Metal Zbigniew Baran
2 7 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy Metal Zbigniew Baran zapewnia kartę multisportu?

Tom Nowy wpis

Huta Legnica obiecuje złote góry rzeczy dla pracownikuw kupuję używane pracownika traktuję jak śmiecia jest gościu co uwarza się za majstra jest na emeryturze ale tak naprawdę na niczym się nie zna ledwo chodzi na nogach po hucie i reszta pracownikuw pracuje na niego

Jaro Nowy wpis

Oszust i (usunięte przez administratora) rzeczy dla pracowników kupuje w lumpeksie

Administrator Nowy wpis

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w METAL zbigniew baran? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Michał

Witam czy może ktoś mi napisać jaka jest robota w hucie w Legnicy? Chciałbym podjąć tam prace. dzięki z góry

wegod

Na pewno zarobki każdemu pracownikowi nie pasują, no ale koniec końców wiele osób jest zadowolonych @szejker z umowy o pracę jaką podpisują z pracodawcą

Wasyl

Lipowate zarobki

inny

Słaba firma, zwykły pośrednik szukający pracy w innych firmach oraz szukający pracowników do wyzyskiwania. Śmieje się z mniejszych firm, które pracują uczciwie, mają jakiś drobny sprzęt, a sam co reprezentuje ?

alek
@inny

Proszę opisać jasniej bo mam podjąć spółpracę z tą firma w legnicy w hucie miedzi mój meil aleksy1977@o2.pl

Rychu

Cienka firma.słabo płaca [usunięte przez moderatora]

tomasz

zwykły pośrednik z którym nikt sie nie liczy, polityka firmy opiera sie na kłamstwach i obietnicach długiej współpracy, jednak kończy się zazwyczaj po paru tygodniach z takich względów że firma METAL zawsze dostaje kopa jako pierwsza. Głodowe stawki oraz ogólne olewanie pracowników. NIE POLECAM nawiązywania współpracy

TakNie

Zostaw opinię o Metal Zbigniew Baran - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie