Dynacon Sp. z o.o.

Adres: Wrzosowa 2, 55-080 Kąty Wrocławskie

NIP: 8862788094 REGON: 20012588 KRS: 0000231705

Dynacon Sp. z o.o.

Opinie o Dynacon Sp. z o.o.

Nadal oczekujemy na aktualne wieści odnośnie pracy w firmie Dynacon Sp. z o.o. w miejscowości Kąty Wrocławskie, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Jan
@Administrator 06.01.2019 07:00

Witam, proszę o informację dlaczego opinia, którą napisałem na temat powyższej firmy została usunięta? Nie dostałem żadnej informacji na ten temat. Oczekujecie na wieści a potem usuwacie opinie, to jest nie poważne.

Zostaw opinię o Dynacon Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dynacon Sp. z o.o.