Opinie o Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych w Poznań

Maria

@Zorro, cieszę się z Twojego pozytywnego podejścia do życia. Gdybyś mógł napisać więcej o warunkach pracy w firmie na pewno pomógłbyś potencjalnym pracownikom podjąć decyzję o aplikacji. Jaki rodzaj umów jest zawierany z pracownikami? Czy można liczyć na dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, czy pakiet socjalny? A jak oceniasz atmosferę w pracy? Czy relacje między pracownikami a przełożonym są poprawne? Zachęcam Cię do dodania bardziej szczegółowej opinii.

nie polecam kierownik maly uwazaja sie za swiete swinie stara kardra a guwno kolo (usunięte przez administratora) maja

N
@anonymous

Jak twoja praca jest taka jak twoja ortografia to z pewnością nie masz tam czego szukać.

N
@anonymous

Jeżeli nie umiesz pisać to z czytaniem pewnie też masz problem a to już praca nie dla ciebie.I widzę ,że większość z tych niezadowolonych ma taki sam problem.Zero wiedzy a wielkie wymagania.Tacy są najgorsi,wszędzie im źle.Żeby zarabiać to też trzeba mieć coś w głowie.

Koniu

Warto , naprawdę warto ! Chociażby po to żeby poznać Miłka !!

Maria

Jak przedstawia się aktualna sytuacja w Hurtowni artykułów cukierniczych "Mar-Pol"? Czy uważacie tą firmę za godną polecenia? Można liczyć na zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności? Każda opinia będzie użyteczna.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Praca? Podziel się swoimi wrażeniami!
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

no komu pomuc w opini?o marpol

anonymous2

pomusz

Czaki

...a po kiełbasie SPS Pozdrawiam wszystkich pozerów!

Mały Grubasssss

Jutro czwartek... Będzie kiełbasa??

Miłosław

Ja tam już dziś nie myślę!!

Pozdrawiamy pana DYREKTORA

juzeff

Pozdrawiamy Ciebie Olej. Jesteś najlepszym sterydem na naszym globie o ile wiesz co to jest.

bartek gbugas po wylewach niby wszystko wie a zwykły łep artur kierowniczek zwykły pozer maly zwykły grubas jak chcesz go uderzyc pare słuw ucieka zwykła ciota

Aaaa

Pracuję w tej firmie od początku tego roku.Aż się nie chce wierzyć w to jakie brednie ludzie wypisują.Jak się nie chce komuś pracować to niech odejdzie z godnością i nie oczernia innych .Przychodzi taki jeden z drugim na tydzień lub dwa i po tym czasie wie wszystko o firmie i bazgroli opinie jak tam niedobrze i o wszystkich wszystko wie.Poprostu jak ktoś nie chce pracować to wszędzie mu nie pasuje.Jak ktoś po takim czasie rzuca pracę to już jest z nim coś nie halo.Pieniądze są zawsze na czas.Szefowie nie stoją z batem za plecami.Przyjazdna atmosfera.Robisz swoje wszyscy są zadowoleni.Jak ktoś chce zarobić i ma chęci do pracy to zarabia.Wiadomo za siedzenie nikt nikomu nie będzie płacił.Jak ktoś ma problemy z czytaniem i orientacją w magazynie to szykuje towar 60 pozycji przez 3 godziny . Przychodzi do pracy żeby odbębnić 8 godzin a nie skupia się na tymco robi i nie koduje co gdzie leży w magazynie a do tego rusza się jak mucha w smole .Zero zaangazowania i klapa.To ludzie muszą chcieć i angażować sie w to co robią .To od nich zależą efekty wspólnej pracy.Jak każdy będzie się wywiązywał ze swoich obowiązków to wszystko będzie szło jak trzeba .Ja naprawdę nie mam powadu aby narzekać.Polecam pracodawcę.

dobry pracownik
@Aaaa

Hahaha:) dobre.... Po pierwsze jesli satysfakcjonuje Cie praca za bezcen to pracuj tam sobie i cale zycie .. Kazda normalna firma za taka prace placi dwa razy tyle... Godziny pracy dno... Nie dosc ze do pracy zawsze rano to powrot (usunięte przez administratora) wie kiedy... Jesli nie masz zycia peywatnwgo to powodzwnia... Pracuje sie zeby zyc a nie zyje zeby pracowac jesli wiesz co to znaczy wogole... Dalej skladki od najnizszej masakra... Ani normalnej emerytury pozniej ani zdolnosci finansowej.... Ale nie trzeba cale dnie zapieprzac... Brak szkolenia, pomocy ze strony doswiadczonych pracownikow, patrza caly czas na rece zwlaszcza kierowniczek, ktory ani wyslowic sie nie umie ani nic... Jedyne co to kablowac.... Dla mnie to bezmozg totalny... Wymaga wiecej niz mozna... Nie to ze mo sie nie chce ale z tego co sie orientuje a orientuje sie dobrze... To ustawowo jest okreslony ogrom tonazu jaki pracownik moze przerzucic odstep czasowy miedzy zmianami tez zostawia duzo do zyczenia.. Nie wspomne o tym ze bhp wogole nie jest przestrzegane.. Brak odziezy, butow niwzbednych do pracy na magazynie, Jak ci sie cos stanie myslisz ze cos zrobia? Nikt ci zdrowia nie wróci ale jak jesteś taki głupi to już twój problem.. To tylko namiastka az mi się wymieniać nie chce bo się tylko wku****e

Maria

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia. Proszę więc Was o informacje o Mar-Pol. @Oko777, dowiedziałeś się jakichś informacji?

oko777

Czyli nie warto tam pracować? Teraz widziałem ogłoszenia przez pośredników.

flash
@oko777

Lepiej się tam nie pakuj, komentarz (usunięte przez administratora) mar-pol" napisany dosadnie fakt,ale tak to niestety wygląda...

@flash

daja 16brutto i przez pośrednika. Wiesz może ile godzin sie tam pracuje? bo wiecej niz 8 to mnie nie interesuje

flash
@oko777

8 minimalnie a najlepiej więcej ,nie wiem jak w tej kwestii wygląda sprawa przez pośredniaka więc tu się nie wypowiem.Chociaż nawet na pół etatu bym Ci nie polecił...

@flash

a możesz podać konkretne powody dlaczego nie warto się tam pakować?

BezZębów

Normalne firmy na poziomie dają na dzień dobry po 2500netto za 8h. a nie 2600 za 9h i połowa umowy legalna, ogarnijcie sie brudasy magazynowe. HAHAHAHAHA

zzębami
@BezZębów

to podaj nazwę tych firm, chętnie się tam zatrudnię na takich warunkach jak piszesz

napuj abrest-jabko-pożeczka

Kiedyś to była porządna firma-magazyn. Na tymczasowej hali zrobiła się Farma Śmieszków...

renata

towar po terminie

natalia

nie polecam szefowie ok kierownik ok maly zwykly grubas perfidna (usunięte przez administratora) .

król

Gdzie jest jungen ja sie pytam?

marpolowe Zoo

Jesteście skończonymi durniami jeśli godzicie się pracować za najniższą krajową i reszta do ręki, plus jeszcze bronicie prywaciarza, który was kantuje i śmieję się z wyzysku na was, ale pracujcie sobie dalej, JESTEŚCIE ZWYKŁYMI ZWIERZAKAMI.

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych - Poznań

• Jak się pracuje w Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych?

Zobacz opinie na temat firmy Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych