Metal Zbigniew Baran

Wrocław

Metal Zbigniew Baran

Opinie o Metal Zbigniew Baran

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Metal Zbigniew Baran? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Tom

Huta Legnica obiecuje złote góry rzeczy dla pracownikuw kupuję używane pracownika traktuję jak śmiecia jest gościu co uwarza się za majstra jest na emeryturze ale tak naprawdę na niczym się nie zna ledwo chodzi na nogach po hucie i reszta pracownikuw pracuje na niego

Jaro

Oszust i (usunięte przez administratora) rzeczy dla pracowników kupuje w lumpeksie

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w METAL zbigniew baran? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

Michał

Witam czy może ktoś mi napisać jaka jest robota w hucie w Legnicy? Chciałbym podjąć tam prace. dzięki z góry

wegod

Na pewno zarobki każdemu pracownikowi nie pasują, no ale koniec końców wiele osób jest zadowolonych @szejker z umowy o pracę jaką podpisują z pracodawcą

Wasyl

Lipowate zarobki

inny

Słaba firma, zwykły pośrednik szukający pracy w innych firmach oraz szukający pracowników do wyzyskiwania. Śmieje się z mniejszych firm, które pracują uczciwie, mają jakiś drobny sprzęt, a sam co reprezentuje ?

alek
@inny 15.05.2014 10:24

Proszę opisać jasniej bo mam podjąć spółpracę z tą firma w legnicy w hucie miedzi mój meil aleksy1977@o2.pl

Rychu

Cienka firma.słabo płaca [usunięte przez moderatora]

tomasz

zwykły pośrednik z którym nikt sie nie liczy, polityka firmy opiera sie na kłamstwach i obietnicach długiej współpracy, jednak kończy się zazwyczaj po paru tygodniach z takich względów że firma METAL zawsze dostaje kopa jako pierwsza. Głodowe stawki oraz ogólne olewanie pracowników. NIE POLECAM nawiązywania współpracy

Zostaw opinię o Metal Zbigniew Baran - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal Zbigniew Baran