NOVA-ST Sp.zo.o

Czeladź

Opinie o NOVA-ST Sp.zo.o

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@oscar, byłeś w firmie zatrudniony? W umowie pewnie miałeś zamieszczone tak istotne informacje jak stawka czy tez data przelewu wynagrodzenia. Nie wiem, jak rozumieć Twoją opinię bo piszesz, że wypłaty były za za chwilę twierdzisz coś innego? Może wyjaśni nam to ktoś z obecnych pracowników? Napiszcie jak wyglądają kwestie zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

oscar

nie polecam tej firmy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pieniądze płaca jak chcą kiedy chcą i ile chcą i najlepsze jest to ze nie mam osoby kompetentnej za to .Najlepiej zebys sie o nic nie wypytywał o nic nie prosił tylko robił o paskach mozna zapomnieć z wypłaty bo to jest ich atutem bo mogą cie smiało porobić na godziny banku i na pieniądze z wypłaty NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba ze ktoś lubi być okradany

12qq

maja prace za granica? dajcie znac. jestem spawaczem od 20lat, piszcie czekam

haro

maja prace za granicom chetnie pojade, dajcie znac. i czy placom

ax

pracuje tam dalej ten pijak leopold? ten to grzal codziennie.... ciekawe czy jeszcze zipie. No a tak wogule to pracowalem w novej i nie polecam.

Szczery

Koledzy jeżeli ktoś chce być okradany, Dostawać wynagrodzenie kiedy to akurat firmie pasuje, pracować bez zachowania jakich kolejek norm BHP to proszę sie rekrutowac. Rotacja jest taka ze jak dziś akurat nie ma pracy to jutro na pewno sie coś znajdzie. Na koniec jak już będziecie się zwalniać róbcie to po wpłynięciu pieniędzy na konto chyba że nie szkoda wam paru setek euro.

luki
użytkownik zarejestrowany

Witajcie, czy obecnie firma poszukuje spawaczy z uprawnieniami? Chodzi mi o wyjazdy do Niemiec.

domino

Witam.Ta Firma to masakra ciągle brakuje pieniędzy nikt nic nie wie,LUDZIE! szkoda czasu pracowałem tam poprostu Masakra!!

ADAS

Zgadzam się z toba. Mnie tez zwolnili z dnia na dzien. Racja ze sa tam takie swinie ktorzy kopia pod innymi dolki. Wyplata nigdy nie byla na czas!!! nawet nie placili ZUS-u. Zlodzieja i oszusci!!! A ten zbigniew to prawda pijak i podpierdalaka!!! Teraz mam prace i jestem zadowolony. Ludzie normalni.

mądry
@ADAS 04.04.2016, 10:44

Jak można być takim debilem i wracać do firmy która go zwalnia z dnia na dzień? Są takie osoby w nowej st. Firma ich zwalnia a oni są puzniej na telefon i wracają jak pieski!!! Ludzie bez ambicji!! Trzymajcie się novej st i karmcie świnie w Czeladzi i Berlinie! !!

WASZ PAN

Witam. Ta Firma To jedno wielkie bagno!!!!! Prezes firmy Strzelczyk zmienił samochod na nowy. Jak przyjezdza do firmy w Neustrelitz tam gdzie ma ludzi to nigdy nie ma pieniędzy. Razem z gospodarzem Axzion kroją ludzi. W novej mają przydupasa KORZENIOWSKIEGO a w AXZION ZBIGNIEWA. WIEM co piszę bo zwolnili mnie z dnia na dzień. W piątek o 12. dostałem wypowiedzenie i to własnie jak sie dowiedziałem przez takich przydupasów. Jeden pracował w czechach to mu wszystkie opony po przebijali za podpier...e ludzi. A wracajac do novej-st czy bis to wypłaty nie na czas i nie wiecej niz 1500e nie zarobisz. A w biurze w czeladzi pracuje najwieksza SWINIA i ZLODZIEJ!!!! Chcesz ryzyko jest TWOJE!

