Hurtownia artykułów cukierniczych "Mar-Pol"

Poznań

Opinie o Hurtownia artykułów cukierniczych "Mar-Pol"

FUCK MAR-POL

byłem w tej firmie, nie polecam nikomu. UMOWA POD STOŁEM. magazyn w Komornikach zimny, brudny, zero logistyki w firmie, kompletacja z kartki bez skanerów, towar rozwalony, bez lokacji, zrobienie zamówienia na 60 pozycji to 3godziny nerwów i szukania. widać że firmą zarządzają durnie bez wyobraźni. pracownicy większość staruchów, nikogo po studiach, same robole, kredyciarze i nieudacznicy jak ,,Mały''. zero szans rozwoju.

BOngo

Umowa o prace na najniższą krajową i druga umowa na zlecenie, najniższa na konto, reszta do ręki. Na rozmowie słyszałem że 12,50netto/h + 10% premii od całości godzin, po 10 godzin system pracy = 210godzin ok 2887zł. Ogłoszenie na praca.pl powraca co jakiś czas, także coś tam jest nie tak....

Janek 80

Zwolniłem się po okresie próbnym. Praca po 12 h dziennie, jak w kopalni. Z obiecanek - nici. Współpracownicy to (usunięte przez administratora) na każdym kroku podkładają świnie.Nie polecam.

Ona

Firma rozrasta się ale kosztem ciężkiej pracy pracowników. Właściciele uśmiechnięci, obiecują cuda a potem okazuje się że wynagrodzenie na poziomie najniższej krajowej a za dodatkami trzeba czekać czekać czekać.

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie Hurtownia artykułów cukierniczych "Mar-Pol".

Zostaw opinię o Hurtownia artykułów cukierniczych "Mar-Pol" - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia artykułów cukierniczych "Mar-Pol"