Opinie o Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych w Poznań

giejakwąs

Kiedy znowu bedą frankfurterki??? Nie będe ciągle jadł papity nad wodą.

tigerwoods

czytam te durne wpisy i się nadziwić nie mogę jakim trzeba być niedowartościowanym cieniasem żeby takie rzeczy pisać ;-) praca na magazynie MarPol jest ok, a lokalizacja obecna przejściowa, bo powstaje nowy magazyn w siedzibie Firmy na Wiśniowej. Umowa jest jaka jest, bo w naszym kraju małym przedsiębiorcom niestety każe się ponosić takie koszta za pracowników, że kombinują jak mogą żeby przetrwać, ale nie zmienia to faktu że robiąc na przykład po 9 godzin dziennie bez weekendów można zarobić 2600 na rękę i nie ma żadnych opóźnień z pieniędzmi ! zawsze kasa jest na czas , a można zarabiać więcej pracując po 10 godzin albo dodatkowo jak jest okazja w soboty ! oczywiście nikt nikogo nie zmusza i każdy sam podejmuje decyzję. Poza tym Właściciele to bardzo w porządku ludzie i nie ma w pracy ciśnienia, każdy robi swoje i nikt nikomu na ręce nie patrzy. Kierownik też w porządku człowiek i ze wszystkimi można się dogadać. A jak komuś potrzebna zabawka w postaci skanera i latanie ze stoperem do kibla oraz czip w (usunięte przez administratora) żeby mu mierzyć wydajność i ilość minut spędzonych na jedzeniu kanapki to polecam Amazon !

trzontrzonektrzoniunio

Jest fajnie. Wyplata w €. Zmiany 6 cio godzinne. Co piatek premia w postaci puszki konserw dla kota. Ogolnie rzecz biorac to najlepsza firma w jakiej pracowalem. Chyba zostane do emerytury. Pozdrawiam chlopaki.

IDENAWIADRO
@trzontrzonektrzoniunio

Proszę nie zapominać o kiełbasie z mikrofali i ogórkach we czwartek.

W firmie obowiązywały zasady do czasu kiedy rządził w niej Pan Stanisław. Umowa jak niżej napisano, zero perspektyw, pan kierownik magazynu zakochany w właścicielach. Uwaga na przebijane daty ????

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Praca? Podziel się swoimi wrażeniami!
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
BOngo

Umowa o prace na najniższą krajową i druga umowa na zlecenie, najniższa na konto, reszta do ręki. Na rozmowie słyszałem że 12,50netto/h + 10% premii od całości godzin, po 10 godzin system pracy = 210godzin ok 2887zł. Ogłoszenie na praca.pl powraca co jakiś czas, także coś tam jest nie tak....

Janek 80

Zwolniłem się po okresie próbnym. Praca po 12 h dziennie, jak w kopalni. Z obiecanek - nici. Współpracownicy to (usunięte przez administratora) na każdym kroku podkładają świnie.Nie polecam.

Ona

Firma rozrasta się ale kosztem ciężkiej pracy pracowników. Właściciele uśmiechnięci, obiecują cuda a potem okazuje się że wynagrodzenie na poziomie najniższej krajowej a za dodatkami trzeba czekać czekać czekać.

admin

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie Hurtownia artykułów cukierniczych "Mar-Pol".

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych - Poznań

• Jak się pracuje w Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych?

Zobacz opinie na temat firmy Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Barbara Marciniak Mar-Pol Hurtownia Artykułów Cukierniczych