METAL zbigniew baran

Wrocław

Opinie o METAL zbigniew baran

Michał

Witam czy może ktoś mi napisać jaka jest robota w hucie w Legnicy? Chciałbym podjąć tam prace. dzięki z góry

wegod
użytkownik zarejestrowany

Na pewno zarobki każdemu pracownikowi nie pasują, no ale koniec końców wiele osób jest zadowolonych @szejker z umowy o pracę jaką podpisują z pracodawcą

Wasyl

Lipowate zarobki

inny

Słaba firma, zwykły pośrednik szukający pracy w innych firmach oraz szukający pracowników do wyzyskiwania. Śmieje się z mniejszych firm, które pracują uczciwie, mają jakiś drobny sprzęt, a sam co reprezentuje ?

alek
@inny 15.05.2014, 10:24

Proszę opisać jasniej bo mam podjąć spółpracę z tą firma w legnicy w hucie miedzi mój meil aleksy1977@o2.pl

Rychu

Cienka firma.słabo płaca [usunięte przez moderatora]

tomasz

zwykły pośrednik z którym nikt sie nie liczy, polityka firmy opiera sie na kłamstwach i obietnicach długiej współpracy, jednak kończy się zazwyczaj po paru tygodniach z takich względów że firma METAL zawsze dostaje kopa jako pierwsza. Głodowe stawki oraz ogólne olewanie pracowników. NIE POLECAM nawiązywania współpracy

Zostaw opinię o METAL zbigniew baran - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METAL zbigniew baran