Opinie o NOVA-ST Sp.zo.o w Czeladź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NOVA-ST Sp.zo.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NOVA-ST Sp.zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA-ST Sp.zo.o w Czeladź

dalem sie nabrac

przede wszystkim przeczytajcie dokladnie umowe zanim podpiszecie, nie polecam , tak jak wszedzie jak potrzebuja pracownikow to sa gotowi wszystko obiecac

ala

Obecnie nic nie mają mąż tam pracował 2 m.ce umowe podpisał na rok a po 2 m-cach dostał wypowiedzenie i wypowiedzenie ,bo nie ma pracy i 7 euro na godzinę płacą.

koledzy czy mógł by mi ktoś napisac jak ta firma stoi teraz,mam możliwośc jechac koło Bremen.Może ktoś coś napisze kto tam pracuje , jakie warunki i płaca.

Witam , mam pytanie moj mąz wlaśnie dostał propozycje pracy w tej firmie w Niemczech na budowę . Właśnie przczytalam opinie jestem zszokowana , chyba mu odrodze . Nie wiem czy mnie posłucha? Może cos wiecej na temat tej firmy i wyplacalnosci . Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie NOVA-ST Sp.zo.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
czary mary

Zgadzam się ja też , że firma niestety ale nie jest godna zaufania, ani zachodu. Czytajcie dobrze umowę nim podpiszecie . A dla tych co myślą że dobrze zarobia to najpierw zastanów się bo starcisz tak jak ja.Po miesiącu auf wiedersehen bo nie ma pracy.

uk

A gdzie te kontrakty na północy Niemiec jak tak to jaka miejscowosc albo firma jestem ciekaw bo znów jest ogłoszenie o pracy od nich. Tak że jak mozna to napiszcie w jakiej firmie albo miejscowosci. Z góry dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Czy mozna cos wiecej na temat tego kontraktu dobrego . W jakiej miejscowosci albo firmie Niemieckiej.A sa tam jakies przyjecia?.

kule

nie prawda , teraz mają dobry kontrakt. zaryzykowałem i jestem na razie zadowolony

anonim II

idzie zarobić tyle co na innych kontraktach w niemczech nic lepiej nic gorzej a praca spokojna

spaw

Czy mógłby ktoś coś więcej napisac o tym kontrakcie w Niemczech. Gdzie dokładniej jest jaka miejscowośc i co tam spawają i jakie stawki oferują.Może mógłby ktoś napisac jakie tam warunki panują , może ktoś kto tam teraz pracuje lub niedawno pracował.

harry - 2010-08-24 08:36:00 960 euro to jest kasa lapia kogo sie da bo jak się jezdzi do domu co miesiąc to 960 się zarabia!!!! Ja nie jezdze i mam 2 tysiaki.....

franek

jest kontrakt mozna zarobic tylko jak sie nie umie spawac lub sie liczy ze moze jakos bedzie to nawet jak bedzie sie siedzialo w robocie to jest zle a szuka sie dziury w calym

waldek

z tego co wiem firma miała kiedyś małe problemy z kasą ale teraz wyszli na prostą bo załapali niezły kontrakt , nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam

marek

tak to prawda , idzie nieźle zarobić na tym nowym kontrakcie

mają teraz bardzo dobry kontrakt w Niemczech także polecam

mam zamiar podjac prace w tej firmie , obiecano mi wyjazd do Niemiec czytajac opinie o tej firmie zaczynam sie wahac moze ktos mi doradzic cos w tej sprawie?

babis

Prosze napisać więcej o pana pracy w tej firmi czy był pan na kontrakcie w hanowerze,czy płaca na czas wynagrodzenia

piotr

Ale głupoty ktoś wypisuje, pracuję w tej firmie i pierwsze słyszę żeby nie wypłacali wynagrodzenia

Man

moze tak bylo kiedys, ale nie w ostatnich latach. Jesli nie wierzycie, a pracujecie tam to sprawdzcie sobie stany kont w ZUS i sami zobaczycie. Pozyjecie, zobaczycie.

janek

Mój znajomy pracuje w nova - st w Niemczech i bardzo sobie chwali, nie wiem czemu niektórzy wypisują takie bzdury, pierwsze słyszę żeby nie płacili składek ZUS,wypłatę też miał zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA-ST Sp.zo.o - Czeladź

• Jak się pracuje w NOVA-ST Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA-ST Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVA-ST Sp.zo.o?

NOVA-ST Sp.zo.o
  • ul. Wiejska 134