Gabis

Gniezno

Gabis

Opinie o Gabis

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Alicja

@Aser, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Gabis? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity? @Grzegorz, czy pracujesz lub pracowałeś w Gabis w Gnieźnie? Co możesz powiedzieć na temat tego pracodawcy? @Ser q dz, czy jest możliwość negocjacji stawek w Gabis? Czy jest jakiś socjal w tej firmie?

Acer
@Alicja 08.05.2018 23:17

Umowa-najnizsza krajowa,stawki 12 pl polacy,ukraincy 9-10 pl na h,os. pracujace na akord-bardzo smieszne stawki,najnizsze w wlkp. ,w firmie rzadzi pan starszy ktory traktuje pracownikow jak niewolnikow.

Aser

Nie polecam pracy w tej firmie ,stawki akordowe najnizsze w Wielkopolsce a atmosfere w tej firmi psuje pan starszy ktory traktuje pracownikow jak swoja wlasnosc

Grzegorz

Dla nowych pracowników firmy przeważnie mają niskie stawki

Ser q dz

Witam najnizsze stawki w gnieznie -wrecz glodowe.Pracownicy z za wschodniej granicy dosc ze pracuja za 9-10 zloty to jeszcze traktowani sa jak niewolnicy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Gabis? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Karol

Czy jest tak dobrze w firmie, że nikomu już nie chce się pisać?

Alicja

Chcecie dowiedzieć się więcej o firmie? Zapraszam do zapoznania się z informacji na stronie internetowej firmy http://www.gabis.pl/ofirmie.html A Wy jakie macie doświadczenia?

nbrawo

jesteś pewien @mks? Bo to wydaje mi się dużo. Znaczy wiem, mam świadomość, że kieorowca potrafi dużo zarobić, ale takie zarobki to aż nie mieszczą mi się w głowie. No ale skoro tak mówisz, to naprawde super

daniel

JEDNA WIELKA POMYŁKA TA FIRMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!O TYLE WAM POWIEM

loki

wytrzymałem w tej szopie 5miesiecy po czym musiałem zrobic miesiac przerwy od pracy jakiej kolwiek by dojsc do siebie pracowałem jako kierowca w tym GABIS/SIBAG. Jak ktos ma zamiar tam isc za kierowce to lepiej warunki na pismie ustalac podpisane przez ta św.trójce bo inaczej to w przeliczeniu wypłaty na km to wychodzi 20gr/km

wacek

kto sie nie szanuje w gabisie pracuje

z chama na pana

Ta Firma nie placi nad godzinny (usunięte przez administratora) to cham nad chamem

łysy

Byłoby OK gdyby nie mieszał nie mataczył i gdyby jemu nie wydawało się że jest co najmniej kierownikiem a mowa o jednym kolesiu co to zsiadł z ciężarówki jako kierowca pracował a teraz JANKA pali.Jednym słowem (usunięte przez moderatora)

loki

Tej firmy poprostu nie da sie opisac (usunięte przez moderatora)szefa na zywca sprzedaje ludzi az kiedys ktos mu łeb ukreci kierowcy wystraszeni zeby tylko nie podpasc w biurze siedzi jakas dziewuszka przetuszczona i niewie co sie wokol niej sie dzieje ogolnie to (usunięte przez moderatora)co sie nie umieja zachowac a udaja nie wiadomo kogo

(usunięte przez moderatora) a do roboty by chcieli zebyś robił po 12 godzin za te grosze nie dajcie się nabrac na piękne oczy

Zostaw opinię o Gabis - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabis