Hurtownia artykułów cukierniczych "Mar-Pol"

Poznań

Hurtownia artykułów cukierniczych "Mar-Pol"

Opinie o Hurtownia artykułów cukierniczych "Mar-Pol"

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aaaa

Pracuję w tej firmie od początku tego roku.Aż się nie chce wierzyć w to jakie brednie ludzie wypisują.Jak się nie chce komuś pracować to niech odejdzie z godnością i nie oczernia innych .Przychodzi taki jeden z drugim na tydzień lub dwa i po tym czasie wie wszystko o firmie i bazgroli opinie jak tam niedobrze i o wszystkich wszystko wie.Poprostu jak ktoś nie chce pracować to wszędzie mu nie pasuje.Jak ktoś po takim czasie rzuca pracę to już jest z nim coś nie halo.Pieniądze są zawsze na czas.Szefowie nie stoją z batem za plecami.Przyjazdna atmosfera.Robisz swoje wszyscy są zadowoleni.Jak ktoś chce zarobić i ma chęci do pracy to zarabia.Wiadomo za siedzenie nikt nikomu nie będzie płacił.Jak ktoś ma problemy z czytaniem i orientacją w magazynie to szykuje towar 60 pozycji przez 3 godziny . Przychodzi do pracy żeby odbębnić 8 godzin a nie skupia się na tymco robi i nie koduje co gdzie leży w magazynie a do tego rusza się jak mucha w smole .Zero zaangazowania i klapa.To ludzie muszą chcieć i angażować sie w to co robią .To od nich zależą efekty wspólnej pracy.Jak każdy będzie się wywiązywał ze swoich obowiązków to wszystko będzie szło jak trzeba .Ja naprawdę nie mam powadu aby narzekać.Polecam pracodawcę.

dobry pracownik
@Aaaa 30.04.2018 02:09

Hahaha:) dobre.... Po pierwsze jesli satysfakcjonuje Cie praca za bezcen to pracuj tam sobie i cale zycie .. Kazda normalna firma za taka prace placi dwa razy tyle... Godziny pracy dno... Nie dosc ze do pracy zawsze rano to powrot (usunięte przez administratora) wie kiedy... Jesli nie masz zycia peywatnwgo to powodzwnia... Pracuje sie zeby zyc a nie zyje zeby pracowac jesli wiesz co to znaczy wogole... Dalej skladki od najnizszej masakra... Ani normalnej emerytury pozniej ani zdolnosci finansowej.... Ale nie trzeba cale dnie zapieprzac... Brak szkolenia, pomocy ze strony doswiadczonych pracownikow, patrza caly czas na rece zwlaszcza kierowniczek, ktory ani wyslowic sie nie umie ani nic... Jedyne co to kablowac.... Dla mnie to bezmozg totalny... Wymaga wiecej niz mozna... Nie to ze mo sie nie chce ale z tego co sie orientuje a orientuje sie dobrze... To ustawowo jest okreslony ogrom tonazu jaki pracownik moze przerzucic odstep czasowy miedzy zmianami tez zostawia duzo do zyczenia.. Nie wspomne o tym ze bhp wogole nie jest przestrzegane.. Brak odziezy, butow niwzbednych do pracy na magazynie, Jak ci sie cos stanie myslisz ze cos zrobia? Nikt ci zdrowia nie wróci ale jak jesteś taki głupi to już twój problem.. To tylko namiastka az mi się wymieniać nie chce bo się tylko wku****e

Maria

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia. Proszę więc Was o informacje o Mar-Pol. @Oko777, dowiedziałeś się jakichś informacji?

oko777

Czyli nie warto tam pracować? Teraz widziałem ogłoszenia przez pośredników.

oko777
@flash 10.04.2018 13:03

a możesz podać konkretne powody dlaczego nie warto się tam pakować?

