Opinie o Specgrom w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Specgrom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Specgrom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specgrom w Gdynia

Magda Nowy wpis

Ktoś zna ich stronę internetowa ?

maniek Nowy wpis

no i jak obecnie wygląda u nich sytuacja? szukam pracy i nic nie wiedze, oferty przestały spływać chyba i dlatego nie szukają ludzi.

Mahił Nowy wpis

No dobra teraz to każdą pracę wezmę - nie orientujecie się możę w sprawach tej firmy? bo wiem, ę chyba w tym miesjcu najwięcej się dowiem o pracy w specgromie, bo chciałym zostać z zawodu ochroniarzem i dowiedzieć się czegos o tej firmie. PRosiłym o inforamcję w tym temacie . Bo to dla mnie ważna sprawa.

robert Nowy wpis

cześć! dziś też szukałem strony specgromu żeby dowiedziec się o nich czegoś więcej, bo być może chciałbym podjac u nich prace ale strony nie widzę? z resztą tak samo jak kolega wyżej. Tylko czy to jest że ona w zawieszeniu czy w ogóle jej nie mają i wszystkiego trzeba dowiadywac się droga pantoflową?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Specgrom.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
anakin

Od jakiego czasu strona Specgrom nie działa? może jest to oznaka jakiś problemów wewnątrz firmy, wiem, że branża ochroniarska nie ma ostatnimi czasy łatwo, zwłaszcza, że mają zmienić sie przepisy dotyczace umów śmieciowych. Bo przyznajcie, na jakich umowach własciwie pracujecie i jaka jest stawka za godzine?

Janek

Firma "Specgrom Security Sp. z.o.o." powstała w wyniku przekształcenia „Biura Ochrony Specgrom Sj”. Specgrom Security jest koncesjonowaną firmą wyspecjalizowaną w ochronie fizycznej i technicznym zabezpieczeniu obiektów handlowych, zakładów przemysłowych, biur, działającą na podstawie koncesji wydanej przez Wydział Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jedyne co mnie niepokoi, to fakt, że ich strona internetowa nie działa.

heniek

No tak, nazwa Specgrom może kojarzyć się z jednostka grom, ale to firma ochroniarska i nie powiedziałbym, że tylko.

highschooller

już myślałem, że tu mowa o jakichś siłach specjalnych czy wysokich rangą jednostkach, a to tylko ochrona...

jaspis

to i jak podziałaliście coś w kierunku odzyskania pieniędzy od Specgromu czy na wpisach na forum się skończyło?

Matky

A jaki masz inny pomysł? Ciężko coś wskórać nie mając odpowiedniej wiedzy i argumentów. Jeżeli rzeczywiście Specgrom ma "problemy" z płatnościami, to trzeba ich jakoś zmotywować do tego.

adfsdf

ale Specgrom czy tam grupa M2 juz chyba sie skonczyl, przeciez oni zadnej roboty juz nie maja.

prezes

ogolem w firmie bylo fajnie ale do czasu pieniadze byly dawane przez jakis czas ale nigdy nie w terminie czasami trzeba bylo sie upominac ale teraz jest jeszcze gorzej ludzie nie podostawali pienidzy za imprezy za sierpien a nawet za lipiec do tej pory niezostaly wyplacone wiekszosci osobom. nie odbieraja telefonow udaja ze nikogo w biurze niema a siedza tam prawie wszyscy pieniadze mialy byc wyplacone do konca roku 2012 i niezostaly do tej pory wyplacone bo caly czas jak to mowia trwaja rozliczenia oszukuja z pieniedzmi . ogolem bylo fajnie ale wszystko zniszczyli na wlasne zyczenie. w tym momencie firma to wielkie jedne bagno i odradzam w niej prace

JUZ WAS NIE MA !!!!

[usunięte przez administratora] WSZYSCY KTORZY NIE DOSTALI JESZCZE KASY PROSZENI SA O PILNY KONTAKT !!!! SPRAWA W TOKU!!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH POTENCJALNYCH PRACOWNIKOW FIRMA NIE PLACI ZA WYKONANE ZLECENIA !!!

