a wynagrodzenie kiepściutkie cały czas miesza warszawa. W firmie nie było i nie ma do dziś prawdziwego zarządcy , ci co teraz są to pokończyli przeróżne fakultety a tak na prawdę na robocie się w ogóle nie znają .Kierownictwo i pracownicy starzy , którzy zostali to siedzą cicho bo tych co mieli coś do powiedzenia pozwalniali. I zostali sami tatusiowie i mamusie , którzy pilnują swojego i swoich dzieci stołka - jedna klika. I co ciekawe wszyscy starzy uzwiązkowieni formalnie i nieformalnie :)))

MAGMAX

Witam ktoś może powiedzieć jak jest teraz w firmie POLIMEX Siedlce jak zarabiają nowi spawacze i czy warto sobie zawracać głowę tą firmą ?

Deryk 100

Witam a może mi ktoś wyjaśni dlaczego za sobote znaczy za godzinny nadliczbowe nie naliczają premii prawdopodobnie powiedział ktoś z zarzadu ze i tak robol zarabia przciez 100%

Deryk 100

tak nie należy do najłatwiejszych tylko jak się stanie wypadek w pracy to przełożeni przekonują aby nie zgłaszać albo sami zamiatają pod dywan jak mogą za tą harówę . Pozdrawiam

Marko-1

Pracowałem w Mostostalu kilka lat i jak chciałem wziąć urlop wypoczynkowy potrzebny mi na dany termin a dokładnie na 1 sierpnia to majster mi nie dał ,wiec wziąłem sobie zwolnienie lekarskie , jak przyszyłem ze zwolnienia do pracy to mnie kierownik zrugał i przeniósł na inne stanowisko pracy w akordzie , ze nie miałem kiedy się załatwić tylko harówa.Wiec odszedłem z Mostostalu.Bo za 10 zł nie ma co.

prac

Jeżeli chodzi o zarobki to wyzysk w biały dzień, jedna osoba pracuje za pięciu.

były malarz

ja w tym tygodniu dziękuje polimexowi za wspólprace za 7 lat harówki i za nędzne pensje za ostatni rok dziekuje ci zarządzie polimexu ze przejrzałem na oczy i odchodze nara......

Max

Pracowników w tej firmie trzyma tylko bezrobocie albo nadzieja że ktoś zrobi porządek z klanami,kolesiostwem.

Mag 2

Ale to w końcu są te przyjęcia czy nie?????? Ja Pracuje w ZNTK MM i tu też jest Kure.... i patologia

pracuję tam.
@Mag 2 10.03.2015 10:57

są max jaką stawkę dostaniesz to 13zł jak na początek ok. bo ja pracuję tam 5 lat i mam 12!!

Mlody

Nie szukajcie tam pracy totalna masakra. Fizycznym z każdym miesiącem zmniejszają premie. No chyba że ktoś ma tam mamę, tatę na stanowisku to nie narzeka. Teraz nawet rękawice są wydawane na zapisy. Pracownik fizyczny bez protekcji jest w mniemaniu kadry kierowniczej nikim. Ja odchodzę z tej firmy

Witam,czy sa przyjecia do tej firmy jak tam z zarobkami ?Prosze o odpowiedz

@pracownik 13.02.2015 15:53
Witam,czy sa przyjecia do tej firmy jak tam z zarobkami ?Prosze o odpowiedz

Witam poczekaj do wiosny będzie zbiór truskawki zarobisz o wiele więcej!

tomek

Dyrektor R. dawno już odszedł , bo nie dał się upokorzyć

Byly pracownik
@tomek 09.01.2015 23:17
Dyrektor R. dawno już odszedł , bo nie dał się upokorzyć

Mialem na mysli Piotra R. zdaje sie ze jeszcze jest dyrektorem, na poczatku stycznia sprawowal tam funkcje, z reszta to jego ponoc byla sprawka tych list do zwolnien grupowych, i zatrudnianie nowych pracownikow po znajomosci. Jesli ta firma bedzie polegac tylko na znajomosci i kolesiostwie - to naprawde szkoda zachodu...

Byly pracownik

Ta firma to jedna wielka masakra, mam na mysli zaklad w Siedlcach. Zwolnili moja zone, a na jej miejsce zatrudnili synka kierownika, bo biedny w Wawie nie mogl sobie poradzic. Malo tego - to jeszcze ten synus rozpowiada ze w Siedlcach lepsza pensje dostal niz w Wawie. Szkoda gadac... Dyrektor R. chyba dlugo tam nie posiedzi...