BezZębów

Normalne firmy na poziomie dają na dzień dobry po 2500netto za 8h. a nie 2600 za 9h i połowa umowy legalna, ogarnijcie sie brudasy magazynowe. HAHAHAHAHA

zzębami
@BezZębów 25.03.2018 22:07

to podaj nazwę tych firm, chętnie się tam zatrudnię na takich warunkach jak piszesz

napuj abrest-jabko-pożeczka

Kiedyś to była porządna firma-magazyn. Na tymczasowej hali zrobiła się Farma Śmieszków...

renata

towar po terminie

natalia

nie polecam szefowie ok kierownik ok maly zwykly grubas perfidna (usunięte przez administratora) .

król

Gdzie jest jungen ja sie pytam?

marpolowe Zoo

Jesteście skończonymi durniami jeśli godzicie się pracować za najniższą krajową i reszta do ręki, plus jeszcze bronicie prywaciarza, który was kantuje i śmieję się z wyzysku na was, ale pracujcie sobie dalej, JESTEŚCIE ZWYKŁYMI ZWIERZAKAMI.

giejakwąs

Kiedy znowu bedą frankfurterki??? Nie będe ciągle jadł papity nad wodą.

tigerwoods

czytam te durne wpisy i się nadziwić nie mogę jakim trzeba być niedowartościowanym cieniasem żeby takie rzeczy pisać ;-) praca na magazynie MarPol jest ok, a lokalizacja obecna przejściowa, bo powstaje nowy magazyn w siedzibie Firmy na Wiśniowej. Umowa jest jaka jest, bo w naszym kraju małym przedsiębiorcom niestety każe się ponosić takie koszta za pracowników, że kombinują jak mogą żeby przetrwać, ale nie zmienia to faktu że robiąc na przykład po 9 godzin dziennie bez weekendów można zarobić 2600 na rękę i nie ma żadnych opóźnień z pieniędzmi ! zawsze kasa jest na czas , a można zarabiać więcej pracując po 10 godzin albo dodatkowo jak jest okazja w soboty ! oczywiście nikt nikogo nie zmusza i każdy sam podejmuje decyzję. Poza tym Właściciele to bardzo w porządku ludzie i nie ma w pracy ciśnienia, każdy robi swoje i nikt nikomu na ręce nie patrzy. Kierownik też w porządku człowiek i ze wszystkimi można się dogadać. A jak komuś potrzebna zabawka w postaci skanera i latanie ze stoperem do kibla oraz czip w (usunięte przez administratora) żeby mu mierzyć wydajność i ilość minut spędzonych na jedzeniu kanapki to polecam Amazon !

trzontrzonektrzoniunio

Jest fajnie. Wyplata w €. Zmiany 6 cio godzinne. Co piatek premia w postaci puszki konserw dla kota. Ogolnie rzecz biorac to najlepsza firma w jakiej pracowalem. Chyba zostane do emerytury. Pozdrawiam chlopaki.

IDENAWIADRO
@trzontrzonektrzoniunio 07.03.2018 11:16

Proszę nie zapominać o kiełbasie z mikrofali i ogórkach we czwartek.

W firmie obowiązywały zasady do czasu kiedy rządził w niej Pan Stanisław. Umowa jak niżej napisano, zero perspektyw, pan kierownik magazynu zakochany w właścicielach. Uwaga na przebijane daty ????

FUCK MAR-POL

byłem w tej firmie, nie polecam nikomu. UMOWA POD STOŁEM. magazyn w Komornikach zimny, brudny, zero logistyki w firmie, kompletacja z kartki bez skanerów, towar rozwalony, bez lokacji, zrobienie zamówienia na 60 pozycji to 3godziny nerwów i szukania. widać że firmą zarządzają durnie bez wyobraźni. pracownicy większość staruchów, nikogo po studiach, same robole, kredyciarze i nieudacznicy jak ,,Mały''. zero szans rozwoju.

BOngo

Umowa o prace na najniższą krajową i druga umowa na zlecenie, najniższa na konto, reszta do ręki. Na rozmowie słyszałem że 12,50netto/h + 10% premii od całości godzin, po 10 godzin system pracy = 210godzin ok 2887zł. Ogłoszenie na praca.pl powraca co jakiś czas, także coś tam jest nie tak....

Janek 80

Zwolniłem się po okresie próbnym. Praca po 12 h dziennie, jak w kopalni. Z obiecanek - nici. Współpracownicy to (usunięte przez administratora) na każdym kroku podkładają świnie.Nie polecam.

Ona

Firma rozrasta się ale kosztem ciężkiej pracy pracowników. Właściciele uśmiechnięci, obiecują cuda a potem okazuje się że wynagrodzenie na poziomie najniższej krajowej a za dodatkami trzeba czekać czekać czekać.

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie Hurtownia artykułów cukierniczych "Mar-Pol".

Zostaw opinię o Hurtownia artykułów cukierniczych "Mar-Pol" - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia artykułów cukierniczych "Mar-Pol"