Miki

Pracowałem kiedyś w Novej ST to jedno bagno niema pasków za przepracowany miesiąc płacą ile chcą mnie zabrał 250 euro nie powiem że oddał po jakimś czasie ale musiałem się ciągle upominać za urlop nie wiesz czy masz wszystko zapłacone czy nie ja się pytasz księgowej to co cię odsyła do szefa a szef do księgowej a pasków nigdy niema żeby cokolwiek wiedzieć urlopy wypisują ci jak chcą jest też urlop wypisywany z banku godzin ja do tej pory nie wiem o co to chodziło a i zwalniają cie jak chcą z dnia na dzień dają wypowiedzenie

miro
użytkownik zarejestrowany

a napisz mi proszę na temat warunków zatrudnienia bo tu właśnie chyba brakuje jeszcze komuś takich informacji. Chce znać konkrety dotyczące ubezpieczenia i wynagrodzenia w tej firmie. Skoro ktoś już miał problem z ZUS-em to chyba nie do końca wszystko jest jak należy a ja staram się unikać problemów jak tylko mogę

gips

firma płaci nie na czas na przykład 24 grudnia a na umowie do 10 i jak chcecie to ci powiedzą i obiecają co chcesz usłyszec

Saxon

Pracowalem w tej firmie i niestety jest jaka jest nic dodac nic ujac kantuja i tyle dzis dostalem polecony z ZUS-u okazuje sie ze pracujac w tej firmie oplacali skladki jakbym pracowal w polsce a ze tak nie bylo ponad rok nie podlegalem polskiemu ubezpieczeniu teraz jak chce to sad pracy oraz sad okregowy wiec dla wszystkich nowych pracowanikow lepiej zastanowcie sie nad ta firma wiekszosc z tych negatywow jest sluszna i prawdziwa

GIPS

firma ta jest wspomagana przez szefa niemieckiej firmy oni są w zmowie i golenie na kase jest normą jeśli macie coś innego to szkoda waszych nerwów i pieniedzy i robienia dobrze tego z czeladzi

Anonim24

Witam jeśli ktoś zamierza podjąć prace w tej firmie niech sie najpierw dobrze zastanowi co innego mówią w biurze a co innego jest na miejscu warunki mieszkalne gdyby nie spanie na podłodze lub w troje na jednym łużku i jedna kuchenka z lodówką na 10 osób to nawet dobre a odnośnie pieniędzy to tak jak osoby piszące wyżej ja się zraziłem a też myślałem że będzie tak super.

mono

to po co taka firma szuka ludzi do pracy jak nie ma z czego zapłacić?

a i jeszcze jedno... ja ze swojej strony zadbam o to że firma jako mój dłużnik trafiła na wszystkie strony europejskich dłużników, tak żeby już nigdzie nie znalazła kontraktów. pozdrawiam wszystkich oszukanych przez tą firmę.

dla wszystkich wierzycieli firmy. możecie złożyć wniosek do sądu o upadłość firmy a później będzie strzelczyk wam musiał wszystko zwrócić...hehehe niech ma za swoje...

ta firma to bankrut. nie warto tam pracować!!!

ja założyłem sprawę i wygrałem. teraz czekam na to kiedy komornik ściągnie pieniądze, bo z tym jest problem. firma ma puste konta bankowe

UWAGA!!! nova w ostatnim czasie szuka pracowników!!! nie dajcie się namówić!!! poczytajcie opinie!!! wiem co mówię, bo pracowałem tam parę lat.

?

pracowalem w firmie w czerwcu 2012 mialem wypadek czy ktos pracowal tam w tym czasie nie poznalem ludzi(usunięte przez administratora)

olka

nie zaciągaj się, chyba ,że chcesz się później prosić o swoje pieniądze. do tej pory mąż nie otrzymał zaległego wynagrodzenia. skierowaliśmy sprawę do sądu, czekamy na finał .

D. J.

Proszę powiedzieć mi jak długo państwo czekacie na pieniądze. Interesuje mnie to , gdyż jesteśmy w tej samej sytuacji. Jak było u Was z umową?

lola

mojemu mężowi i innym pracownikom, którzy razem pracowali, do dziś nie wypłacili całości wynagrodzenia, mamy zamiar założyć im sprawę w sądzie o wypłatę zaległego wynagrodzenia. Myślę, że tu nie powinno być większego problemu z odzyskaniem pieniędzy, tylko czas zleci i nerwy człowiek sobie psuje . Ale dość już mają wszyscy obiecywanek i zwlekania z tygodnia na tydzień, ten człowiek (szef znaczy) nie trktuje ludzi poważnie i myśli ,że ma do czynienia z (usunięte przez administratora).. żenujące, W każdym razie, my nie odpuścimy tej sprawy!

D.J.

