Opinie o Impel Security w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Bydgoszcz

olek

dzis jak kazdy ma kredyt na glowie na mieszkanie, to na pewno lepiej jest pracowac w firmie, ktora jest duza i stabilna

@olek

Właśnie @olek tak się zastanawiałem nad wzięciem kredytu ale sam nie wiem. Mam umowę do końca 2018 roku a co dalej nie wiadomo. Firma w której obecnie pracuję nie jest taka prężna jak Twoja. A jak po 2018 roku warty na jednostkach wojskowych przejmie wojsko to mogę stracić pracę. Tak że chyba sobie odpuszczę ten kredyt.

patryk

przygode z impel zaczalem 3 lata temu, troche sie wahalem, ale teraz na pewno wiem ze to dobra decyzja byla, pracuje w stabilnej firmie na stabilnym stanowisku a to ma ogromne znaczenie

michal

stawki zaleza od stanowiska, najrzetelniejsze informacje na pewno w kadrach beda mieli

Jakie stawki macie?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel Security? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
monika

to fakt,stabilna firma to podstawa, warto w takiej pracowac, ja przynajmniej czuje sie bezpieczniej

kasia

firma jedna z wielu na rynku, rozni sie tym, ze jest ogromna i ma procedury i standardy ktorych innym brakuje, a to naprawde duzo

Mały

www.ochronaforum.eu mam prośbę czy ktoś zna inne forum niż to które tutaj przytoczyłem? Bo tam jest pewien moderator który stosuje jakieś dziwne praktyki. Zamiast usuwać niewłaściwe komentarze to nas straszy żebyśmy nie tykali tych, czy tamtych żebyśmy byli ostrożni w tym co piszeszemy itp. Poprostu szukam forum gdzie mógłbym się swobodnie wypowiedzieć na temat stosunku wojska do SUFO. A admistratorem tamtego forum jest prawdopodobnie jakiś wojskowy więc sami rozumiecie.

raf

impel znam od wielu lat, pracuję już 3, czas szybko leci. i jak na razie nie planuję zmiany pracy. tu mam pewną i bezpieczną pracę, wypłata wtedy kiedy powinna być, więc nie zmieniam tego co jest dobre.

jego

mam znajomego który pracuje w impelu. wypłata zawsze na czas, nie trzeba się upominać. no i warunki spoko, atmosfera w pracy też ok także jest zadowolony.

Kalif

Też mi się dobrze pracowało w Impelu. Chciałbym żeby wrócili na jednostki do Grudziądza.

antek

pracuje od lat i jest dobrze, nie szukam niczego innego wiec to chyba swiadczy samo za siebie

Kalif

Adam ale nie narzekam na impel. Mi chodzi o firmę która jest obecnie wynajęta na jednostkach wojskowych w Grudziądzu.

olav

pracowałem już 2 innych firmach ochrony, impel był dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Praca nie jest ławtwa, ale we sprzyjających warunkach daje satysfakcję

Impel
@olav

Chyba jakos kierowniczek co przycina na pracownikach

adam

ja narzekać nie zamierzam, wręcz przeciwnie, pracuje mi się dobrze, kasa na czas, atmosfera dobra. w wielu miejscach pracowałem i tu jest zdecydowanie najlepiej.

emir
@adam

Zgadzam nim wyjechałem Austrii pracowałem w Impelu, najlepiej wspominam obsługę mistrzostw swiata.

Kalif

Jeden plus to taki że jak narazie płacą. Bo było rok temu głośno że City nie płaciło długi czas w Toruniu i Inowrocławiu.

Kalif

Za impela do każdej wypłaty dastawaliśmy "kwitki" także wiedzieliśmy ile żeśmy zarobili i co zostało odprowadzone. A teraz nie dostajemy "kwitków". Mało tego nawet zdrowotnego za nas nie odprowadzali! Dopiero jak ktoś tam poszedł do lekarza i okazało się że nie chcieli go zarejestrwować to narobił szumu i zaczęli odprowadzać. Tak samo z ZUSem. Zarzekali się że odprowadzają. Kolega był sprawdzić a tu nic! Dopiero potem zaczęli odprowadzać ZUS ale tylko od 2 zł za godzinę. Także nie wiadomo czy to się wogóle liczy do emerytury. Naprzyjmowali tzw "najemników" którym płacili najpierw 19 zł na godzinę potem od maja 12 a że zaczęli im odchodzić to teraz podnieśli im do 14. A my miejscowi mamy 8! Z tym że oni robią łącznie nawet po 72 godziny! I chodzą nieprzytomni! A nam miejscowym nawet złotówki nie dołożyli! Nic nie robią w tym kierunku żeby przyciągnąć miejscowych. Wolą ściągać ludzi nawet z pod ukraińskiej granicy płacić im 14 zł i opłacać hotele. Co tu się teraz dzieje to woła o pomstę do nieba!!!

Kalif

Impel to dobra i żetelna firma. Szkoda że przegrali ostatni przetarg na jednostki wojskowe w Grudziądzu.

igor
@Kalif

Mój przykłada pokazuje, że nie ma problemu lokalizacja. Musiałem wyprowadzić się z Wawy, dziewczyna dostała robotę w Bydgoszczy na świetnych warunkach. Nie uśmiechało mi się rzucac wszystkiego bo w impleu już wypracowałem sobie pozycję. Pogadałem z szefem i po 3 dniach miałem robotę w tej samej Impelu w Bydgoszczy z listem polecającym i rekomendującym.

mania

jak sie jest zaintersowanym warto probowac na rozne sposoby, nigdy nie wiadomo ktory akurat zadziala

arek

poszukaj na stronie, albozadzwon, moze dodzwonisz sie do dzialu rekrutacji i pokieruja cie konkretnie

jacek

a czy ktos wie w jakich miastach szukaja pracownikow w ochronie?

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Security