Metal Zbigniew Baran

Adres: Al. Gen. Józefa Hallera 84 lok. 1, 53-203 Wrocław

NIP: 6911579025 REGON: 390429710

Metal Zbigniew Baran
2 7 11 5 1

Opinie o Metal Zbigniew Baran

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Metal Zbigniew Baran? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Tak1Nie

Tom
 Opinia

Huta Legnica obiecuje złote góry rzeczy dla pracownikuw kupuję używane pracownika traktuję jak śmiecia jest gościu co uwarza się za majstra jest na emeryturze ale tak naprawdę na niczym się nie zna ledwo chodzi na nogach po hucie i reszta pracownikuw pracuje na niego

Jaro
 Opinia

Oszust i (usunięte przez administratora) rzeczy dla pracowników kupuje w lumpeksie

Opinia

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w METAL zbigniew baran? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

Michał
 Opinia

Witam czy może ktoś mi napisać jaka jest robota w hucie w Legnicy? Chciałbym podjąć tam prace. dzięki z góry

wegod
 Opinia

Na pewno zarobki każdemu pracownikowi nie pasują, no ale koniec końców wiele osób jest zadowolonych @szejker z umowy o pracę jaką podpisują z pracodawcą

Wasyl

Lipowate zarobki

inny
 Opinia

Słaba firma, zwykły pośrednik szukający pracy w innych firmach oraz szukający pracowników do wyzyskiwania. Śmieje się z mniejszych firm, które pracują uczciwie, mają jakiś drobny sprzęt, a sam co reprezentuje ?

alek
@inny 15.05.2014 10:24

Proszę opisać jasniej bo mam podjąć spółpracę z tą firma w legnicy w hucie miedzi mój meil aleksy1977@o2.pl

Rychu
 Opinia

Cienka firma.słabo płaca [usunięte przez moderatora]

tomasz
 Opinia

zwykły pośrednik z którym nikt sie nie liczy, polityka firmy opiera sie na kłamstwach i obietnicach długiej współpracy, jednak kończy się zazwyczaj po paru tygodniach z takich względów że firma METAL zawsze dostaje kopa jako pierwsza. Głodowe stawki oraz ogólne olewanie pracowników. NIE POLECAM nawiązywania współpracy

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Metal Zbigniew Baran - Wrocław