Affiliated Computer Services, a Xerox Company

Opinie o Affiliated Computer Services, a Xerox Company

Czy są jakieś zmiany w Affiliated Computer Services, a Xerox Company? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Jasiek

Cisza na forum, nie mogę znaleźć ofert pracy! Czy normalnie działacie?

Edyta

@ewa czy sytuacja rekrutacji się wyjaśniła? Może to kwestia wielu nowych miejsc pracy, bo obecnie nie widzę, aby Affiliated Computer Services, a Xerox Company prowadziło jakieś nabory pracowników, co może wskazywać na brak rotacji wśród nich. Każda bieżąca informacja będzie bardzo cenna, dla osób poszukujących ofert pracy w tej okolicy.

ewa

to fakt, w tamtym roku jakies gigantyczne rekrutacje w Łodzi mieli - skąd taka rotacja się wzięła?

Zostaw opinię o Affiliated Computer Services, a Xerox Company - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Affiliated Computer Services, a Xerox Company