HAHAHA

DALEJ ZATRUDNIAJCIE TAM CAŁE RODZINY,CÓRKI,WUJKÓW,MATKI,BABKI-ZŁODZIEJE NIEKOMPETETNI,SAMI LUDZIE DO TEGO DOPROWADZILI,CIĄGLE BYŁO MAŁO, A TAK NAPRAWDE WIADOMO JAKIE PREMIJKI CO NIEKTORZY KOMUCHOWIE BRALI,BRAK SLOW,NAPRAWDE BRAK SLOW

malarz

Witam zarobki oscylują pomiędzy 1680-1800 zł .Z setkami tzn pracy w sobote maksymalnie 2200 .

Realista

Proszę o kontakt pracowników firmy Polimex-Mostostal mających wiedzę na temat kontrahentów Polimexu. Szczególnie osoby, które nie widzą dalszej przyszłości związanej ze swoim pracodawcą. Mój adres : blackcandy220@wp.pl

amin
@Realista 27.11.2014 15:54

w jakim celu?

Realista
@amin 27.11.2014 22:20
w jakim celu?

W celu informacji

francik

Nie radzę tam iść pacowałem i wiem jak jest istotnie.Rządzą firmą ludzie , którzy nie mają wystarczającej wiedzy i doświadczenia,żadnych regulacji wewnętrznych - prawo buszu! Poza tym zostali tam sami starzy pracownicy w wieku przedemerytalnym chronieni bo tylko tacy wygodni są dla warszawki. Młodzi , ambitni i dobrzy fachowcy dawno podziękowali za pracę , a firma jeszcze zipie dzięki kasie państwiowej

bieta

pozbyli się starej kadry, dyrektorów(pan P. pan M., pan R.- odszedł sam i wielu innych), przyjmują nowych, którzy nie mają pojęcia o firmie a był taki, który mógł firmę postawić na nogi, ale nie dał się upodlić i odszedł sam nie ma szefów, którzy by czuli tę firmę , którzy by ją kochali i dlatego nic ci nowi panowie nie zdziałają, bo oni nic do tej firmy nie czują, pachną im tylko wielkie pieniądze, które zdzierają!

???

I jak z Polimexem? Dzieje się tam coś? Odżywa zakład? Warto się zainteresować pracą u nich?

suspect

No a co z Kozienicami??bo nikt nie pisze tutaj a Mostostal ma tam działać??

stefanekkot

Byłem i pracowałem w tej firmie i jedno mogę powiedzieć totalny bajzel jeśli chodzi o płace !!!! Taka duża firma a nie ma przejrzystego systemu wynagradzania - o zgrozo!!!Wcześniej była dyrektorka Stańczyk próbowała to naprawić - ale ja wyrzucono bo wielka szkoda , jej nastepczynie są zielone z zakresu systemów wynagradzania i kompletnie nic już nie zrobiły i nie zrobią !!!!

malarz

Siema marcin jak mówisz że premia to niezła sumka to jesteś w błędzie ostatnio premia oscyluje pomiędzy 250-300zł jak uważasz że 300zł dodanych do 1300zł wypłaty po wszystkich składkach i podatkach to wporządku to wez te pieniądze połóż zonie na stół w dniu wypłaty i......i rok czasu spisz sam !!!!ps. moja spi zemną bo się oswoiła z dziadowską pensją.

malarz

to jest tak że mamy stawke godzinową,do tego doliczana jest premia czyli te od 1-4zł do godziny.70%premii masz napewno a 30%dostajesz jeżeli twoi przełrzeni na dziale na jakim pracujesz uznają że ci sie należy

malarz

zarobki ,zarobki. dziś wiemy ze wypłata wstrzymana.ciekawe kiedy zapłaca ,ludzie maja kredyty,powietrzem na malarni zyc nie bedziemy.w gazecie p.o.prezesa sie wypowiadał ze siedlce od lutego zyski przynosza

malarz

Po 1 lipca zarobki spadną do najnizszej krajowej!!!

Zostaw opinię o Polimex - Mostostal S.A. - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polimex - Mostostal S.A.