Opinie o Metal Zbigniew Baran w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metal Zbigniew Baran, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Metal Zbigniew Baran o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Zbigniew Baran w Wrocław

Pytanie Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Metal Zbigniew Baran?

Tom Nowy wpis

Huta Legnica obiecuje złote góry rzeczy dla pracownikuw kupuję używane pracownika traktuję jak śmiecia jest gościu co uwarza się za majstra jest na emeryturze ale tak naprawdę na niczym się nie zna ledwo chodzi na nogach po hucie i reszta pracownikuw pracuje na niego

Jaro Nowy wpis

Oszust i (usunięte przez administratora) rzeczy dla pracowników kupuje w lumpeksie

Administrator Nowy wpis

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w METAL zbigniew baran? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Metal Zbigniew Baran się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Michał

Witam czy może ktoś mi napisać jaka jest robota w hucie w Legnicy? Chciałbym podjąć tam prace. dzięki z góry

wegod

Na pewno zarobki każdemu pracownikowi nie pasują, no ale koniec końców wiele osób jest zadowolonych @szejker z umowy o pracę jaką podpisują z pracodawcą

Wasyl

Lipowate zarobki

inny

Słaba firma, zwykły pośrednik szukający pracy w innych firmach oraz szukający pracowników do wyzyskiwania. Śmieje się z mniejszych firm, które pracują uczciwie, mają jakiś drobny sprzęt, a sam co reprezentuje ?

alek
@inny

Proszę opisać jasniej bo mam podjąć spółpracę z tą firma w legnicy w hucie miedzi mój meil aleksy1977@o2.pl

Rychu

Cienka firma.słabo płaca [usunięte przez moderatora]

tomasz

zwykły pośrednik z którym nikt sie nie liczy, polityka firmy opiera sie na kłamstwach i obietnicach długiej współpracy, jednak kończy się zazwyczaj po paru tygodniach z takich względów że firma METAL zawsze dostaje kopa jako pierwsza. Głodowe stawki oraz ogólne olewanie pracowników. NIE POLECAM nawiązywania współpracy

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Zbigniew Baran - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Metal Zbigniew Baran
2/5 Na podstawie 7 ocen.