Frait

SPECGROM to oszuści , zalegają mi z wypłatą 500 zł od czerwca,STANOWCZO NIE POLECAM...pracowałem w wielu firmach, ale to jak oni robią ludzi w konia to szok..moich 4 kolegów,z którymi zacząłem pracę w tej firmie również nie otrzymało jak dotąd pieniędzy..ten cały szef specgromu to kawał śmiecia

ric

Niestety ze smutkiem stwierdzam, że firma jest nie uczciwa. Nie reguluje swoich zobowiązań, ucieka się do różnych sztuczek.[usunięte przez administratora] Jednym słowem to oszuści więc uważajcie.

patryk

Pracuje w firmie na imprezach. Praca przyjemna i dobrze płatna. Kase otrzymuje bez problemu. Imprez mają dużo warto u nich popracować. Polecam

zych

mariusz.z - 2011-03-30 16:24:05 W tej firmie pracują normalni ludzie, nie zauważyłem nic negatywnego, może stawki powinny być większe, ale chyba tak wszędzie płacą. Przeszedłem z igielskiego i jest różnica. pracuje trzy miesiące. Nie narzekam. Polecam firmę.Na firmę nie ma co narzekać.Pracownicy są w porzadku.Jedynie ta stawka 5 zł powinna być wyższa.Szczególnie za pracę w dni wolne i święta.

łysy

Udzielam odpowiedzi na temat twoich zarzutów wobec kopania i bicia bezdomnych. Ja pracowałem tam na dworcach bardzo długo, od samego początku, super oczernić kogoś czyli nas pracowników nie będąc samym w tej pracy i nie znając jej specyfiki. Po pierwsze nikt nie kopie i nie bije bezdomnych, wywiad który udzieliły wolne media opierały się tylko na wypowiedzi dwóch bezdomnych z malborka. Nas nikt nie zapytał o zdanie i wypowiedź. Naszymi zleceniodawcami było PKP, to oni kazali zgodnie z regulaminem obiektu wyrzucać ich lub odsyłać do mopsu, natomiast w mopsie owe osoby piły w dużych ilościach trunki i także mops ich wyrzucał. Jestem ciekawy co ty byś zrobił gdyby taka osoba bezdomna siedziała na dworcu osikana i na pruta a jej zapach był tak tak nie znośny że nie dałoby się wytrzymać. Za nim oczernisz kolejny raz to najpierw zapytaj się jak wygląda taka praca.

alle numer

Pojawia się pewna prawidłowość. Gdy coś ciężko udowodnić to pracownicy i pracodawcy piszą ,że płace są na czas, ktoś niedopełnił jakiś obowiązków,że firma jest cool itd. Gdy przedstawi się fakty,to żaden super pracownik nie broni firmy, nie przeprasza za kopanie bezdomnych,nie próbuje nawet się tłumaczyć,że to ktoś inny itp. No bo jak kłamać ,gdy o weryfikację wypowiedzi jest łatwo. Ta firma to farsa i groteska.

xxxxx

Panie kolego żołnierzu, piszesz na firmę takie głupoty że aż rzygać się chce.Tak się składa że ja u nich pracuję już bardzo długo i wiem wszystko o waszej pracy ,którą wykonywaliście dla tej firmy.Ppowiec dlaczego nie napisałeś że podczas pełnienia służby jeden z was żołnierzy zszedł z pracy zostawiajac obiekt bez nadzoru i w tym czasie (usunięte przez administratora) okradli kontenery na kilkaset tysięcy a ty piszesz że uczciwie wykonujesz powiezoną pracę.A po drugie ja jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się żebym nie dostał swoich wypracowanych pieniędzy,a podstawą do wypłaty jest wypełniona lista personalna a z czego wiem to wy nie dostarczyliście takiej listy więc czego ty oczekujesz że na słowo ci uwierzą i odrazu Ci wypłacą, to jesteś śmieszny!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Specgrom - Gdynia

Specgrom