Trioline Polska sp. zo.o

Stęszew

Trioline Polska sp. zo.o

Opinie o Trioline Polska sp. zo.o

Natalia

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Trioline Polska o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Czy można liczyć na dodatkowe benefity? Kto podzieli się opinią?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Trioline Polska sp. zo.o? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

pk

Firma Trio Line to bańka spekulacyjna. Kadra zarządzająca świetnie rozbudowana na poziomie menedżmentu, niestety z bardzo dużymi brakami wiedzy w przemyśle mebli tapicerowanych i umięjętności z zakresu prktycznego zarządzania mieniem firmy i zasobami ludzkimi. Prawdą jest że produkują wyroby drogie, dla odbiorców światowych marek. Wartością dodatnią w firmie to w 100% są pracownicy produkcyjni. Jednym słowem firma Trio Line to okręt z załągą bez kapitana i oficerów na pokładzie. Olbrzymi haos organizacyjny! Menedżment to zwykli specjaliści do spraw handlu z kluczowymi klientami!!! Posiadają wyłącznie zdolność do korporacyjnego bicia piany, udają że coś wiedzą.

NIK

dla ludzi bez doświadczenia

Słowa kojarzące się z Trioline Polska sp. zo.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Trioline Polska sp. zo.o: Najbardziej nie podobało mi się w Trioline Polska sp. zo.o:

Zostaw opinię o Trioline Polska sp. zo.o - Stęszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trioline Polska sp. zo.o