Firma niejasno precyzuje umowy. Pracownik do końca nie wie na jakich zasadach pracuje i jak długo. Traktują ludzi jak przedmioty. N(usunięte przez administratora)

lola

przegrałeś sprawę ? nie do wiary, zawsze mi się wydawało, że sądy pracy są przychylne pracownikowi, coś mi tu nie pasuje

Dana

(usunięte przez administratora) Ludzie uważajcie na firmę bo szkoda nerw,

co przegrałeś ? z

do wszystkich którzy pracowali w NOVA-ST-BIS. poczytajcie sobie umowę o pracę. wynagrodzenie wynosi 1350€ brutto na miesiąc, czyli ok tyś netto + diety!!! a ile wy dostaliście? pozdrawiam. ps. dla zainteresowanych to ja oddałem sprawę o 16 tyś za 6 miesięcy. napiszę więcej po sprawie

pozew zbiorowy??? nikt na to nie pójdzie!!! musisz się sama starać. takie czasy. ale powiem że warto

madzia

to może jakiś pozew zbiorowy? lepsze rezultaty osiągniemy, poza tym, wiem,że paru pracowników chętnie tez by dołączyło

aaa

(usunięte przez administratora)Obiecują duże pieniądze a na miejscu okazuje się że zarobki są niższe niż można zarobić w Polsce. Unikajcie tej firmy.

aaa

NIE POLECAM!!!!!

katarzyna

Firma niewiarygodna,niewyplacalna,bez jakiejkolwiek wiarygodności.Nie wypłaca pracownikom pieniędzy na które ciężko zapracowali.Do tej pory nie wyplacili pieniędzy za PRACE w HOLANDII.Wiem że wszystkich pracowników zwolnili żeby pozbyć się kłopotu. Sprawa skończy się w Sądzie. (usunięte przez administratora)

dalem sie nabrac

przede wszystkim przeczytajcie dokladnie umowe zanim podpiszecie, nie polecam , tak jak wszedzie jak potrzebuja pracownikow to sa gotowi wszystko obiecac

ala

Obecnie nic nie mają mąż tam pracował 2 m.ce umowe podpisał na rok a po 2 m-cach dostał wypowiedzenie i wypowiedzenie ,bo nie ma pracy i 7 euro na godzinę płacą.

koledzy czy mógł by mi ktoś napisac jak ta firma stoi teraz,mam możliwośc jechac koło Bremen.Może ktoś coś napisze kto tam pracuje , jakie warunki i płaca.

Witam , mam pytanie moj mąz wlaśnie dostał propozycje pracy w tej firmie w Niemczech na budowę . Właśnie przczytalam opinie jestem zszokowana , chyba mu odrodze . Nie wiem czy mnie posłucha? Może cos wiecej na temat tej firmy i wyplacalnosci . Pozdrawiam

czary mary

Zgadzam się ja też , że firma niestety ale nie jest godna zaufania, ani zachodu. Czytajcie dobrze umowę nim podpiszecie . A dla tych co myślą że dobrze zarobia to najpierw zastanów się bo starcisz tak jak ja.Po miesiącu auf wiedersehen bo nie ma pracy.

uk

A gdzie te kontrakty na północy Niemiec jak tak to jaka miejscowosc albo firma jestem ciekaw bo znów jest ogłoszenie o pracy od nich. Tak że jak mozna to napiszcie w jakiej firmie albo miejscowosci. Z góry dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Czy mozna cos wiecej na temat tego kontraktu dobrego . W jakiej miejscowosci albo firmie Niemieckiej.A sa tam jakies przyjecia?.

kule

nie prawda , teraz mają dobry kontrakt. zaryzykowałem i jestem na razie zadowolony

anonim II

idzie zarobić tyle co na innych kontraktach w niemczech nic lepiej nic gorzej a praca spokojna

spaw

Czy mógłby ktoś coś więcej napisac o tym kontrakcie w Niemczech. Gdzie dokładniej jest jaka miejscowośc i co tam spawają i jakie stawki oferują.Może mógłby ktoś napisac jakie tam warunki panują , może ktoś kto tam teraz pracuje lub niedawno pracował.

harry - 2010-08-24 08:36:00 960 euro to jest kasa lapia kogo sie da bo jak się jezdzi do domu co miesiąc to 960 się zarabia!!!! Ja nie jezdze i mam 2 tysiaki.....

franek

jest kontrakt mozna zarobic tylko jak sie nie umie spawac lub sie liczy ze moze jakos bedzie to nawet jak bedzie sie siedzialo w robocie to jest zle a szuka sie dziury w calym

waldek

z tego co wiem firma miała kiedyś małe problemy z kasą ale teraz wyszli na prostą bo załapali niezły kontrakt , nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam

marek

tak to prawda , idzie nieźle zarobić na tym nowym kontrakcie

Zostaw opinię o NOVA-ST Sp.zo.o - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOVA-ST Sp.zo.o