Opinie o Specgrom w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Specgrom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Specgrom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specgrom w Gdynia

spec

to nie firma, to kabaret i na dodatek kiepski bo wcale nie jest mi do smiechu.

Wiecie ze ta firma to blew nabijamy swoimi godzinami kase panom prezesom a nas maja w gleboko w dupie.Mysla chyba ze my nie mamy oplat nie trzeba nam na zycie ani na dojazdy do pracy po kit na kasa pracujcie za darmo abysimy my mogli korzystac tak pewnie mysla.Tyle obietow kase trzepia na nie chca wyplacic zarobionych pieniedzy ktore nam sie naleza wstyd sie przyznac ze sie pracuje w takiej firmie [usunięte przez moderatora]

Ignacy

Tak bardzo [usunięte przez moderatora].... firma pracuje w niej obecnie kolejny miesiac mija a kasy za lipiec nie widac a juz zbliza sie kolejna wyplata za sierpien a tu jeszcze chca przedluzyc o tydzien wyplate za lipiec super firma polecam grunt ze szefostwo kase bierze w terminie.

zenek

te waldi zapomniałeś dodać że też nie jesteś z biura.A to podstawa to takie wiarygodne wtedy jest.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Specgrom.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
waldi

Czytając to wszystko można parsknąć śmiechem, na tym forum piszą przede wszystkim osoby o " przeogromnym stażu pracy" , zmieniają kilkakrotnie prace w ciągu roku, nic im się nie podoba a najlepiej nie robiąc nic, dostawać kasę. Brawo panowie!!! Polecam Specgrom. Firma na poziomie.

waldi

Ja też oczywiście nie jestem z biura.

Ja pracuje w tej firmie już kawał czasu i nie jestem z biura!!! Uważam też że nie słusznie mówicie źle o firmie. Pracowaliście bardzo krótko oczywiście jeżeli w ogóle pracowaliście w tej firmie a macie najwięcej do powiedzenia. Sam osobiście polecam firmę.

kazio

popieram ferdek 100% prawdy

ferdek

Pewnie jestes z biura dlatego tak zal ci [usunięte przez moderatora] skiska bo troche pracowalem w tej firmie i wiem ze kazdy pracownik nie mial dobrej opini o tej firmie a poslizgi w wyplatach i umowa na 300 zl to porazka dobrze ze juz tam nie pracuje i mam teraz normalna prace z normalna umowa i kasa na czas zegnam ozieble[usunięte przez moderatora]

bardzo bardzo najlepsza fajna firma wyplaty na czas z pozlizgiem do trzech miesiecy rodzinna atmosfera w firmie wszyscy szczesliwi i happy umowy o prace na kwote 300 zl + pelen pakiet socjalny i urlop na madagaskarze na koszt pracodawcy pozdrawiam goraco i cieplo polecam :*

bardzo bardzo najlepsza fajna firma jeszcze nie spotkalem takiej w swoim zyciu wyplaty na czas z pozlizgiem do trzech miesiecy duze perspektywy na przyszlosc pozdrawiam wszystkich pracownikow specgromu [usunięte przez moderatora]

max

Ludzie normalni, firma wypłacalna, pełna profeska, polecam

wera

maciuś - 2011-06-24 13:18:16 Firma kochająca swoich pracowników taka do rany przyłożyć. Zrobiłem sobie tatuaż z ich logiem na tyłku. Pozdrawiam i oczywiście bardzo polecam. kolega chyba ma obsesje, logo na tyłku no no!!! Firma ok, godna polecenia!

maciuś

edek od kredek

jaka zajefajna firma kocham ją bardzo.

wiesiu

Polecam Specgrom, wypłacalna i na dobrym poziomie firma.

paula

Fajna firma, fajni ludzie, kasa na czas, na imprezach pełna profeska. Pozdrawiam wszystkich z Top Trendy

gdaada

Pracuje w firmie na imprezach, kumple są zgrani i wiedzą co mają robić a po profesjonalizmie ochraniania imprez mogę stwierdzić że firma jest godna polecenia.

gd

Do alexa...Ja już w tej firmie niepracuję...właśnie dlatego,że mam większe ambicje poszedłem do innej firmy,która zaoferowała mi godziwe wynagrodzenie. Może nie jest ono dużo większe ale bynajmniej normalna umowa o pracę a co za tym idzie...urlop, chorobowe itd...Ja nie polecam tej firmy...zresztą, Ci co chcą w niej pracować sami prędzej czy później się o tym przekonają !!!

alex

Gd, mam pytanie, jeżeli jest CI źle, to czemu w tej firmie pracujesz, jeżeli masz większe ambicje to poszukaj innej pracy, jeżeli pracowałeś w innych firmach to sam wiesz że stawki są na tym samym poziomie, nigdzie Ci więcej nie zapłacą. Masz racje, aby mieć większą kasę trzeba zrobić więcej godzin, ale to jest nasz wybór czy pracujemy czy nie. Każdy z nas sam może znaleźć inną pracę ale to nie oznacza że firma jest zła. Ja osobiście polecam firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Specgrom - Gdynia

Specgrom