Publiczna Szkoła Podstawowa

Kalisz

Opinie o Publiczna Szkoła Podstawowa

Jolka

Słowa kojarzące się z Publiczna Szkoła Podstawowa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna,rozwojowa. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobrą. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo koleżeńscy... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Publiczna Szkoła Podstawowa dobra atmosfera wzajemnej współpracy: Najbardziej nie podobało mi się w Publiczna Szkoła Podstawowa :mało pieniędzy na pomoce naukowe.

Zostaw opinię o Publiczna Szkoła Podstawowa - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Publiczna Szkoła Podstawowa